آمریکا وکیل برای منهتن چالش های اواخر شب خود را شلیک با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت


U.S. Attorney General William Barr and President Donald Trump.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.
عکس: گتی ایماژ

آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک جفری برمن دارای کف در تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اواخر جمعه شب به حذف او از پست خود.

تبلیغات

دادستان کل ویلیام Barr روز جمعه اعلام کرد که رئیس جمهور این است که نامزدی جی شوهر سابق SEC رئیس به آمریکا وکیل موقعیت در نیویورک برگزار شد در حال حاضر توسط برمن.

اما برمن در پاسخ به اطلاعیه روز جمعه شب گفت: او تا به حال نشده است آگاه او “پله” از موقعیت خود را تا زمانی که او را دیدم به آزادی مطبوعات از Barr, گزارش NBC News.

تبلیغات

“من نه استعفا داد و به هیچ وجه قصد استعفا من موقعیت که من منصوب شد و توسط قضات دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک” برمن گفت: شلیک گلوله در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اقتدار خود را به خلاص شدن از او.

“من گام خواهد شد هنگامی که یک presidentially منصوب نامزد تایید توسط سنا. تا آن زمان تحقیقات ما به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه,” او اضافه شده است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

با توجه به ان بی سی نیوز برمن را باعث شده است تا تحقیقات به رئیس جمهور سابق cronies—از جمله مایکل کوهن خوار وکیل که شهادت به انجام “اعمال کثیف” برای مغلوب ساختن پیشی جستن. رابطه بين رودی جولیانی—یکی دیگر از رئیس جمهور وکلا و بازرگانان اوکراین لو Parnas و ایگور Fruman نیز در حال بررسی توسط برمن برای نقض فدرال مالی مبارزات انتخاباتی ،

قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler در پاسخ به برمن را آزادی مطبوعات با دعوت از او برای شهادت دادن در مقابل بدن چهارشنبه آینده اضافه کرد که این کمیته در حال بررسی است دادستان کل بر مداخلات در امور کیفری مربوط به رئیس جمهور است.

تبلیغات

اصلاح: 6/20/2020 1:48 p. m. EDT: نسخه قبلی این داستان اشتباه با اشاره به جفری برمن به عنوان دادستان منهتن General. این درست شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر