Illustration for article titled Tim Scott Won’t Acknowledge Systemic Racism and Defunding Police Because He Actually Wants to Stop Systemic Racism...By Defunding the Police

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

من معتقدم که کلمات مهم…sometimes.

اما گاهی کلمات احمق هستند.

برای مثال به یاد داشته باشید زمانی که جمهوری خواهان ناراحت شدند چرا که باراک اوباما رئیس جمهور نمی گویند واژه “رادیکال تروریسم اسلامی” از آنجا که باراک اوباما در نیمه مشغول شکار اسامه بن لادن و کشتن او ؟

تبلیغات

که احمقانه بود.

سپس دوباره, من یک نویسنده هستم و کلمات هستند که پایه و حرفه ای من. اگر من یک پزشک, من می خواهم بر این باورند که مردم چگونه بدن خود را درمان بود از نهایت اهمیت است. اگر من یک افسر پلیس, من می خواهم بر این باورند که خشونت نامتناسب پلیس از مردم سیاه و مصونیت از تعقیب بودند که اهمیت.

تبلیغات

تیم اسکات (R-S. C.) یک سیاستمدار که بدان معنی است که او با استفاده از کلمات. او توسط یک مرد سیاه و سفید به طوری که او می داند در مورد خشونت پلیس و تبعیض آمیز پلیس شیوه های. اگر او واقعا انجام شغل خود را از او مراقبت کمتری در مورد کلمات یا سیاست و تمرکز بر پایان دادن به دولت-تحریم خشونت است که توزیع نامتناسب بر جسم سیاه.

اما برای برخی از دلیل اسکات نمی خواهد اذعان دارد که نژادپرستی نظاممند در راه افسران پلیس سیاه مردم در امریکا است. او از ترس به آن می گویند? آیا او آن را باور نمی وجود دارد ؟ من نمی تواند آن را کشف کردن.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

بنابراین من از او پرسیدم.

“من نه یک فیلسوف بنابراین من نمی نشستن و فکر می کنم از طریق این تعاریف تا آنجا که دیگران انجام” اسکات گفت: ریشه. “وجود نژاد پرستی در امریکا و من فکر نمی کنم ما یک نژادپرست کشور است. من فکر می کنم وجود دارد نژادی نتایج در پلیس حتی اگر من فکر نمی کنم پلیس و نژادپرست هستند. من فکر می کنم که ما باید جیب نژادپرستی در ادارات پلیس اما من فکر می کنم بسیاری از افرادی که در تبدیل شدن به پلیس این کار را برای دلایل درست.”

تبلیغات

صبر کنید…اگر وجود دارد “جیب نژادپرستی در ادارات پلیس” نیست که پلیس نژادپرست? و در حالی که وجود “نژادپرستی در آمریکا” ممکن است بهترین راه برای تعریف یک نژادپرست کشور اسکات دو برابر کردن در موقعیت خود را با اصرار دارد که کلمات “سیستمیک نژاد پرستی” نیست به عنوان مهم به عنوان از بین بردن پدیده ای که می تواند بهترین توصیف به عنوان…خوب…سیستمیک نژادپرستی توضیح:

من فکر می کنم این تعریف مهم است اما مهم تر این است که من در یک موقعیت برای انجام کاری درباره آن. تا آنجا که من می توانید ببینید این الگوها که نژادی نتایج از دیدگاه من من در یک موقعیت آوردن آن الگوها به نور و سپس مجازات آن بخش که به نظر می رسد که در عمل در این الگو است. بنابراین برای من, شما می دانید, من, من تلاش به آمده تا با یک مختصر تعریف, چه, چه سیستمیک نژادپرستی به نظر می رسد در هر یک از این بخش ها. اما برای من اصلا با آن مبارزه طولانی به این دلیل که من این توانایی را به تفاوت به طوری که در حالی که نتایج آن را سخت تر برای پاسخ به این سوال.

تبلیغات

خوب. در حال حاضر من درک می کنم. تیم اسکات که یک سیاستمدار و نه تعریف-ساز-بالا یا یک فیلسوف به نظر می رسید با استفاده از “نژادی نتایج” به عنوان یک حفره یا سوراخ برای “نژادپرستی نظاممند.” بنابراین من تصمیم به آن را امتحان کنید. استفاده از منحصر به فرد کنگره اصطلاحنامه من جایگزین “نژاد پرستی” با دستچین سناتوری مترادف و از او خواست اگر او می بیند نامتناسب نتایج در پلیس در اجرای قانون برای مردم رنگ سیاه و سفید به طور خاص مردم است.

“شکی نیست که جواب من بله است” اسکات گفت. “و شما دو و نیم برابر بیشتر احتمال دارد به کشته اجرای قانون اگر شما سیاه و سفید از اگر شما سفید است. که به من تنها تقویت این واقعیت است که یک الگو وجود دارد که وجود دارد. وجود دارد مقدار زیادی از آمار است که پرواز در صورت از آنچه که من فکر می کنم واضح است به چشم غیر مسلح. مردم به من بگویید که من اشتباه می کنم اما من به صحبت بسیاری از مردم در سراسر کشور است. آفریقایی-آمریکایی و حرفه ای که همان تجربه ای که من شرح داده شده است. پس از آن سخت است برای ما برای متقاعد شود در غیر این صورت حتی اگر مردم به من بگویید که من مرده اشتباه در این موضوع است.”

تبلیغات

وجود دارد تقریبا هیچ راه او نمی داند که او فقط به یک دقیق خلاصه ای از چگونه سیستمیک نژاد پرستی کار می کند. او تقریبا برای تلفن های موبایل مانند او عمدا حاضر به اذعان به این کلمات. اما باید این کلمات نیست که اگر تیم اسکات آیا چیزی در مورد آن ؟

و او می تواند چیزی در مورد آن انجام?

تیم اسکات در مقابل جهان

من آرزو می کنم تیم اسکات می دانست که چگونه بسیاری از مردم سیاه و سفید پلیس کشتن هر سال است.

من آرزو می کنم هر کسی می دانست.

در سال 2014 برای اولین بار در تاریخ دولت اوباما وظیفه FBI با شمارش چگونه بسیاری از دستگیری های مربوط به مرگ و میر اتفاق افتاده است که در سال. زمانی که اداره دادگستری آمار صادر شده گزارش خود را در بر داشت که اف بی آی بوده و گزارش دهی این تعداد به طور متوسط از 545 مرگ در هر سال.

تبلیغات

که شماره اشتباه بود.

واشنگتن پست “Fatal Force” در پایگاه داده است که اغلب ذکر منبع پلیس قتل زیرا آنها یکی از چند رسانه ای منابع با منابع و فداکاری برای ادامه تحقیقات در حال انجام. کشته شده توسط پلیس نیز نگه می دارد یک پایگاه داده. نگهبان سعی کردم آن را برای دو سال. بولینگ سبز فیلیپ Stinson حال گسترده پلیس جرم پایگاه داده که در نهایت به پایان رسید. پس از مقایسه همه در دسترس عموم داده ما مصمم … و … که هیچ کس می داند که چگونه بسیاری از مردم پلیس کشتن هر سال است.

تبلیغات

دلیل شماره یک راز باقی مانده است که سازمان های اجرای قانون سیاستمداران لابی و خوب ol’ NRA رفته اند به اقدامات فوق العاده برای جلوگیری از سازمان های دولتی از شمارش چگونه بسیاری از مردم می میرند در دست سازمان های اجرای قانون. حتی زمانی که سازمان تلاش به تعداد افرادی که می میرند در پلیس برخوردهای داده است که گاهی اوقات ناقص و اغلب ناقص است.

به عنوان مثال واشنگتن پست پایگاه داده تنها لیست افرادی که به ضرب گلوله کشته شدند و کشته شدند ماموران پس از جورج فلوید نیست شمارش, چرا که او به مرگ خفه. این پست فقط تعداد افرادی که کشته شدند در وظیفه افسران بنابراین Botham ژان نیست ذکر شده است. اریک گارنر در فهرست نیست چون او نبود شات. برای گذشته سه سال, ریشه انجام داده کامل حسابداری بیش از حد, اما ما احتمالا اشتباه بیش از حد.

تبلیغات

برای سال ریشه به گزارش اسکات تلاش برای تصویب یک قطعه مهم از پلیس اصلاحات. پس از نام یکی از ترکیبات که معروف به ضرب گلوله توسط افسر پلیس به مایکل Slager از والتر اسکات اطلاع رسانی عمل مورد نیاز هر سازمان اجرای قانون در آمریکا به گزارش همه تیراندازی پلیس و مرگ و میر به دولت فدرال است. با توجه به این لایحه هر دولتی که حاضر به ارائه گزارش خواهد با یک درصد کاهش در اجرای قانون فدرال کمک های مالی و بودجه. شامل اطلاعات توسط هر دولت عبارتند از:

 • قربانی نام و نژاد و سن و جنس
 • افسر نام ، نژاد ، سن و جنسیت
 • آیا قربانی مسلح شد یا نه
 • توضیحات از این سلاح استفاده شده توسط اجرای قانون
 • شرح مفصلی از این رویداد
 • پیدا کردن از اجرای قانون که آیا تیراندازی توجیه بود یا نه

اسکات تلاش برای تصویب این طرح به عنوان یک لایحه مستقل در سال 2015به فایده. زمانی که او اقدام به ضمیمه کردن آن به بودجه قانون آن شکست خورده است. در سال 2018 به عنوان اولین مرحله عمل مشغول به کار راه خود را از طریق سنا اسکات اقدام به اسلاید خود را بسیار مورد نیاز است به عنوان یک متمم به پیشگامانه کیفری لایحه اصلاحات. اما پلیس اتحادیه زمزمه در گوش او همکار قانونگذاران و دوباره والتر اسکات اطلاع رسانی عمل سقوط توسط ایستگاه فرعی.

تبلیغات

این بود که فقط خواهان’ گسل. وجود دارد به اندازه کافی رای برای آن به تصویب از طریق مجلس سنا اگر دموکرات ها تا به حال فقط در پیوست این لایحه را جمهوری خواه و حامیان مالی.

بنابراین در سال 2019 اسکات از تلاش و کوشش.

سپس درک چوین زانو در جورج فلوید گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

تبلیغات

به دنبال تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) انتخاب اسکات به رهبری حزب خود پلیس تلاش اصلاحات. اگر وجود دارد هر کسی که درک این موضوع آنها نمیفهمد اسکات خواهد بود.

روز شنبه, اسکات اعلام کرد که فقط و وحدت راه حل برای تقویت جوامع در همه جا عمل 2020 یا “عدالت و قانون” (جمهوری اختصاری). قانون 11 مهم مقررات:

 1.  استفاده از زور گزارش: اساسا آن را گسترش اسکات والتر اسکات اطلاع رسانی قانونشامل هر گونه استفاده از زور را به عنوان به خوبی به عنوان incentivizing ممنوعیت chokeholds بدون دست کشیدن حکم و مجازات افسران را که نادرست گزارش پلیس.
 2. بودجه بدن فرسوده دوربین: بنابراین ما می توانید ببینید که چه افسران را
 3. سوابق اجرای قانون حفظ: Incentivizes های انضباطی پرونده بین ادارات هنگامی که آنها را به استخدام افسران
 4. عدالت برای مجازات: باعث می شود مجازات یک جرم فدرال.
 5. مطالعه سیاه پسران و مردان: کمیسیون گزارش “شرایط مؤثر سیاه مردان و پسران از جمله آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی و وضعیت مالی و سیستم عدالت کیفری به عنوان یک کل است.”
 6. آموزش پلیس: بودجه د-افزایش سلامت روان آگاهی و وظیفه را به دخالت در سیاست.
 7. ملی عدالت کیفری قانون کمیسیون: ایجاد یک کمیسیون برای بررسی کل سیستم عدالت کیفری و ارائه بهترین شیوه های توصیه.
 8. سازمان اجرای قانون استخدام و آموزش و پرورش: بودجه به جذب و آموزش بیشتر غیر سفید افسران
 9. بهترین شیوه و مطالعات: تعیین یک استاندارد ملی بهترین شیوه برای پلیس
 10. هیچ جنسیت: باعث می شود آن را غیر قانونی برای اجرای قانون فدرال مامور به شرکت در یک عمل جنسی در حالی که دستگیری یا بازداشت افراد (بله, این یک چیز).
 11. بودجه اضطراری: ارائه می دهد به صندوق سازمان های پلیس.

و چگونه Scott برنامه ریزی برای انجام این کار ؟

او نمی خواهد به جرات استفاده از آن, کثیف, ایده های دموکراتیک مانند “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

تبلیغات

او می خواهد به استفاده از همان ساز و کاری است که او در معرفی والتر اسکات اطلاع رسانی عمل می کنند. این لایحه اجرای مفاد آن با کاهش کمک هزینه فدرال پول است که در حال حاضر در دسترس برای دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون. اسکات می خواهد برای جلوگیری از ادارات که نمی مطابق با قانون از ادامه برای دریافت این وجوه است.

اگر تنها یک کلمه برای توصیف آنچه اسکات جمهوری خواه لایحه را به پلیس. من تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر من آن را گوگل.

تبلیغات

Illustration for article titled Tim Scott Won’t Acknowledge Systemic Racism and Defunding Police Because He Actually Wants to Stop Systemic Racism...By Defunding the Police

تصویر: گوگل

اما دموکرات ها پرده برداری از طرح خود برای اولین بار.

در ژوئن 8, دموکراتیک, اعضای, کنگره, بخور در بهترین kente, پارچه, پرده برداری از عدالت در پلیس عمل 2020. این لایحه ممنوعیت chokeholds مجموعه استفاده از زور و گزارش و…به خوبی شما می توانید فقط به عنوان خوانده شده فوق خلاصه ای از عدالت عمل کند چرا که — گذشته از پایان واجد شرایط ایمنی— جمهوری خواه طرح است که تقریبا یک کپی و جا به جا نسخه دموکراتیک طرح اگر چه دموکرات ها استفاده-از-نیروی گزارش آینه والتر اسکات اطلاع رسانی عمل می کنند.

تبلیغات

“نه طرح بزرگ” توضیح می دهد که این کشور ساکن در قانون اساسی قدرت. الی Mystal.

Mystal است یک دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل حقوق است که صرف بیشتر وقت خود را excoriating دموکرات برای خود کمرویی و جمهوری خواهان برای جمعی خود را نژاد پرستی. “دموکرات ها در حال حاضر یک طرح گفت: ریشه. “اگر آنها انجام داده بود فقط چه Cory Booker و جولین کاسترو می خواستم برای انجام به پایان واجد شرایط ایمنی و نیروی پلیس برای جلوگیری نژادپرستانه ما نمی بود امروز در اینجا.”

تبلیغات

اما هیچ یک نتوانستند.

قابل توجه ترین تفاوت بین دموکراتیک برنامه ریزی و جمهوری خواه طرح است که اسکات نمی آشکار ممنوعیت chokeholds که به کشته شدن جورج فلوید و بدون دست کشیدن حکم که منجر به Breonna تیلور مرگ است. برای اینکه عادلانه اسکات یک دلیل بزرگ برای نه از جمله این اصلاحات:

کلمات.

چرا ما نمی توانیم ممنوعیت خشونت پلیس

بله گاهی اوقات کلمات احمق هستند.

این واژه در قانون اساسی مهم هستند به همین دلیل است که ما ایجاد یک کل دادگاه به تجزیه و تشریح هر عبارت و کاما در امریکا تاسیس سند است. برای مثال تقریبا هر ایدئولوژیک تفاوت بین دو شرکت بزرگ آمریکایی احزاب در ایالات متحده می توان آب پز کردن به تفسیر 10th متمم قانون اساسی که بیان می کند:

قدرت و نه تفویض به ایالات متحده که در قانون اساسی و نه ممنوع توسط آن به کشورهای در حال متعلق به آمریکا بود و یا به مردم است.

تبلیغات

در واقع این ایده که دولت فدرال قدرت محدود است به چیزهایی که املای در قانون اساسی پایه و اساس است برای تقریبا هر درون حزب بحث سیاسی. بحث بیش از برده داری (متفق خائن آن را به نام “میراث”) تبعیض نژادی (Mississippians خواستار آن را “متحده حقوق”) بدن زنان (افراطیون مذهبی آن را “طرفدار زندگی”) و حتی قانونی کردن ماری جوانا (Snoop Dog خواستار آن را “sticky icky”) هستند و اساسا بحث بر سر اینکه آیا دولت فدرال می تواند با تصویب قوانین که نیست املای در قانون اساسی است.

دولت فدرال دارای ورودی بسیار کمی بیش از قوانین حاکم بر بسیاری از زندگی ما به همین دلیل است که قتل درجه دوم در یک دولت است که قتل نفس در کشورهای دیگر. و آن را به عنوان مربوط به خشونت پلیس کنگره بسیار کمی کنترل بر قوانین حاکم بر محلی و ایالتی ، در بسیاری از آنها می تواند به ارائه کمک های مالی و بودجه برای آموزش و انکار بودجه و کمک های مالی به سازمان های که اصلا قوانین را دنبال کنید.

تبلیغات

پس چگونه می تواند دموکرات ها ممنوعیت chokeholds و جمهوری خواه را نمی زحمت ؟

چرا که آنها نمی توانند.

اکثر شخصیت های رسانه ای که در حال گزارش گیری بر روی صورتحساب نمی pored بیش از متن از طرح های پیشنهادی. اگر آنها به حال آنها می خواهم که متوجه دموکراتیک لایحه de-incentivizes عمل به صورت محلی و مقامات دولتی با استفاده از همان defunding ساز به عنوان اسکات. و در حالی که اخبار رسانه ها را تشریح اسکات طرح به عنوان “باریک تر” پیشنهاد او را مجازات و در نهایت 20 درصد برسد در حالی که دموکرات ها خودداری 10 درصد است. دموکراتها از لایحه تنها قانون شکنان chokeholds برای فدرال افسران.

تبلیغات

اما چه کسی نگران Secret Service عوامل و خزانه داری افسران خفگی چاق? فدرال مارشال و یخ مقامات اغلب استفاده بدون دست کشیدن حکم اما اکثریت قریب به اتفاق از خشونت پلیس آمده از دولت و در سطوح محلی به دلیل آموزش های گسترده ای نیاز بسیاری از اجرای قانون فدرال عوامل در حال حاضر شامل ده-تشدید تکنیک های استفاده-از-نیروی گزارش و دوربین بدن.

عدالت عمل نیز فراهم می کند یک بهتر است ساز و کاری برای برگزاری فرد محلی و سازمان های دولتی پاسخگو توسط میکرو-هدف قرار دادن محلات که آیا پیاده سازی پلیس اصلاحات با به طور فزاینده مجازات شدیدتر به عنوان اسکات معاون رئیس ستاد لباس بلند لی ریچاردسون توضیح داد که قبل از من هشدار داد که این بود: “ساز و پیچیده است که ما تا به حال برای ایجاد برای برگزاری هر آژانس پاسخگو باشد.”

تبلیغات

بدون مجازات از قانون بالاتر مجازات مالی برای سازمان هایی که مطابق با اصلاح قوانین و مقررات است و تنها ابزار در دسترس به کنگره برای اجرای اصلاحات. و چون روسای پلیس و کلانتر وحشت زده از دست دادن بودجه آنها بیشتر احتمال دارد به خلاص شدن از افسران که به طور منظم به شکستن قوانین اگر فرد گروه ها در معرض تهدید هستند با از دست دادن بودجه است.

به عنوان کسی که در یک فن عظیمی از حزب جمهوری خواه و یا آن تاکتیک های آن ممکن است درد به شنیدن این تا آنجا که این درد مرا به آن می گویند اما حقیقت این است که ایران با لایحه تر است به احتمال زیاد برای جلوگیری پلیس از کشتار مردم سیاه و سفید.

تبلیغات

اما به عنوان Mystal اشاره, آن را سخت به پت تیم اسکات در پشت برای مقابله با مسئله ای است که حزب خود را تشدید کرده است. نه باید از حزب دموکرات بود ایمنی برای عبور از شرایط سخت “نظم و قانون” اساسنامه که منجر به racialized پلیس.

“برای سال, تفاوت بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در این موضوع از پلیس بود ناچیز” Mystal گفت: ریشه. “این بود تا زمانی که اریک گارنر که مردم سفید گفت:” اوه…چه؟’ و هیچ یک از آنچه هر دو طرف ارائه شده است کافی است. نه برنامه می رود به اندازه کافی برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند در ادارات پلیس.”

تبلیغات

و یا به عنوان تیم اسکات تماس آن “نتایج.”

اما در اینجا راز است که تیم اسکات می داند:

یک راه وجود دارد برای دولت فدرال به اصلاحات پلیس بدون defunding آن است. کلمات در قانون اساسی در واقع یک مکانیسم است که می تواند نیروی پلیس اصلاحات و تاثیر نژادپرستی نظاممند.

تبلیغات

اگر کسی می تواند ثابت کند که این شیوه از یک فرد اداره پلیس و یا سازمان های اجرای قانون در مجموع به طور نامتناسبی را نقض سیاه, افراد, حقوق مدنی, سپس آنها می توانند با استفاده از مقررات مربوط به حقوق مدنی عمل می کنند به نیروی پلیس اصلاحات. اما آنها را به نوعی از انکار ناپذیر اثبات است.

مثلا اگر کسی جمع آوری شده با استفاده از نیروی اطلاعات از هر سازمان اجرای قانون در آمریکا و گزارش خود آمار نشان داد که مردم سیاه شد دو و نیم برابر بیشتر احتمال دارد به ضرب گلوله کشته و یا رنج می برند از خشونت پلیس که تقریبا قطعا آن را انجام دهد.

تبلیغات

و که ممکن است دلیل واقعی که سناتور بوده است, به ظاهر unwinnable شخصی جنگهای صلیبی. اما البته او هرگز می خواهم بگویم این کلمات.

چرا که مانند بسیاری از مردم سیاه و سفید, Tim Scott می داند آنچه مهم:

عموزاده.

“من فقط می خواهم برای پیدا کردن یک راه برای ایجاد نتیجه بهتر برای من برادرزاده و عموزاده که 3 و 4 ساله, لازم نیست که به نگرانی در مورد سیستماتیک و منظم و یا هر آنچه که شما بچه ها تماس تلخه که من و شما باید به نگرانی در مورد” اسکات توضیح داد و اضافه کرد

تبلیغات

“من به مراتب بیشتر علاقه مند در بهبود نتایج از مردم که مانند من چون من سیاه بود قبل از اینکه من رو به سنا و من قصد دارم به سیاه و سفید پس از من ترک سنا.”

کلمه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله