او ‘Surender’ مودی: Rahul آخرین تطبیق در ساعت

دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی در روز یکشنبه دوباره هدف قرار نارندرا نخست وزیر برای بیانیه خود که سربازان چینی نیست مزاحم شدن به سرزمین های هندی و او را به نام ‘Surender مودی’.

های بین المللی روزانه مقاله با عنوان “هند سیاست مماشات در قبال چین unravels’ در توییتر کنگره رهبر نوشت: “نارندرا است که در واقع Surender مودی”.

کنگره رهبر واکنش به ظاهر می آید در پاسخ به نخست وزیر بیانیه در همه نشست روز جمعه جایی که او گفت که “نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هیچ یک از پست های ما دستگیر شده اند’.

پیچ نخست وزیر بیش از این موضوع Wayanad MP در شنبه سوال که چرا و کجا بودند این سربازان هندی کشته و اگر زمین که در آن “خشونت face-off” اتفاق افتاده بود و خاک چینی.

او همچنین ادعا کرد که نخست وزیر مودی است “”به چینی تجاوز”.

“ساعت به تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز. اگر زمین چینی بود: 1. چرا سربازان ما کشته شدن? 2. جایی که آنها به کشته شدن?,” او در توئیتر خود نوشت.

در ضمن گاندی امروز tweet به دست آورد بیش از 20000 لایک شد و دوباره توییتی توسط بیش از 8000 نفر است. اما آن را نیز دریافت بیش از 9000 پاسخ با چندین توییتر به کاربران یادآوری کرد که آن را ‘تسلیم’ و نه ‘Surender’. آنها همچنین از او خواست به املای.

“تسلیم مودی شما چیست؟”, خواسته Bhavika یک کاربر توییتر.

“داداش حذف kar انجام املا galat hai (برادر لطفا حذف کنید این را به عنوان املایی اشتباه است)” گفت: یکی دیگر از کاربر توییتر Akshay سینگ.

اما کاربر دیگری با اشاره به این که کنگره رهبر بود و بازی با کلمات است. “من کاملا مطمئن هستم که شما لازم نیست به او بگویید که چگونه به طلسم. او فقط در اطراف بازی با کلمات آن را به صدا بیشتر شبیه به نارندرا,” Angad Sohi گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de