هند را رد کرد چین ادعا می کنند در Galwan دره

هند در روز شنبه را رد کرد چین ادعای حاکمیت بر این Galwan دره گفت: در این موقعیت با توجه به این منطقه شده است در طول تاریخ روشن و تلاش های چین را “اغراق آمیز و غیرقابل دفاع” ادعا می کند با توجه به خط کنترل واقعی (LAC) قابل قبول نیست. و آن افزود: “آنها مطابق با چین و موقعیت خود را در گذشته است.”

رد چین در بیانیه ای که در هند بود و به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود وزارت امور خارجی (MEA) گفت که در واقع آن هند بود که حفظ وضع موجود. هند همچنین اخراج چینی ادعا می کند که سربازان خود را نقض لاک زدن در مه و گفته بود که طرف چینی است که اقدام به تجاوز و لاک که این تلاش بودند ملاقات با پاسخ مناسب توسط سربازان هندی.

“تلاش های طرف چینی به حال پیشبرد اغراق آمیز و غیرقابل دفاع ادعا می کند با توجه به لاک وجود دارد (Galwan دره) قابل قبول نیست. آنها نه مطابق با چین و موقعیت خود را در گذشته است. هند نیروهای نظامی به طور کامل آشنا با تراز لاک در تمام بخش های هند-چین در مناطق مرزی از جمله در Galwan دره. آنها آن پایبند موشکافانه در اینجا به عنوان آنها را در جای دیگر. سمت هند هرگز انجام هر گونه اقدامات در سراسر لاک. در واقع آنها شده اند و گشت زنی این منطقه برای مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه حادثه است. تمام زیرساخت های ساخته شده توسط طرف هند است که به طور طبیعی در سمت خود را از لاک” گفت: Anurag پژو MEA سخنگو.

در پاسخ به شدت به بیانیه وزارت خارجه چین, سخنگوی ژائو Lijian روز جمعه در حوادث در Galwan منطقه دره آقای Srivastava به یک حساب دقیق از این حادثه. MEA رسمی گفت که از اوایل ماه مه سال 2020 طرف چینی بوده و مانع هند را طبیعی و سنتی گشت الگو در این منطقه بود که منجر به یک چهره که خطاب شد توسط زمین فرماندهان طبق مفاد موافقت نامه های دو جانبه و پروتکل.

“پس از آن در اواسط ماه مه در طرف چینی اقدام به تجاوز لاک در مناطق دیگر از بخش غربی هند و چین مناطق مرزی. این تلاش ها شد و همواره در ملاقات با پاسخ مناسب از ما. پس از آن دو طرف درگیر در بحث از طریق تاسیس دیپلماتیک و نظامی کانال برای رسیدگی به این وضعیت ناشی از فعالیت های لاک…ما را قبول نمی کند مشاجره است که هند به طور یک جانبه تغییر وضع موجود. بر خلاف ما حفظ آن” MEA سخنگوی گفت.

او افزود که فرماندهان ارشد ملاقات در 6 ژوئن سال 2020 توافق در یک فرایند ده-تشدید و عدم مشارکت در امتداد لاک که درگیر اقدامات متقابل. “اما طرف چینی رفتگان از این درک در رابطه با لاک زدن در Galwan دره منطقه و به دنبال احداث سازه فقط در سراسر لاک. هنگامی که این تلاش بود کشف و خنثی چینی سربازان در زمان انجام عملیات خشونت آمیز در 15 ژوئن سال 2020 است که به طور مستقیم منجر به تلفات,” او اضافه شده است.

روز جمعه آقای ژائو گفته بود که Galwan دره واقع شده است و در طرف چینی به لاک زدن. او را متهم هند از نقض توافق دو کشور رسیده بود در ژوئن 6 در مورد لاک زدن آن را “اقدام تحریک آمیز عمدی” در دهلی نو ، “حقوق و اشتباهات… بسیار روشن و مسئولیت استوار است به طور کامل با سمت هند”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de