افراد مسلح به راه انداخته تورنت از تیراندازی در یک شلوغ بالای شهر بلوک اوایل یکشنبه در مینیاپولیس, کشته شدن یک نفر و زخمی شدن 11 نفر دیگر در یکی از شهرستان خشن ترین تیراندازی در حافظه اخیر است.

پلیس گفت: 11 بازماندگان پراکنده بودند در بيمارستان منطقه با “مختلف سطح شدت جراحات.” آنها گفتند: قربانی که فوت یک مرد بود اما به هیچ هویتی دیگر جزئیات. همه قربانیان و بزرگسالان است.

و نه آنها ارائه یک انگیزه برای عکسبرداری که ظاهرا درگیر مردم شلیک در هر یک از دیگر.

یک سخنگوی اداره پلیس گفت که پلیس تجدید نظر خود را قربانی شمارش در طول شب از هشت به 10 و در نهایت 12 — به عنوان قربانیان بودند کاهش یافته است و در بیمارستان است.

خشونت شروع شد و حدود 12:37 صبح یکشنبه هنگامی که پلیس در پاسخ به گزارش هایی از تیراندازی در یک جمع زیادی از مردم در 2900 بلوک, Hennepin, خیابان, به گفته سخنگوی پلیس جان سالمند. او گفت: ماموران وارد برای پیدا کردن چندین قربانیان و آموخته است که دیگران تا به حال سمت چپ صحنه در “وسایل نقلیه خصوصی.”

چندین آمبولانس احضار شدند به صحنه برای مراقبت از زخمی ها. او گفت که کارآگاهان به حال اختصاص داده شده به تحقیق در مورد اما هیچ دستگیری ساخته شده بود که از صبح روز یکشنبه.

یک Facebook Live تصویری ارسال شده توسط K. G. Wilson, دیرین فعال صلح از خود نشان داد تیراندازی را پر هرج و مرج پس با تماشاگران رسیدگی به چندین قربانیان نشسته در یک محدود در سرگرمی های مردمی منطقه در این شهر را به سمت جنوب. در آن صحنه غرق در آبی چشمک زن و چراغ قرمز. در یک نقطه در این فیلم یک افسر پلیس و اطرافیان دیده می شود حمل فرد مصدوم به آمبولانس انتظار.

ساعت پس از تیراندازی از صحنه بیشتر روشن است. مرد و زن نشسته با هم somberly کوه در می رم از طریق تلفن های خود را. یک گروه از کارکنان و ماموران امنیتی از Hoban, کره ای, BBQ نشسته اند خارج از رستوران جارو کردن شیشه شکسته از دو شات از ویندوز. .

او گفت: این منطقه شناخته شده برای آن میله و خشن و بی ادب شبانه شده بود شلوغ گذشته چند شب به چند ساعت بعد لکه های بازگشایی درهای خود را پس از ماه از بودن در زیر یک COVID-19 مستند. Hennepin خیابان شده بود تا حدودی مسدود شده به جای جمعیت زیادی. کاربران از Pourhouse بالای شهر, نزدیک, نوار, به یاد می آورد غواصی به طبقه هنگامی که تیراندازی شروع نمی دانستند که در آن صدای تیر اندازی از آینده شد.

ساعت پس از تیراندازی روز شنبه, Alyssa تایسون بود به قدم زدن عصبی خارج HCMC در حالی که او 23 سال دختر قدیمی, اسب سواري, بود داخل برای درمان پس از اصابت گلوله. یک گلوله پاره پاره تا به حال از طریق پا قابل توجه او استخوان ران, استخوان, در حالی که دیگر به حال قرق بازوی او به گفته او ،

الهام تایسون گفت که او دختر که با این نسخهها کار به عنوان یک مراقبت شخصی دستیار رفته بود پایین به بالای شهر با یک مرد همراه شده بود که او نیز به ضرب گلوله با گلوله گذراندن نزدیک به ستون فقرات خود را.

تایسون گفت که او تا به حال شده است به سرعت به خواب پس از جشن تولد خود را روز قبل از زمانی که پسرش به نام به می گویند که اسب سواري ضرب گلوله کشته شده بود, او گفت:. لحظاتی بعد دیگر نگران تماس آمد و سپس یکی دیگر. پس از پرتاب در برخی از لباس او شتافت را به مرکز شهر بیمارستان از او حومه, خانه, او گفت:.

“بانوی جوان بود که با دختر من گفت: آن را مانند 80 عکس,” او گفت:.

او گفت که او شوکه شده بود به شنیدن چگونه بسیاری از مردم به ضرب گلوله کشته شدند.

“من فقط تقریبا لال,” او گفت:. “که بسیاری از مردم زندگی می کند که در مورد تغییر و برای یک نفر که بدون بیشتر کریسمس بیشتر تولدها.”

تیراندازی یکی از چندین سراسر شهرستان از بعد از ظهر شنبه — در همه 19 نفر بوده است اصابت گلوله در آن span پلیس می گویند.

حوادث ادامه داد: راش از خشونت اسلحه پس از ناآرامی ها بیش از پلیس با قتل جورج فلوید ماه گذشته با بیش از 90 نفر به ضرب گلوله در مینیاپولیس پس مارس 26.

Criminologists اشاره کرده اند که الگوهای مشابه در دیگر شهرستانها — اخیرا بالتیمور که شاهد افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در پی یک بحث برانگیز پلیس به قتل — ارائه انواع ممکن است توضیحات از فرسایش پلیس مشروعیت به افسران عقب کشیدن بر روی وظایف خود را به دلیل واکنش شدید عمومی بیش از فلوید مرگ است.

پس از قتل پیش از آن در هفته سالمند از MPD سخنگوی تمسخر در این پیشنهاد که ماموران نشان شد کمتر ابتکار.

“است که مطلقا غلط است.” “افسران ما هنوز هم در پاسخ به تماس های آنها هنوز هم پرداختن تماس, و این واقعیت که هر کسی فکر می کنم که وجود دارد این است که یک موضع پایین سفارش و یا نوعی از توقف کار است که آشکارا نادرست است.”

او گفت: این افزایش در تیراندازی همزمان با شروع به جرم سنگین ماه های تابستان.

یکشنبه جرم تیراندازی شد و یکی از مهمترین خشونت های اخیر در شهر تاریخ است. در اوایل این ماه هفت نفر به ضرب گلوله کشته شد یک ضرب هنگامی که یک نزاع و جدال در جنوب مینیاپولیس نوار ریخته و سپس تشدید کرد به تیراندازی.

در سال 2014 نه نفر به ضرب گلوله کشته شدند در داخل پس-توقیف 400 Soundbar کلوپ شبانه در مرکز شهر. یکی از قربانیان 27 سال بعد از درگذشت در یک جنایت است که باقی می ماند به طور رسمی حل نشده. دو سال بعد از آن هفت نفر مجروح شدند و یکی کشته شد, وقتی کسی اسپری تیراندازی در یک سمت شمال بلوک که در آن یک باند افروزی در حال وقوع بود.

در شهر مرگبارترین جرم تیراندازی یک فرد مسلح پشت سر هم به لهجه علامت های سیستم در سال 2012 به ضرب گلوله شش نفر را قبل از تبدیل شدن به تفنگ خود را.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله