لندن: شرایط اضطراری رئیس سازمان بهداشت جهانی تایید جمعه که سازمان ملل و آژانس دریافت ژنتیکی توالی از چین شامل پکن اخیر شیوع کروناویروس و گفت: به نظر می رسد این ویروس صادر شد و از اروپا است.

در یک نشست خبری در روز جمعه دکتر مایکل رایان اشاره کرد که “گونه ها و ویروس ها منتقل شده اند در سراسر جهان” در طول این ویروس همه گیر و گفت: واقعیت این است که یک ویروس از اروپا برانگیخت چین آخرین شیوع این معنی نیست که این ویروس سرچشمه وجود دارد.

“آنچه در آن گفت: به احتمال زیاد است که این بیماری احتمالا وارداتی از خارج از پکن در برخی از نقطه” رایان گفت:, و اضافه کرد که “برقراری وقتی که آن اتفاق افتاد و چه مدت طول زنجیره انتقال مهم است.” او گفت که بسیاری از coronavirus گونه گسترش در نیویورک نیز می تواند مربوط به اروپا است.

رایان گفت که تجزیه و تحلیل ژنتیکی توالی چین ارائه شده تا کنون نشان می دهد که این ویروس گسترش از مردم دیگر می کند و نشان می دهد که آن را شروع به پریدن کرد به انسان از حیوانات است.

پس از کروناویروس جدید برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر مقامات فرضیه که آن را به احتمال زیاد شروع به پریدن کرد به مردم از حیوانات در حیات وحش بازار اگر چه گونه های مسئول بوده است هرگز شناخته شده است.

“این کوروناویروس (در چین آخرین شیوع) به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به آن را منشاء انسان” رایان گفت: فراخوانی برای یک بررسی دقیق برای تعیین وارداتی موارد موجب چنین خوشه.

تا به امروز مقامات چینی را شناسایی 158 موارد در پکن در هفته گذشته. اکثر اگر نه همه مرتبط شده اند به شهر بزرگترین عمده فروشی بازار مواد غذایی که در آن هزاران نفر از مردم کار می کنند.

رایان گفت که ضروری است به درک که چگونه این ویروس گسترش به سرعت و در چه شرایطی در بازار — شامل شلوغ کارگران و تهویه مطبوع و حضور آب — ممکن است کمک کرده اند.

“محیط زیست خود را ممکن است تسهیل گسترش بیماری حداقل در ابتدا” او گفت:. “که ما دیده ایم که در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان,” او گفت:. “ما دیده ایم که در سراسر جهان است. بنابراین آنچه در آن است در مورد این محیط است که اجازه می دهد تا بیماری به تقویت است که تنظیم؟”

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز جمعه گفت که این بیماری همه گیر است که “شتاب.” او گفت: بیش از 150 ، 000 موارد گزارش شده به سازمان ملل و آژانس بهداشت در پنج شنبه, بزرگترین تک-بعد مجموع تا کنون.

Tedros هشدار داد کشورها به استراحت خود را کنترل عفونت اقدامات بیش از حد به زودی هر چند او به رسمیت شناخته شده است که بسیاری از مردم خسته شده اند از مستند محدودیت های که دولت ها مشتاق به پرش شروع خود را برای ملت ها در اقتصاد.

“ما در یک جدید و خطرناک فاز,” او گفت:. “این ویروس هنوز در حال گسترش سریع است. آن است که هنوز مرگبار و بسیاری از افراد هنوز هم حساس هستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله