دهلی نو: نیروهای مسلح مستقر در امتداد 3,500 کیلومتر بالفعل مرز با چین داده شده است “آزادی کامل” در “خور” پاسخ به هر, چینی, رفتار پرخاشگرانه, منابع دولت گفت: پس از دفاع وزیر Rajnath Singh برگزار شد نشست سطح بالا با برنج نظامی در مورد وضعیت در شرق لاداخ.

این جلسه با حضور رئیس دفاع کارکنان Gen Bipin Rawat, فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane نیروی دریایی رئیس دریاسالار Karambir سینگ و Air Chief Marshal RK tony addison.

منابع گفت سینگ گفت: بالا برنج نظامی برای حفظ دقیق شب زنده داری در چین فعالیت ها در سراسر زمین, مرز حریم هوایی و استراتژیک در دریای خطوط و خواسته آنها را به اتخاذ یک “دشوار” رویکرد در برخورد با هر گونه حادثه ناگوار توسط نیروهای چینی.

هندی و چینی ارتش شده اند در شش هفته بن بست در مناطق مختلف شرق لاداخ. روابط بین دو کشور تحت شدید فشار پس از چینی نظامی کشته و 20 هندی پرسنل ارتش و مجروح شدن حدود 76 در یک برخورد خشونت آمیز در Galwan دره در 15 ژوئن.

چین مردم را ارتش آزادی بخش (PLA) هنوز صحبت در مورد تعداد تلفات آن رنج می برد.

این منبع گفت: نیروهای مسلح داده شده است آزادی کامل برای مقابله با هر گونه عمل تجاوز توسط چین در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) به بالفعل مرز بین دو کشور.

آنها گفت: ارتش و همچنین نیروی هوایی اسرائیل شده اند ramping تا خود قابلیت های عملیاتی خود در کنار لاک به طور موثر مقابله با هر گونه چینی حادثه ناگوار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de