اینترنتی معجزه: زن 94, بازده صفحه اصلی چهل سال پس از ناپدید شدن

Category: کیمیا | No comments

لئوناردو دی کاپریو به لطف اینترنت 94 سال از ماهاراشترا که تا به حال از دست رفته چهار دهه پیش شده است پیوست با خانواده اش.

متاسفانه زمانی که Panchubai, زن, رسیده نوه اش را در ناگپور سه روز پیش او نمی تواند او را ملاقات کند ، او مرده بود و سه سال پیش.

مدتی در 1979-80 یک راننده کامیون کشف یک زن clueless در و در یک وضعیت رقت بار راه رفتن در امتداد یک جاده در Madhya Pradesh را دمه منطقه.

“او تا به حال شده است گزیدگی توسط زنبور عسل و نمی تواند صحبت می کنند منسجم” Israr خان راننده کامیون را گفت PTI.

خان پدر در زمان زن در خانه و او شروع به زندگی با خانواده خود را. Israr خود یک نوزاد بود ،

“ما او را به نام Achchhan Mausi. او ذهنی ناپایدار و استفاده به موتر در Marathi که ما می تواند درک نمی,” او گفت:.

“من گاهی اوقات از او خواست در مورد خانواده اش, اما او نمی تواند بگوید هر چیزی,” او گفت:.

خان همچنین نوشت: در مورد او در Facebook, اما آن را نمی شود به هر نقطه.

“او به بحث در مورد یک محل به نام “Khanjma نگر’. گوگل از نام و نام خانوادگی به همراه داشت هیچ نتیجه ای. سپس در مارس 4 در این سال که ما در خانه بودند در میان مستند من دوباره از او پرسیدم در مورد زادگاه او” او گفت:.

“در این زمان او صحبت در مورد یک محل به نام Parsapur. ما آن را گوگل و دریافتند که وجود یک Paraspur در ماهاراشترا” خان گفت.

در مارس 7, او تماس گرفت مردی به نام آبیشک که اجرا می شود یک فروشگاه در Paraspur و به او گفت در مورد زن.

Abhishek که متعلق به Kirar جامعه به او گفت که در روستا وجود دارد به نام Khanjma نگر در نزدیکی شهر.

“من او را فرستاده Mausi ویدئو در 8:30 pm on May 7, که او به اشتراک گذاشته شده در یک گروه واتساپ از Kirar جامعه است. من دریافت یک تماس تلفنی از Abhishek حدود نیمه شب گفت: این زن تا به حال شناسایی شده و بستگان او ترسیم” خان گفت.

یک ویدیو از زن فرستاده شد به Prithvi Bhaiyalal Shingane, Panchubais نوه زندگی می کند که در ناگپور. این Shingane خانواده شگفت زده بود. آنها مشتاق بودند تا او را به خانه آورد اما صبر کنید هنوز بیش از عنوان مستند در نیروی.

سرانجام در ژوئن 17, Shingane در زمان مادر بزرگ خود را — که نام کامل Panchfulabai Tejpalsingh Shingane-صفحه اصلی.

“ما در حال بومی Khanjma نگر در اچلپور tehsil در امراواتی منطقه ماهاراشترا اما خانواده معطوف به ناگپور حدود پنج دهه پیش,” او گفت: PTI.

“در سال 1979 پدر من آورده مادربزرگم به ناگپور برای درمان از بیماری روانی از Khanjma نگر. پزشکان خوش بینانه در مورد درمان او. اما یک روز او در سمت چپ صفحه اصلی در شب گفتن همسایه که او قرار بود به پدرش محل ناپدید شد و برای همیشه” او گفت:.

“پدر من برای جستجو را برای سال ها بدون موفقیت است. درگذشت او در سال 2017. آن شده اند که بسیار بهتر است اگر من تا به حال او را سه سال پیش” Shingane اضافه شده است.

“در سن 94 مادربزرگم هنوز در سلامت خوب به لطف خان خانواده ای که پس از نگاه او برای چنین مدت طولانی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>