واشنگتن: وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo این کشور ارتش چین برای “افزایش” مرز تنش با هند و militarizing استراتژیک دریای چین جنوبی به عنوان او توضیح داد که حزب حاکم کمونیست چین به عنوان یک “سرکش بازیگر.”

در یک حمله کوبنده در دولت چین بالا دیپلمات آمریکایی گفت که حزب کمونیست چین (CPC) می خواهد به خنثیسازی همه پیشرفت جهان رایگان ساخته شده از طریق موسسات مانند ناتو و اتخاذ مجموعه ای جدید از قوانین و هنجارهای که جای پکن.

“PLA (افراد ارتش آزادی) را تشدید کرده مرز تنش با هند و جهان, پرجمعیت ترین دموکراسی است. این militarizing دریای چین جنوبی و به طور غیر قانونی این ادعا بیشتر در خاک وجود دارد و تهدید حیاتی دریای خطوط” Pompeo گفت: یک روز پس از ابراز تسلیت به هند در مرگ 20 سربازان در درگیری های خشونت آمیز با سربازان چینی در Galwan ولی در لاداخ در اوایل این هفته.

چین ادعا می کند تقریبا همه غنی از منابع دریای چین جنوبی و نیز گذاشته و ادعا می کند در Senkaku جزایر تحت کنترل ژاپن در دریای شرق چین.

ویتنام و فیلیپین و مالزی و برونئی و تایوان را مقابله با آمریکا در دریای چین جنوبی است.

ما به صورت دوره ای با اعزام نیروی دریایی خود کشتی ها و هواپیماهای جنگنده به دفاع از آزادی ناوبری.

در آدرس مجازی در “اروپا و چین چالش” در طول سال 2020 کپنهاگ دموکراسی اجلاس روز جمعه Pompeo گفت که برای سال های بسیاری از غرب در دوره ای از امید به اعتقاد آنها می تواند تغییر ک و بهبود زندگی مردم چین در طول راه.

“ک در زمان استفاده از حسن نیت ما در حالی که اطمینان ما از آنها می خواستند یک رابطه همکاری. به عنوان (سابق چینی سیاستمدار) دنگ شیائوپنگ گفت: “خود را پنهان قدرت تحمل خود را در زمان.’ من صحبت در مکانهای دیگر در مورد اینکه چرا این اتفاق افتاده است. این یک داستان پیچیده است. این هیچ یک تقصیر” Pompeo گفت.

بیش از چند دهه در اروپا و آمریکا شرکت های سرمایه گذاری در چین با خوش بینی.

آن برون سپاری زنجیره تامین به مکان هایی مانند شنژن باز موسسات آموزش برای PLA-وابسته به دانش آموزان و استقبال چینی خارجه-حمایت از سرمایه گذاری در کشور خود, او گفت:.

اما ک مقرر پایان دادن به آزادی در هنگ کنگ نقض سازمان ملل متحد ثبت شده پیمان و حقوق شهروندان است. این یکی از بسیاری از معاهدات بین المللی حزب اتحاد تجاوز Pompeo گفت.

“دبیر (رئیس جمهور چین) خی Jinping greenlighted کارزار وحشیانه سرکوب علیه مسلمانان چینی یک نقض حقوق بشر در یک مقیاس ما دیده نشده از جنگ جهانی دوم است. در حال حاضر PLA را تشدید کرده مرز تنش با هند” او گفت:.

این برخورد در Galwan دره بزرگترین رویارویی بین دو ارتش پس از سال 1967 درگیری در Nathu لا زمانی که هند از دست داده و حدود 80 سربازان در حالی که مرگ و میر بر طرف چینی بود بیش از 300.

“ک نیست فقط یک سرکش بازیگر در خود محله آن دروغ در مورد کوروناویروس و اجازه گسترش آن به سایر نقاط جهان در حالی که فشار که به کمک آن پوشش مبارزات انتخاباتی. صدها هزار نفر از مردم کشته شده اند و اقتصاد جهانی شده است نابود” Pompeo گفت.

حتی در حال حاضر سال به این بیماری همه گیر چین ارائه نشده دسترسی به ویروس زنده نمونه امکانات و یا اطلاعات در مورد بیماران در ماه دسامبر در ووهان, او گفت:.

چین در حال هل دادن دروغ و مخرب سایبری مبارزات به تضعیف دولت و به درایو یک گوه بین آمریکا و اروپا Pompeo ادعا.

“این بئب کشورهای در حال توسعه با بدهی و وابستگی. آن را قوی و مسلح کردن سازمان ملل به انجام کسب و کار با هواوی یک بازوی ک نظارت دولت است. آن را وقیحانه حمله به اروپا حاکمیت با خرید بنادر و زیرساخت های حیاتی از پیره به والنسیا گفت:” بالا دیپلمات آمریکایی.

“ما باید طلایی blinders روابط اقتصادی و ببینید که چین چالش نیست فقط در دروازه; آن را در هر سرمایه است. هر سرمایه گذاری از یک شرکت دولتی باید با سوء ظن” او گفت:.

“اتحادیه اروپا چین فقط به عنوان ایالات متحده ندارد و فقط به عنوان ما در آمریکای جنوبی و آفریقا و خاورمیانه و دوستان شما انجام دهد. به من گفت: اوایل این هفته به اتحادیه اروپا و همتایان من می دانم که ترس در اروپا است که ایالات متحده می خواهد شما را به انتخاب بین آمریکا و چین است.

“این حزب کمونیست چین که مجبور به انتخاب است. این حزب می خواهد شما را به دور انداختن پیشرفت ما در جهان ساخته شده اند از طریق ناتو و دیگر نهادهای رسمی و غیر رسمی – و اتخاذ مجموعه ای جدید از قوانین و هنجارهای که جای پکن” Pompeo اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de