دهلی نو: ارتش هند در آستانه كاركرد ‘Sarvatra Kavach’, کامل بدن کت و شلوار زره برای سربازان خود را که نمی خواهد انجام هر چینی مواد اولیه و طراحی شده و توسعه یافته و تولید شده در هند گفت: منابع در روز جمعه.

کامل تحقیق و توسعه این زره کت و شلوار بود انجام شده توسط ارتش هند خود را. عمده Anoop میشرا خدمت افسر ارتش است که با آن مواجه گلوله در عملیات های نظامی است که مرد پشت ‘Sarvatra Kavach’. آن را فراهم می کند حفاظت به گردن و بالاتنه, بازو و کشاله ران و ران از انواع اسلحه کوچک مهمات.

“ارتش هند است که در مرحله پیشرفته از تهیه Sarvatra Kavach برای محاکمه صحرایی” گفت: منابع.

این مواد برای Sarvatra Kavach پیشرفته ترین در جهان است که سبک تر از آب و اشعه ماوراء بنفش-مقاوم در برابر و طول می کشد بیش از دیگر مقایسه محصولات در جهان گفت: منابع. این ‘Sarvatra Kavach’ هنگامی که در مقایسه با محصولات مشابه در سراسر جهان توسعه یافته است سبک تر هزینه ها تقریبا 50 درصد کمتر ارائه می دهد و به مراتب برتر حمایت می کند.

“این ‘Sarvatra Kavach’ است تولید آماده خواهد شد و به طور کامل ساخته شده در هند. این حداقل مورد نیاز از مواد اولیه وارداتی هیچ یک از آن آینده از چین” گفت: منابع در ارتش هند. آنها گفتند که پس از بومی ساخت ایمیل, کل طیف وسیعی از مواد خام نیز خواهد شد تهیه شده از هند است.

“وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از کشورها در جهان است که بومی توسعه یافته full body armour کت و شلوار” گفت: یک مقام ارشد.

این مقام گفت که اتاق مداخله و متعاقب آن نزدیک سه ماهه gunfights خطرناک ترین عملیات های ضد تروریستی. عمده Mishra نوآوری شناخته شده است با یک جایزه از Vishisht Seva مدال توسط ارتش و یک لوح تقدیر از نخست وزیر.

یک جنجال تا به حال فوران سال گذشته پس از شرکت های هندی قرارداد برای 1.8 لاخ ضد گلوله کت برای ارتش تحت اسکنر برای واردات به 40 درصد چینی مواد اولیه. این شرکت تا به حال در ابتدا گفت که کت شامل مواد خام از غرب اروپا و ایالات متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de