رانندگان با مشکل رانندگی رکورد وارد شده در طرف اشتباه از شهرهای دوقلو ایالتی و باعث برخورد که منجر به کشته شدن چهار نفر و زخمی یکی اواخر شنبه, مقامات گفت.

تصادف رخ داده است حدود 9:55 p. m. در بزرگراه بین ایالتی 35W در 66 خیابان در ریچفیلد با توجه به دولت گشت.

خراب شد دولت مرگبارترین پس Aug. 2, 2019, زمانی که شش نفر کشته شدند در بزرگراه بین ایالتی 90 شرق روچستر در آنچه نیز درگیر یک اشتباه-راه راننده باعث دو خودرو برخورد.

شنبه شب یک نیسان مورانو سفر از جنوب عازم شمال در I-35W که در آن برخورد با یک GMC Terrain, گشت گفت.

اشتباه-راه راننده آلفردو تورس, 21, از, St. Paul کشته شد بر گشت گفت.

در سه سال گذشته تورس محکوم شده است از چندین جرائم رانندگی در مینه سوتا با توجه به سوابق دادگاه. آنها عبارتند از رانندگی مست و گرفتار شدن حداقل سه بار رانندگی بدون مجوز و یا در حالی که آن را به حالت تعلیق در آمد.

مقامات هنوز برای گفتن یکشنبه که آیا تورس بود به درستی مجوز در این زمان از روز شنبه برخورد.

مرده در زمین بودند, راننده, Briana M. Vazquez, 25, از Watertown, S. D.; و مسافران Hassan A. Abdulmalik, 28, از بلومینگتون و تایلر J. سرخ شده, 27, از, Vermillion, S. D.

یک سوم زمین های مسافر 25 ساله سیاه D. سرخ شده از آتش گرفته بود به HCMC با تهدید کننده زندگی صدمات گشت گفت.

آژانس هنوز به نشانی چگونه مورانو رو در طرف اشتباه از اتوبان یا فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد برخورد.

اما اعزام اورژانس صوتی نشان داد که این خودرو برای اولین بار شناسایی شده عنوان راه اشتباه در I-35W و E. خیابان فرانکلین در حدود 7 مایلی شمال از صحنه تصادف.

“سربازان در حال تکمیل یک تحقیق کامل و سقوط بازسازی به عنوان بخشی از این حادثه” گشت سرهنگ گوردون Shank گفت: اواخر صبح یکشنبه “که باید قادر به ارائه پاسخ … پس از بررسی بسته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de