کلارک گریفیث جمعه به یاد می آورد که میله کارو یک بار به او گفت: “من فکر می کنم پدر خود را دوست دارد من بهتر از او شما را دوست دارد.”

Calvin گریفیث پسر موافقت با مشاهده کرد و گفت: “البته او رادنی. شما یک مقدار بهتر hitter.”

کلارک به حال یکی دیگر از نقل قول در روز جمعه به عنوان یک واکنش به دوقلوها’ تصمیم به حذف این هدف زمینه مجسمه تجلیل کالوین انسان ساخته شده که شهرهای دوقلو واقعی لیگ برتر بازار در حال حرکت اصلی واشنگتن سناتور اینجا با لیگ آمریکا اعلام Oct. 26, 1960.

“ما بسیار خوشحالیم که او وجود دارد برای 10 سال و ما غمگین برای دیدن او به” گریفیث گفت: از کالوین در حال حاضر رفته مجسمه در میدان تا خیابان راه از کارو است.

دوقلوها’ حکم برای پیوستن به مجسمه-حذف جنبش بر اساس کالوین اظهارات نژادپرستانه خود را در بدنام سخنرانی به وسکا باشگاه لاینز در سپتامبر. 28, 1978. بدتر از آن: Calvin گفت: او به ارمغان آورد دوقلوها مینه سوتا “زمانی که متوجه شدم شما تنها 15,000 سیاه پوستان در اینجا.” و بیشتر: “ما به اینجا آمدم چون شما رو خوب و زحمتکش سفید مردم در اینجا.”

مینیاپولیس استار تریبیون خبرنگار نیک کلمن در بین تماشاگران بود تصادف به عنوان یک مهمان خود را با پدر و تولید فیلمهای گزارش در یکشنبه تریبون در آخرین روز از فصل.

Carew خواهد برنده هفتمین و آخرین AL حلاجی عنوان که همان روز در کانزاس سیتی. هیچ جشن در بازدید محل باشگاه وانجمن. رادنی شنیده بود در مورد کالوین سخنان قبل از بازی و ناراحت شد. او تا به حال بدست جزئیات بیشتر خاص پس از بازی — گریفیث نیز به نام کارو “لعنتی احمق” برای گرفتن پرداخت تنها $170,000 که فصل — و به طور جدی عصبانی است.

این capstone وحشتناک هفته برای Carew و دوقلوها. یک روز یکشنبه پیش از این دوقلوها اتمام صفحه اصلی برنامه و پاسخ به سوالات در مورد قتل لیمان Bostock — هم تیمی طریق 1977 — در گری, Ind.

همانطور که معلوم شد Carew بازی خود را نهایی بازی با دوقلوها که در کانزاس سیتی. او معامله به کالیفرنیا به دلایل مالی پس از یک زمستان از درام.

رادنی هنوز را گاه به گاه عکس در گریفیث برای یک زمان اما او mellowed شده و آزادانه تر ذکر کالوین کمک به زندگی حرفه ای او. روز جمعه آقا رادنی — من به عنوان مراجعه کننده به او را به عنوان ضرب و شتم یک خبرنگار در 1970s — ترین روح سخاوتمندانه از همه به عنوان کالوین مجسمه ناپدید شد.

کارو با این نسخهها کار برای دوقلوها ساخت ظاهر عمومی و این تیم صادر شده و نه بند بیانیه از او چندی پس از انتشار این مجسمه اطلاعات است.

کلارک و گریفیث خانواده می تواند به راحتی در رادنی بیانیه از جمله نهایی دو پاراگراف:

“در سال 1991 اولین شخص من به نام بعد از من گفت: من تا به حال انتخاب شده به ملی بیس بال از شهرت شد, Calvin.

“من ببخشند Calvin برای خود حساس دیدگاه و باور نمی کنم او یک نژادپرست است. که نه تجربه شخصی من با کالوین گریفیث — قبل یا پس از آن روز.”

Calvin فکر کردم که او در یک رول آن شب در وسکا: گفت: این یک رسوایی است که زادگاه underdog جری ترل در لیگ های بزرگ; نشان می دهد جوان گیر بوچ Wynegar فراموش ازدواج و عمل “عشق آزاد”; و بله ذکر است که تعداد کمی از مردم سیاه و سفید بود خوب دلیلی برای حرکت سناتورها به مینه سوتا.

خدا رو شکر من در وسکا چرا که اجازه می دهد تا من بگویم من هرگز در Calvin حضور و موفق به دور آمده خنده — اگر چه اغلب بود که قصد خود را. من تا به حال چند صد گفتگو با کالوین در حالی که او صاحب دوقلو و در 15 سال است که به دنبال به عنوان یک غیر نظامی. وجود یک هزار عجیب و غریب مشاهدات ولی بیشتر سخنان زده عصب با من به عنوان نژادپرست است.

هنوز هیچ دفاعی برای نژاد پرستی در یک پنج شنبه شب در 42 سال پیش — و دوقلوها به طور کامل توجیه می شود به روز جمعه تصمیم گیری بر اساس آن وحشیانه احساسات به تنهایی.

پاره کردن مجسمه. و همچنین به یاد داشته باشید راد کارو کلمات ارائه شده در روز از آن اتفاق افتاده است.

 

نوشتن به پاتریک Reusse توسط e-پستی sports@startribune.com و از جمله نام خود را در خط موضوع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net