سیزده Minnesotans در میان مردم از شش کشور که کاهش یافته است بیمار با Cyclospora عفونت های مرتبط با صعود سالاد مینه سوتا وزارت بهداشت خبر داد.

این Minnesotans که در سن از محدوده 24 تا 79 رو بیمار بین ماه های ژوئن 1 و 9 وزارت بهداشت گفت. دو مترو ساکنان منطقه در حالی که بقیه از خارج از منطقه مترو.

هیچ یک از کسانی که بیمار بود و در بیمارستان بستری شود.

وزارت بهداشت هشدار داد مصرف کنندگان به خوردن ALDI کمی سالاد بار با نام تجاری باغ سالاد یا Hy-Vee نام تجاری باغ سالاد. این هشدار تنها به فروشگاه با نام تجاری سالاد به عنوان برچسب “سالاد باغ” و نه برای دیگر انواع فروشگاه با نام تجاری بسته بندی سالاد به فروش می رسد در این خرده فروشان.

Cyclosporiasis عفونت ناشی از انگل Cyclospora و گسترش از طریق مصرف محصولات تازه است و گسترش فرد-به-فرد. شستن تولید و یا روال های شیمیایی ضد عفونی و یا مطابق با روش بعید به کشتن Cyclospora.

علائم به طور معمول شامل آبکی اسهال و گرفتگی معده و تهوع و از دست دادن اشتها و کاهش وزن است. مردم به طور معمول بیمار شدن حدود یک هفته پس از قرار گرفتن در معرض اما این دوره می تواند از دو تا چهارده روز است. اسهال می تواند چند هفته یا بیشتر اگر درمان نشود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله