Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 21: Will Smith, Just the Two of Us

تصویر: ویل اسمیت “فقط دو نفر از ما”

امروز—21 ژوئن 2020 است—روز پدر. هدف من در امروز به ویژگی های یاد موزیک ویدیو در مورد سیاه پدران و پدری. و شما می دانید آنچه احساس می کند مانند لعنت نزدیکی یک کار غیر ممکن است? پیدا کردن یک موزیک ویدئو برای آهنگ جشن پدران سیاه و سفید و سیاه بودن. در واقع, وجود دارد بنابراین چند فیلم در این ویژه “نوع” است که اسمیت آهنگ 1998 (و تصویری) بود و تقریبا به طور پیش فرض انتخاب برای من است. آن را یاد فقط برای موجود.

تبلیغات

ویل اسمیت “فقط دو نفر از ما” (1998)

بله دیگران وجود دارد مانند Luther Vandross’ “رقص با پدر من”—برو به پدر دختر رقص عروسی آهنگ است که قابل ملاحظه ای غمگین با توجه به مناسبت. در حال حاضر وجود دارد راه بیشتر آهنگ ها که بحث در مورد پدری توسط هنرمندان در یک نور مثبت اما کسانی که پلی لیست بسیار کوتاه است.

تبلیغات

پس از صرف زمان قابل توجهی جستجو برای آهنگ ها و فیلم ها نمایش مثبت را به نام پدران من به دست اورد تازه کشف شده قدردانی برای این آهنگ وجود دارد. پیام مهم است. شده است وجود دارد این افسانه دیرینه است که مردان سیاه پوست نسبت به پدر. و من می دانم که هر کسی ندارد ارتباط خوبی با پدر خود را; برخی از آنها هیچ رابطه ای در همه. خانواده خود من نیست امان از این. من به اندازه کافی خوش شانس به رشد با پدر من که موفق به یک مدل نقش برای من و من نیز احاطه شده توسط یک کشت از دوستان که فعال هستند در حال حاضر و شاد پدران تا روز پدر برای من است که معمولا در جشن.

خواهد ویدئو ویژگی های پسرش را نشان می دهد و تصاویر و صحنه های دیگر مردان با اکثریت بودن مردان سیاه پوست بودن پدران با بچه های خود را و من می توانم درک که. بنابراین در این روز پدر را به تصویری است که نشان می دهد یک نسخه از زندگی که در آن پدران در حال حاضر و اختصاص با هدف و قصد دارد انتخاب کنید. که چه پدری به نظر می رسد برای من و آنچه که من می خواهم بچه های من برای دیدن و آنچه را به من نشان دهد و آنها را به عنوان طولانی به عنوان خدا اجازه می دهد تا. من مطمئن هستم که خواهد می دانستم که در سال 1998 است که تا سال 2020 او هنوز هم می خواهم که یکی از چند موسیقی فیلم جشن پدران و پدر اما در اینجا ما هستند. و که باعث می شود آن را یاد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

روز پدر مبارک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله