دهلی نو: مبارزه با مواد مخدر شرکت خود در روز یکشنبه گفت: این دریافت تایید از تنظیم کننده DCGI به راه اندازی تحقیقاتی داروی ضد ویروسی Remdesivir برای درمان COVID-19.

این شرکت دریافت کرده است, تولید و بازاریابی تصویب Remdesivir از دارو کنترل کلی از هند (DCGI) برای درمان COVID-19 آن در بیانیه ای گفت.

این شرکت نسخه عمومی از Remdesivir خواهد بود به بازار عرضه شده تحت نام تجاری ‘Covifor’ در هند.

این دارو صادر شده است تایید توسط DCGI برای درمان مشکوک یا تأیید شده آزمایشگاهی مورد COVID-19 در بزرگسالان و کودکان بستری با علائم شدید بیماری آن اضافه شده است.

“در پرتو افزایش COVID-19 نفر در هند تصویب ‘Covifor’ (remdesivir) می تواند به اثبات می شود یک بازی را تغییر داده و مثبت آن نتایج بالینی.

“حمایت قوی عقب یکپارچه سازی قابلیت های ما می تواند اطمینان حاصل شود که محصول بلافاصله در دسترس ساخته شده به بیماران در سراسر کشور” Hetero گروه شرکت های رئیس B Partha Saradhi ردی گفت.

این شرکت آماده است برای حصول اطمینان از موجودی کافی برای تهیه کردن به نیازهای حال حاضر او اضافه شده است.

این دارو در دسترس خواهد بود در 100 میلی گرم در ویال (تزریقی) است که به صورت داخل وریدی تجویز می شود در یک محیط بیمارستان تحت نظارت یک پزشک مراقبت های بهداشتی خود گفت.

این محصول در حال راه اندازی تحت توافقنامه مجوز با Gilead Sciences Inc برای گسترش دسترسی به COVID-19 درمان در پایین و کشورهای با درآمد متوسط آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله