Illustration for article titled D.L. Hughley Tests Positive for COVID-19 After Collapsing On Stage in Nashville

عکس: کریس Pizzello (AP)

کمدین D. L. pablo newton farley است COVID-19. او مبتلا به کروناویروس پس از آزمایش در یک بیمارستان در نشویل که در آن او گرفته شده بود پس از سقوط بر روی صحنه در یک نمایش کمدی در جمعه pablo newton farley نشان داد در یک ویدیو در Instagram بیش از آخر هفته.

تبلیغات

“من آنچه به آنها تماس بگیرید بدون علامت است.” Pablo newton farley گفت. “من نمی باید در هر یک از علائم کلاسیک. من نمی باید به آنفولانزا مانند علائم نداشتم تنگی نفس نداشتم مشکل تنفس من یک سرفه من یک تب درجه پایین. من هنوز هم لازم نیست که یک تب است.”

تبلیغات

“علاوه بر تمام چیزهای دیگر شما را مجبور به نگاه کردن به, اگر خود را, کون کردن در وسط یک نمایش روی صحنه—شما احتمالا نیاز به تست,” او اضافه شده است.

روز جمعه ویدئوها ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد pablo newton farley سقوط در وسط یک عملکرد در Zanie کمدی باشگاه شب در نشویل Tenessee. Pablo newton farley گفت: او گرفته شده بود به بیمارستان منتقل و تحت درمان برای خستگی شدید و کم آبی بدن قبل از آزمون های اضافی نشان داد او coronavirus.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

او در حال حاضر بود quarantining برای بعد از چهارده روز. امیدوارم pablo newton farley را تجربه خواهد هر علت دیگر هنرمندان که ممکن است برنامه ریزی برای انجام در اتاق بسته با جمعیت از مردم را به مکث پس از COVID-19 هنوز یک تهدید واقعی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de