اخراج مینه سوتا افسران باید ثابت حرفه ای بهینه ساز: داوری

یکی مینه سوتا افسر اخراج شد برای لگد زدن به یک غیر مسلح مظنون شد که در حال حاضر بر روی زمین مورد حمله توسط یک سگ پلیس.

یکی دیگر از کار اخراج شدند بارها و بارها با مشت یک دست به دستبند, مست مرد در صورت.

یک سوم از کار اخراج شد پس از شکست به نوشتن نزدیک به چهار ده مورد کپی کردن یک قاضی امضا بر روی حکم جستجو و دروغ گفتن در تحقیقات.

آنها تمام کردم شغل خود را به عقب تفنگ و نشان دست نخورده است.

کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس باعث خشم و موج تازه ای از حل و فصل به اصلاحات پلیس در ایالات متحده است. آن را نیز باعث تجدید موشکافی سوتا سیستم برای تنبیه افسران پلیس که مجموعه نوار بالا برای شلیک ماموران برای سوء.

بیش از 80 افسران پلیس در سراسر مینه سوتا از کار اخراج شدند و مبارزه خود را تخلیه داوری بیش از 20 سال گذشته است. حدود نیمی کردم شغل خود را به عقب با توجه به یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل تصمیم گیری وارد شده با مینه سوتا دفتر خدمات میانجی گری.

رقم واقعی می تواند کمی بالاتر است. مینه سوتا سوابق قوانین منع انتشار هر گونه اطلاعات در تمام زمانی که داوران سرنگونی یک تصمیم به آتش پلیس بدون تحمیل هر نوع نظم و انضباط. چنین مجموع exonerations در حالی که غیر معمول پاک هستند از رکورد های عمومی.

داوری پرونده شامل 10 مورد مربوط به مینیاپولیس افسران پلیس. هشت نفر از آنها شغل خود را پشت یکی از آنها را دو بار.

اگر چه مینیاپولیس اداره پلیس به سرعت اخراج چهار افسران درگیر در Floyd مرگ آن را نمی کند به طور معمول آتش بسیاری از افسران. دستیار ارشد مایک Kjos وجود دارد گفت: بیشتر جداسازی از داوری سوابق نشان می دهد. برخی از موارد هرگز به داوری و برخی در حال مذاکره و طبقه بندی شده به عنوان استعفا و یا بازنشستگی. به علاوه در این بخش می توانید یک ختم این شکایت فرایند ایفا کرده است.

واقعیت این است که شلیک یک افسر می تواند تا پایان در داوری و توان معکوس — وزن آن در تصمیم گیری به طور رسمی فسخ Kjos گفت.

در 10 ژوئن در کنفرانس خبری اعلام کرد خود را به خروج از مذاکرات قرارداد با افسران پلیس فدراسیون مینیاپولیس رئیس Medaria Arradondo با اشاره به نظم و انضباط و فرآیند داوری به عنوان مناطق نیاز به اصلاحات است.

“وجود دارد هیچ چیز بیشتر ناتوان کننده به یک رئیس از اشتغال موضوع چشم انداز از زمانی که شما باید زمینه را برای خاتمه یک افسر برای سوء و شما در برخورد با یک شخص ثالث مکانیسم است که اجازه می دهد تا برای کارمند که نه تنها می تواند خود را اداره اما به گشت زنی در جوامع خود را” Arradondo گفت.

او تکرار شده است که روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری با شهردار یعقوب فری و چند تن دیگر از مقامات منتخب از سراسر شهرهای دوقلو. اگر قوه مقننه است که جدی در مورد ایجاد تغییرات آنها گفت: آن را مقابله با داوری.

پلیس تلاش اصلاحات اما سقوط در مجلس شنبه به عنوان جلسه ویژه به پایان رسید بدون دموکرات-کنترل خانه و جمهوریخواهان کنترل سنا پیدا کردن میانه در این مسائل.

Rep. Michael Howard, DFL-ریچفیلد که نوشته خانه داوری اصلاحات لایحه سرزنش سنا: “با توجه به اهمیت این لحظه و با دنیا در حال تماشای آن است که عمیقا ناامید کننده است که سنا تصمیم به چشم پوشی از Minnesotans گریه کردن برای تغییر و به جای راه رفتن دور.”

مانع پاسخگویی

دفتر خدمات میانجی گری می گوید ماموران پلیس پیروزی شغل خود را در حدود همان نرخ به عنوان دیگر بخش عمومی کارکنان.

جانباز داور لورا کوپر بازنشسته دانشگاه مینه سوتا قانون کار استاد گفت: داوری است نه یکپارچه چیز. این یک موجودی از توافق است که می تواند تغییر داده است. اگر کارفرمایان نمی مانند اختیار داوران باید آنها باید خود را تغییر كارگري قرارداد او گفت: به خاص نیاز عواقب خاص نقض استانداردهای عملکرد.

روند طراحی شده است برای محافظت از اتحادیه کارکنان از هوس باز تصمیم گیری توسط کارفرمایان با “فقط به علت” استاندارد برای ختم شده است که پذیرفته شده جهانی در جمعی-چانه زنی موافقت نامه گفت: کوپر و اتحادیه های کارگری. داوران بی طرف هستند و نگاه فقط در حقایق آنها می گویند.

داوری شماره گرفتن تنها کسری از مینه سوتا افسران اخراج هر سال با توجه به اجرای قانون کار خدمات دولت بزرگترین اجرای قانون اتحادیه. فقط سخت ترین موارد در نهایت در داوری آن را می گوید و آن را ناعادلانه به استفاده از آنها به قاضی و پلیس نظم و انضباط. اگر اجرای قانون بخش در حال از دست دادن موارد آنها نیاز به نگاه کنید که چگونه آنها در حال دست زدن به نظم و انضباط خود گفت: Sean Gormley, این اتحادیه با مدیر اجرایی.

روسای پلیس را تقبیح کرده اند داوری به عنوان یک مانع عمده به پلیس پاسخگویی. این احتمال زیاد است که یک اخراج افسر خواهد بود در لباس رهبری کل انضباطی سیستم گفت: چاک Wexler اجرایی, مدیر اجرایی پلیس تحقیقات در فروم واشنگتن فکر می کنم تانک.

در مینیاپولیس برخی از افسران بدست شغل خود را نه یک بار بلکه دو بار.

Jason اندرسن اخراج شد در سال 2009 برای بزه حمله های داخلی شارژ شد که بعد از رد کرد. داور دستور داد او را دوباره پس از انعقاد نبود شواهد کافی در این حمله رخ داده است.

او اخراج شد و دوباره در سال 2010 پس از گفته لگد زدن یک نوجوان در سر و کذب در مورد آن در طول یک بررسی. داور دستور داد او را دوباره و دوباره پس از انعقاد است که اندرسن گفت که محققان او نمی تواند به یاد بیاورید جزئیات اما می دانستم که او نه ضربه در سر و یا صورت نمی تواند انتظار می رود به یاد داشته باشید یک رویداد از یک سال قبل بدون دیدن گزارش خود بر آن است که او مجاز به دیدن.

اندرسن بود اخراج نشده اما برای تیراندازی و کشتار Fong Lee یک نوجوان بود که در حال اجرا از پلیس در سال 2006. او پاک کیفری تخلف و غیر قانونی-مرگ دعوی پس از یک هیئت منصفه فدرال در بر داشت او با استفاده از نیروی مناسب. او در حال حاضر MPD را قاضی عسگر هماهنگ کننده.

اخیرا یک داور در پاییز گذشته لغو Arradondo تصمیم به آتش افسر پیتر Tag که تا به حال بارها و بارها پانچ متخاصم مرد مست در این صورت به عنوان مرد دراز دستبند به دست در پشت او.

داور توافق کردند که Tag تجاوز با استفاده از زور سیاست کاهش می یابد اما خود نظم و انضباط به 80 ساعت تعلیق. با توجه به این تصمیم به این دلیل بود که رهبری پلیس تا به حال به اندازه کافی اعتماد به نفس در Tag انتصاب او یک افسر آموزشی در حالی که این موضوع شد و تان شدیدا از طریق مراحل نظم و انضباط و همچنین به دلیل MPD را “فقدان آموزش های خاص که چگونه به مقابله با یک دستبند فردی که همچنان به لگد زدن و شلاق زدن و مقاومت در برابر.”

یک MPD گفت: نه اندرسن و نه می تواند Tag نظر برای این داستان.

اصلاحات در بازی

خانه داوری اصلاحات به دنبال تغییر شیوه داوران انتخاب شده برای پلیس سوء اختلافات. این نام برای یک داور به طور خودکار اختصاص داده شده از فهرستی از متخصصان منصوب فرماندار.

در حال حاضر کارفرما و اتحادیه نوبت قابل توجه یک داور از یک لیست از هفت عنوان یا بیش از حد طرفدار کارفرما و یا بیش از حد نرم افزار-کارمند تا زمانی که فقط یکی باقی مانده است. منتقدان می گویند که ایجاد انگیزه برای داوران برای حفظ 50-50 رکورد. کارفرمایان و اتحادیه های کارگری به طور معمول تقسیم هزینه یک داور.

شهادت به تازگی در دولت و کنگره, راگون رپیدز رئیس پلیس براد عاقلانه در مورد اثرات داشتن نظم و انضباط لغو شد.

“وجود دارد هیچ چیز بدتر به نظر من برای یک سازمان نسبت به از دست دادن یک داوری” عاقلانه شهادت دادند. “من فکر می کنم آن را به ایجاد بی اعتمادی در محیط کار. رک و پوست کنده آن را تضعیف اعتماد به نفس یک پلیس شد. و این باعث می شود پلیس رهبران بود تمایلی به موارد حتی اجازه رفتن به داوری برای ترس از دست دادن آنها است.”

اندی Skoogman, مدیر اجرایی, مینه سوتا, Chiefs of Police Association, به نام هوارد را به اندازه یک گام در مسیر درست است. گروه خود می خواهد همه افسر پلیس ختم موارد شنیده می شود توسط یک قاضی اداری.

قانونی فشار به دنبال ناموفق دادگاه به چالش داوران’ تصمیم گیری.

شهرستان ریچفیلد حفر شده در آن, پاشنه, پس از آن رئیس پلیس اخراج یک افسر در سال 2016 پس از او شفاهی حمله سومالی و smacked بر سر او. در میان چیزهای دیگر, Nate کینزی شکست خورده برای گزارش خود استفاده از زور به عنوان مورد نیاز است. یک داور به این نتیجه رسیدند کینزی را با صدا غذا خوردن بود و نه بیش از حد و دستور داد او را ابقاء و برش و نظم و انضباط در سه شیفت تعلیق و کامل پرداخت کنند.

مینه سوتا دیوان عالی کشور در سال گذشته به طور کامل حمایت داور تصمیم; کینزی است پشت در ریچفیلد نیروی.

Duluth بیش از حد از دست رفته خود را به چالش به یک داور تصمیم به برقراری یک افسر که کشیده یک مست دست به دستبند, مرد 100 فوت است. در ماه دسامبر دادگاه عالی ایالت رد آن درخواست برای بررسی.

بهبود پاسخگویی

کوپر داور گفت: او می خواهم “شوکه” اگر هر کدام داوران بودند ردیابی خود را ترکیبی از تصمیم گیری در شیوه روسای انجمن نشان می دهد.

“من فکر می کنم آن را قربانی” او گفت:. “نود تا 95% از زمان اگر شما در واقع خواندن این تصمیم آن را حس می کند کامل.”

داوران کار سخت او گفت: به وزن عوامل متعدد برای تعیین اینکه آیا وجود دارد فقط موجب فسخ است. شایع ترین دلایل ستاد از دست دادن یک مورد او گفته است که این تحقیقات بود نه کامل آنها نمی به درستی اطلاع افسر رفتار اشتباه بود و یا آنها تحمیل نظم و انضباط است که متفاوت از آنچه در دیگر افسران دریافت در شرایط مشابه است.

در ذهن او جلوگیری از بیش از حد نیروی سوء رفتار است که یک راه موثر برای بهبود پاسخگویی او گفت:. این بدان معناست که قوانین روشن آموزش بهتر و قوی نظارت.

گفت: کوپر: “من می خواهم یک سیستم است که توقف کشتار مردم به ناحق.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر