خوش آمدید.

در دراماتیک گام به جلو, مینه سوتا, وزارت بهداشت اعلام کرد جوانان از ورزش در فضای باز می تواند به بازگشت به بازی و scrimmages شنبه در حالی که ورزش های داخل سالن می تواند انجام دهد همان ژوئیه 1.

تیم کامل شیوه برای تمام ورزش ها می توانید شروع به چهارشنبه. برای ورزشکاران و سازمان هایی که شده بود توقیف توسط coronavirus گیر این خبر بزرگ است.

“من فکر می کنم آن را عمدی و عمدی اجرای” گفت: Todd Johnson مینه سوتا ورزش آماتور کمیسیون. “آنها فقط می خواستم به حق آن را دریافت.”

این MDH توصیه می شود از یک مرحله به مرحله در رویکرد به بازگشایی تمام رشته های ورزشی به خصوص ورزش هایی که نکرده اند قادر به بازی به نقطه خود را.

این بدان معناست که ابتدا با اینتر-تیم scrimmages به عنوان بخشی از تمرین به مدت دو هفته پس از بازی مقابل نزدیک تیم است. دو هفته پس از آن تیم ها می توانید در نظر بگیرید در حال گسترش به رقابت فراتر از جامعه محلی با در نظر گرفتن COVID-19 مورد سطح قبل از سفر تصمیم گیری.

هنوز هم آن است که یک گام بزرگ رو به جلو است. تیم ورزش هایی مانند بیس بال و سافتبال و فوتبال به نظر می رسد در آستانه شروع به بالا. ورزش هایی مانند بسکتبال و هاکی نیست ،

“این مهم است که ما به دنبال فرصت برای اجازه می دهد کودکان به شرکت در فعالیت های که ترویج سلامت و رفاه” دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: در انتشار اخبار و افزود: “یادگیری برای زندگی با COVID-19 به معنی پیدا کردن راه هایی برای تعادل خطرات و مزایای و این چیزی است که ما به دنبال این راهنمایی.”

برای برخی از, اگر, این, تلخ و شیرین. دن Pfeffer, کمیسر ایالات متحده آمریکا, بیسبال دارای توپ نرم, مینه سوتا گفت: سازمان در حال حاضر لغو آن در فصل تابستان استرداد $500,000 در هزینه. ایضا برای مینه سوتا جوانان فدراسیون فوتبال.

“ما در حال برنامه ریزی برای فصل پاییز” MYSA مدیر اجرایی متی مادیرا گفت.

Pfeffer گفت: سازمان خواهد مرحله یک دولت و سافتبال مسابقات برای تمام گروه های سنی در پایان ماه ژوئیه. مادیرا گفت سازمان او را به عنوان یک منبع اطلاعات برای تیم های فوتبال در تلاش برای, برنامه بازی های محلی خود را.

داوسون Blanck است, مدیر اجرایی, مینه سوتا, جوانان, ورزشی, خدمات, است که به شدت درگیر در جوانان بیس بال و بسکتبال. اصل مارس-طریق-جولای تابستان لیگ لغو شد. اما MYAS در حال رفتن به شروع یک هیبرید کوتاه تابستان برنامه ای است که اجرا می شود در جولای 6 Aug. 14. و در رابطه با مترو لیگ بیس بال است و مرحله بندی بیس بال داد از مینه سوتا برای تیم های اصل اسپانسر شده از طرف امثال لژیون آمریکایی و VFW.

وقتی که می آید به بسکتبال این طرح این است که شروع به تسهیل مسابقات گزینه برای تیم های آخر هفته پس از جولای 4th. “ما برای بحث در مورد گمنام,” Blanck گفت. “در حال حاضر ما حداقل می تواند به جلو حرکت می کند با چیزی. ما تاکید البته که ایمنی ما شماره 1 اولویت است.”

گلن Andresen, مدیر اجرایی, مینه سوتا, هاکی گفت: این تصمیم را اعتماد به نفس برای کسانی که برنامه ریزی برای فصل آینده. حوادث شروع در ماه اوت است.

این MDH توصیه می شود تلاش برای کاهش تماس بین بازیکنان به عنوان آنجا که ممکن است حتی در طول بازی و به سیاست های توسعه است که به حساب مربیان, بازیکنان و یا داوطلبان در معرض خطر عوارض ناشی از ویروس است.

جمعیت باید در حداقل نگه داشته در شیوه ها و بازی ها و اجتماعی فاصله دستورالعمل باید اجرا شود برای کسانی که شرکت کنند. ماسک صورت باید پوشیده شود هر زمان که ممکن است و شرکت گروه باید محدود به غلاف از 25 یا کمتر مردم است.

گفت: Tarek Tomes دولت این کمیسیون شده است که نظارت بر ورزش جوانان در طول pandemic: “به راهنمایی های جدید شکل های مشارکت ما ساخته شده است و مکالمات ما با اعضای سازمان ورزش در جامعه سبب Minnesotans به ماندن به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است در حالی که از سرگیری رقابتی بازی در اطراف ورزشی که ما را دوست دارم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله