Nicole Beharie as Turquoise in the drama, “MISS JUNETEENTH,” a Vertical Entertainment release.

Nicole Beharie به عنوان فیروزه در درام “دست JUNETEENTH” یک عمودی سرگرمی آزادی.
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از عمودی سرگرمی

چه آزادی نگاه مانند?

هنگامی که شما یک فرد سیاه و سفید در آمریکا زندگی می کنند در یک پست-حقوق مدنی عصر جهانی در حال حاضر خفه کننده از دود در یک نژادپرست آب و هوا به عنوان کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” اکو در آسمان پاسخ به این سوال…پیچیده برای گفتن بسیار کم.

تبلیغات

ژوئن 19 سال 2020 علائم 155 سال پس از اولین Juneteenth تاسیس شد در 19 ژوئن 1865. به عنوان ریشه گرامی بنیانگذار هنری “جست و خیز” لوئیس جونیور دروازه نقشه خود برای همیشه مربوط به “چه Juneteenth?” مبین:

اولین Juneteenth

“مردم تگزاس مطلع هستند که مطابق با اعلام از اجرایی از ایالات متحده, همه بردگان آزاد هستند. این شامل یک برابری مطلق حقوق شخصی و حقوق اموال بین سابق و اربابان و بردگان, و اتصال به حمايتهاي موجود بین آنها می شود که بین کارفرما و نیروی کار استخدام. این freedmen توصیه به باقی می ماند بی سر و صدا در حال حاضر خانه و محل کار برای دستمزد. آنها آگاه هستند که آنها را نمی خواهد اجازه داده می شود به جمع آوری در پست های نظامی و است که آنها را پشتیبانی نمی شود در بطالت یا وجود دارد و یا در جای دیگر.” به طور کلی سفارشات, شماره 3; ستاد منطقه از تگزاس در گالوستون 19 ژوئن 1865

زمانی که مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر صادر شده در بالا منظور او تا به حال هیچ ایده که در ایجاد اتحادیه ارتش قدرت را بر مردم تگزاس او همچنین ایجاد پایه ای برای یک تعطیلات “Juneteenth” (“ژوئن” به علاوه “نوزدهم”) امروز محبوب ترین جشن سالانه رهایی از بردگی در ایالات متحده است. پس از همه, زمان گرنجر فرماندهی را عهده وزارت تگزاس مؤتلفه سرمایه در ریچموند افتاده بود ؛ “اجرایی” به او اشاره رئیس جمهور لینکلن مرده بود; و 13 اصلاحیه لغو برده داری بود به خوبی در راه خود را به تصویب.

اما گرنجر نبود فقط چند ماه دیر است. رهایی خود را اعلام پایان دادن به برده داری در کنفدراسیون (حداقل بر روی کاغذ) گرفته بود اثر دو و نیم سال قبل و در فاصله نزدیک به 200000 سیاه مردان داوطلب خدمت سربازی در حال مبارزه است.

تبلیغات

نویسنده-مدیر Channing گادفری مردم به بررسی آزادی در یک جامعه زندگی در شهر های کوچک تگزاس از ویژگی های او فیلم اولین دست Juneteenth. این فیلم به شرح زیر فیروزه (Nicole Beharie) یک که قبلا تاج گذاری دوشیزه Juneteenth است که پس, پیچیده, در, دلتنگ, زرق و برق مراسم مجلل که او باعث می شود آن را ماموریت خود را به او آماده شدن دختر کای (الکسیس Chikaeze) برای زمان رقابت به طوری که او ممکن است به دنبال در جای پای او را. اما برای یک مادر که باردار شدم مدت کوتاهی پس از پیروزی و هرگز نمی تواند به نفع از HBCU کامل-سوار که با عنوان تاج این است که بیش از فقط یک نسل میراث. این یک راه برای هدایت کای مسیر مختلف است که شامل نمی شود کار در Wayman BBQ و سالن و یا کار در شغل های عجیب و غریب و dodging صورتحسابها. این یک فرصت برای فیروزه نوزاد دختر به انجام رویاهای خود را به تعویق انداخت.

همراه با Beharie و Chikaeze, Miss Juneteenth ستاره Kendrick Sampson, لری هیز لیز Mikel, Marcus M. ملدن فیلیس سیسرو اکران واتسون Lisha Hackney, Jaime Mathis و بیشتر. در طول دو روز من نشستم و صحبت در گوشی با مردم و Beharie در تاریخ خود را با Juneteenth مرکزی تم از فیلم و چه آزادی واقعی به نظر می رسد برای سازندگان در هالیوود است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

A still from the drama, “MISS JUNETEENTH,” a Vertical Entertainment release.

هنوز هم از درام “دست JUNETEENTH” یک عمودی سرگرمی آزادی.
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از عمودی سرگرمی

هر چند دختران جوان سیاه باید هر دلیلی برای لذت بردن از خود بی نظیر زیبایی این خانم Juneteenth مجلل شرکت کنندگان همچنین باید مصرف تعطیلات تاریخ غنی. مردم است که در تگزاس ریشه های رشد با تعطیلات ریشه دوانده در روح او (نیز به من گفتن که خود نوزاد دختر است “دست Juneteenth کودک”) اما بسیاری دیگر در جامعه مثل خودم نمی یاد این جشن تا بزرگسالی…اجازه دهید به تنهایی معشوق مجلل است که افتخار آن است. با تشکر سیستمیک رقیق سیستم آموزش و پرورش بسیاری از ما بزرگ شده و اعتقاد داشتند که آزادی اعلام شد پایان همه برای آمریکا chattel برده داری. علاوه بر این کمی من می دانم از دانش مبتنی بر مراسم مجلل است که طول می کشد محل در مکان های حتی فراتر از تگزاس مانند فلوریدا و لوئیزیانا. من هم به تازگی آموخته طریق بسیار آموزنده توییتر موضوع که این جشن توسط, سیاه, مکزیکی, به عنوان به خوبی. پس قطعا وجود دارد خیلی بیشتر به یاد بگیرند.

تبلیغات

“من نمی پیدا کردن در مورد آن تا زمانی که من در کالج بود با انجام یک بازی و آن را بخشی از تحقیقات ما,” Beharie به یاد می آورد. “حتی پس از آن, آن چیزی است که مردم لزوما در آغوش و یا این که در مرحله ملی که من خیلی دوست دارم اگر این فیلم می تواند با آن کمک کند به خصوص در این سال در آب و هوا. این امر می تواند بزرگ به نظر دادن را بیشتر دوست دارم.”

تبلیغات

دیرین طرفداران Beharie مانند خودم به طور مداوم تجربه کلمه “دستکمگرفتهشده” رقص در سراسر لب خود را هنگامی که توصیف او اما مهم نیست که چه پروژه من او را در او هرگز نتواند. از طریق او باور نکردنی توانایی برقراری ارتباط محدود لایه تلویحی از طریق یک نگاه Beharie دستورات هر قاب. در فیروزه Beharie به تصویر می کشد یک مادر اشتیاق برای دخترش او را حمل مشعل با قدرت و طراوت و چالاکی او شخصیت نام دیکته.

Nicole Beharie, left, as Turquoise and Kendrick Sampson as Ronnie in the drama,“MISS JUNETEENTH,” a Vertical Entertainment release.

Nicole Beharie, سمت چپ به عنوان فیروزه و Kendrick Sampson به عنوان رونی در درام”خانم JUNETEENTH” یک عمودی سرگرمی آزادی.
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از عمودی سرگرمی

تبلیغات

در یک standout لحظه در فیلم های فیروزه ای انتشار ساده و در عین حال تند و تلخ اعلام “من فقط می خواهم چیزی برای خودم.” در واقع Beharie muses به من که ما شاهد یک “مینی رهایی” با کای و فیروزه.

“موضوعی که ما در حال صحبت کردن در مورد این حس تگزاس پیدا کردن آنها آزادی خود را دو سال و نیم پس از همه چیز, بنابراین من در تلاش بود برای پیدا کردن یک راه به آینه فیروزه سفر با” مردم گفت: ریشه. “ما همیشه پرسیدن سوال” چه آزادی نگاه خواهم برای هر یک از شخصیت ها؟’ که فقط یک چیز بزرگ برای من است. من می خواستم به اجداد و احترام اگر من می توانم. من با ساخت فیلم در مورد یک زن که به دنبال یک راه برای پیدا کردن چیزی برای خودش خود حس آزادی.”

تبلیغات

دست Juneteenth فیلم است که دارای اعتماد به نفس به نشستن در لحظات آرام و اجازه می دهد سیاه مردمی به فقط…که به نظر من یک حس آزادی. شاید ما می توانیم شادی که در رویای آمریکایی از طریق این فیلم به جای کابوس آمریکایی بوده ایم و…هستند در حال حاضر.

“من در تقلید از قدم زدن جامعه” مردم mused. “فورت ورث تگزاس است که من از […] و southside از فورت ورث [است] که در آن فیلم تنظیم شده است. وجود دارد یک حس بی زمانی در جامعه است. […] من هم می خواستم این فیلم را به احساس مانند آن را در زندگی و این که همه چیز را دیکته—به قدم زدن تولید طراحی بصری نگاه لباس و همه آن. [برای مثال] نوار است که این multigenerational محل که در آن مردم فقط از همه نسل ها و فقط نشستن وجود دارد برای همیشه و همیشه و هرگز واقعا نزدیک است. این بسته در حال حاضر بدیهی است که به دلیل زمان که ما در [اما] این فقط یکی از آن چیزهایی که در آن…بیشتر [چیز] تغییر بیشتر آنها باقی می ماند همان.”

تبلیغات

Nicole Beharie, left, as Turquoise and Alexis Chikaeze as Kai in the drama, “MISS JUNETEENTH,” a Vertical Entertainment release.

Nicole Beharie, سمت چپ به عنوان فیروزه و الکسیس Chikaeze به عنوان کای در درام “خانم JUNETEENTH” یک عمودی سرگرمی آزادی.
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از عمودی سرگرمی

“به عنوان بازیگران, گاهی اوقات ما چیزی خارج از آن بیش از حد, اما شما در نهایت پله و در خدمت شخص دیگری را دید” Beharie گفت: ریشه اشاره کرد او عاشق کار کردن با یک زن سیاه و سفید کارگردان و غواصی به “مردمی” طبیعت از تولید. “من با تعداد زیادی از مردم در حمایت از چشم انداز خود را و خدمت به آن را تلاش برای ایجاد شخصیت زنده است. [با] این اسکریپت خاص, من عاشق این نکات دقیق وظریف. من عاشق پیچیدگی شخصیت واقعیت این است که همه کاملا ناقص و تلاش برای پیدا کردن راه خود که هیچ سیاه و سفید در ادامه هر کسی در داستان است. من دوست دارم که آن را لزوما در مورد سفید زل زل نگاه کردن به تونی موریسون می گوید. این قطعا در مورد جامعه و خانواده است.”

تبلیغات

صحبت از جامعه وجود دارد بی امان آتش-فیلم پیوند شیمیایی بین Beharie و Chikaeze (دومی از آنها می درخشد در نفیس دود) که بسیار قوی, آن را سخت به چشم خود را به دو هر زمان که آنها بر روی صفحه نمایش. زمانی که Beharie به من گفت که او کانال انرژی شفا او همیشه دودی از طریق خود رسانه های اجتماعی برای ارتباط با Chikaeze آن ساخته شده حس خیلی.

“من مطرح شد توسط یک مادر تنها از دو که خراشیده برای زنده ماندن و ارائه یک زندگی بهتر برای خودم و خواهر و برادر” Beharie گفت. “و من فکر می کنم یکی از بهترین راه شما می توانید سعی کنید به عقب است به مانند” من شما را دیدم شما و من قصد دارم به سعی کنید به جهان نشان می دهد آنچه در قلب خود را به نظر می رسد حتی اگر شما در حال سنگ زنی در هر روز است.’ بنابراین من سعی کنید به تجسم است که تا آنجا که من می توانم. […] این باعث می شود من فکر می کنم از افرادی که مشغول به کار در خط مقدم طول تاج یا افرادی که در خارج وجود دارد اعتراض. فعالان عمدتا Black Lives Matter—این زنان در حال اجرا در این سازمان است که همکاری نزدیک و واقعا سخت است و من نمی دانم که ما به کسانی که داستان به اندازه کافی. بنابراین من می خواستم به بخشی از آن. من فکر می کنم که جایی که من آن را به جلو و از. من یک ابرقهرمان. من فکر نمی کنم هیچ یک از ما ابرقهرمانان هستند. وجود دارد مقدار زیادی از قدرت است اما نیز وجود دارد حساسیت و نیاز است که نیاز به ملاقات کرد. و من فکر می کنم شما را به دیدن که در این داستان است.”

تبلیغات

Nicole Beharie, left, as Turquoise and Alexis Chikaeze as Kai in the drama, “MISS JUNETEENTH,” a Vertical Entertainment release.

Nicole Beharie, سمت چپ به عنوان فیروزه و الکسیس Chikaeze به عنوان کای در درام “خانم JUNETEENTH” یک عمودی سرگرمی آزادی.
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از عمودی سرگرمی

در هالیوود سیاه سازندگان به مدت طولانی احساس به دام افتاده در یک چرخه بی پایان از حک پاشیده با پر پیچ و خم teasings از تنوع ورود و حقوق صاحبان سهام. همانطور که ما شاهد یک تغییر در پاسخگویی شفاف در این صنعت را سیاه سازندگان واقعا باید به خود بگویید گسترده آرایه غنی از داستان ؟

تبلیغات

“در حال حاضر مردم می گویند, ‘OK ما را بشنود و ما شاهد وجود یک عدم تعادل. بلکه [مقابله با] میکرو و ظریف چیزهایی که اتفاق می افتد در مجموعه” Beharie اشاره کرد. “شما می دانید که من زندگی می کردند از طریق برخی از چیزهای جالب در زندگی من و sistaaaaaa […] من قطعا دیده می شود برخی از نابرابری که در آن هر کس فقط نوع نوبت چشم. و ما دیده ایم که [با] بار و من بیش از حد [جنبش]. اما واقعا یک مکالمه به طور خاص در مورد تنها بودن از رنگ و چگونه اتفاق می افتد که بیش از حد. من فکر می کنم مردم تصدیق آن است.”

“امیدوارم این روند نیست و چیزی است که طول می کشد” Beharie ادامه اذعان اخیر “من مسئولیت” PSA “یک مرحله است.” “و پس از آن امیدوارم ما نمی گرفتن جریمه برای درخواست حقوق خاص و یا فقط چک کردن در و بودن مانند,” هی, من قابل درک است که این از نظر من شرایط و به نظر می رسد مثل من گرفتن درمان های مختلف است که من شخصا می دانم که من در گذشته انجام می شود. و من احساس خشم صحبت کردن. اما امیدوارم…امیدوارم واقعی وجود دارد را تغییر دهید. من با احتیاط خوش بینانه است.”

تبلیغات

Behind the scenes image of Channing Godfrey Peoples on the set of “MISS JUNETEENTH,” a Vertical Entertainment release.

پشت صحنه, تصویر, Channing گادفری مردم در مجموعه ای از “از دست JUNETEENTH” یک عمودی سرگرمی آزادی.
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از داستین مک لافلین

“من امیدوارم که ما در واقع یک تغییر واقعی,” مردم اشاره کرد. “اجازه دهید این زمان که در آن وجود دارد هجوم سیاه داستان ما متوجه است که سیاه داستان هستند و نه فقط یک یکپارچه. وجود دارد بنابراین بسیاری از دیدگاه های مختلف. ما از تمام انواع مکان های جغرافیایی و ما باید تمام این داستان برای گفتن. در یک زمان [که] این وحشتناک غم انگیز چیزی است که اتفاق می افتد این حساب است که بیرون آمدن از آن است. من فقط امیدوار است که این یک تغییر پایدار است.”

تبلیغات

دست Juneteenth در حال حاضر در دسترس از طریق در خواست و دیجیتال.

دست Juneteenth تریلر / عمودی سرگرمی ما (یوتیوب)

این مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de