دولت هواپیماهای جاسوسی و هواپیماهای بدون سرنشین بودند Surveilling اخیر Black Lives Matter تظاهرات

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Government Spy Planes and Drones Were Surveilling Recent Black Lives Matter Protests

تصویر: شاتر

گزارش های جدید نشان داده اند که هر دو اف بی آی و وزارت امنیت داخلی با استفاده از هواپیماهای جاسوسی و دیگر هوابرد فن آوری نظارت برای نظارت بر تظاهرات برای زندگی شده اند که در حال وقوع در سراسر کشور است.

تبلیغات

گفت: با وجود آن نه نظارت بر فعالیت های حفاظت شده توسط متمم اول قانون اساسی FBI با استفاده از یک سسنا جت ویژه مجهز به دوربین برای مدت طولانی-محدوده نظارت تصویری به ضبط فیلم فوق تظاهرات در واشنگتن دی سی در اوایل این ماه گزارش Buzzfeed News.

از Buzzfeed:

به طور معمول این نخبگان هواپیمای جاسوسی مستقر است برای برخی از FBI مهم ترین ماموریت نظارت ارائه چشم در آسمان زمانی که ماموران فدرال بازداشت قاچاقچیان مواد مخدر یا خشونت آمیز اعضای باند. اما این اولین بار نیست این پرواز بیش از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات: یک BuzzFeed بررسی پرواز پیگیری پرونده ایجاد کرده است که این هواپیما همان دور بالا بالتیمور در آوریل و مارس 2015 در ناآرامی های پس از مرگ و آمریکا از آسیب های شدید پایدار در بازداشت پلیس.

تبلیغات

یک آزادی اطلاعات درخواست ثبت شده توسط ACLU در سال 2015 نشان داد که FBI به حال ثبت نظارت تصویری فیلم از طریق هواپیما پرواز بیش از تظاهرات در بالتیمور در برابر کشتن فردی خاکستری.

وزارت امنیت داخلی نیز رفته دریچه گاز کامل در نظارت آمریکایی ها تمرین احقاق حق خود به جمع آوری بیش از چند هفته گذشته. بیش از 270 ساعت از تظاهرات فیلم از سراسر 15 شهر وارد شد by Homeland Security با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین, هلیکوپتر و هواپیما, نیویورک تایمز گزارش داد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

از زمان:

هواپیما فیلم برداری تظاهرات در دیتون اوهایو; شهر نیویورک; بوفالو و فیلادلفیا در میان سایر شهرستانها ارسال فیلم در زمان واقعی به مراکز کنترل مدیریت دریایی و هوایی و عملیات شعبه گمرک و حفاظت از مرزها.

این فیلم بود و پس از آن تغذیه به شبکه های دیجیتال موفق توسط وزارت امنیت میهن به نام “لوله بزرگ” است که می تواند توسط دیگر سازمان های فدرال و محلی در ادارات پلیس برای استفاده در آینده تحقیقات به گفته مقامات ارشد با دریایی و هوایی و عملیات.

تبلیغات

آمریکا نوشت: به سرپرست امنیت داخلی چاد گرگ در اوایل این ماه در مورد نگرانی خود را در نظارت وقوع فوق تظاهرات در مینیاپولیس گفت: “استقرار هواپیماهای بدون سرنشین و افسران برای نظارت تظاهرات ناخالص سوء استفاده از قدرت و به خصوص سرد استفاده می شود که در برابر آمریکایی که در اعتراض به اجرای قانون خشونت.”

نامه درخواست یک لیست از حوزه های قضایی که در آن DHS انجام داده و یا کمک در انجام اعتراض نظارت پس ممکن است که در هر حوزه قضایی درخواست برای کمک.

تبلیغات

سوال این است که ساخت این دستورات است به خصوص مربوط به یکی.

یک تحقیقات مقدماتی توسط گارد ملی به تازگی دریافتند که عدم شفافیت در سفارشات چیزی بود که منجر به یک هلیکوپتر نظامی ارتش پرواز کم و با استفاده از آن پروانه به پا زدن تا باد قوی و باقی مانده در اطراف معترضان در واشنگتن در ژوئن 1—تاکتیک رایج مورد استفاده توسط ارتش در مناطق جنگی خارج از کشور با توجه به سی ان ان.

تبلیغات

وزارت امنیت داخلی ادعا کرده است که هواپیماهای بدون سرنشین از آن استفاده می شود برای نظارت بر تظاهرات اخیر در مینیاپولیس بوفالو و دل ریو در تگزاس بودند و نه برنامه ریزی برای پرواز کم به اندازه کافی برای تشخیص چهره اما من نمی را کلمه خود را برای آن.

اقامت بیدار میشم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>