Illustration for article titled My Ancestors Want Me to Make a Banana Pudding for Juneteenth [Updated]

عکس: شاتر

مادرم متنفر بودم به طبخ.

او یک آشپز خوب زمانی که آن را به چیزهایی که او دوست داشت—برنج و مرغ انواع غذای روح و دسر شیرین و بد طبخ برای چیزهایی که او را درک نمی کنند و یا غذا خوردن. من فکر استیک قرار بود سخت مانند کفش چرم و chewier از آدامس. من فکر اسپاگتی و تاکو گوشت قرار شد ابکی. در واقع او به نوعی ناراحت است که این کار او. “چه شما می خواهید برای شام” اغلب به معنای “آنچه سریعترین و ساده ترین چیزی که به طبخ؟”

تبلیغات

راستش شما نمی تواند او را سرزنش.

من و مادرم را بسیار شبیه شخصیت های, و, من, هم, را bristled در این حال من “کار” هنگامی که شما در حال فکری کنجکاو, کالج تحصیل و ذهنی کاملا دقیق. یکی از مادر من و مورد علاقه من گذشته بار بود که روزنامه خواندن با صدای بلند برای هر یک از دیگر در حالی که به دنبال کلمات ما ممکن است به رسمیت شناخته شده در لغت نامه تشریحی تعاریف. ما دیگر فعالیت های مورد علاقه? رفتن به کتابخانه برای دریافت کتاب.

تبلیغات

من می دانم که من می دانم. ما پیشرفته.

اما ما با شکوه پیوست در ران پیشرفته که می تواند صحبت از آفتاب تا آفتاب پایین در مورد هر چیز و همه چیز را فقط به عنوان او می خواهم انجام می شود و با مادر خود را قبل از من. ما یک تیم است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در حالی که پخت و پز بود و آمار-و یا-دست مادرم بود که بمانند-مادر در خانه و مدرسه سابق معلم شد یک کارشناس در دیگر داخلی هنر که نمی شامل قابلمه یا ماهی تابه.

او می تواند دوختن و او می تواند قلاب دوزی و او می تواند تمیز به نقطه که در آن شما می توانید با خیال راحت از خوردن کف هر طبقه در خانه ما. او در انجام مو و عالی braider یک مهارت نه خودم و نه خواهر من واقعا کشت. اما به غیر از برخی ضعیف اشاره به نیاز به یک خدمتکار (ha مانند او همیشه می خواهم اعتماد به یک غریبه به تمیز کردن خانه), پخت و پز بود و تنها چیزی که او به نظر می رسید واقعا نمی دهد دو shits در مورد. هنوز هم در هر حال حاضر و پس از آن مادر خواهد واقعا درخشش در چیزی و تعطیلات بودند که در آن او را نشان می دهد. شکرگزاری عید پاک و کریسمس خوشمزه بودند اعیاد و در تابستان Juneteenth هیچ تفاوتی ندارد. او تا به حال یک زبانه دار سالاد سیب زمینی من هنوز برای دیدن تکرار به خوبی توسط هر کسی به غیر از پدر من و دسر انتخاب چیست ؟ پودینگ موز.

تبلیغات

هر کسی که می داند من مثل خانواده یا دوستان نزدیک می داند که من عاشق مواد غذایی است. من احتمالا آن را دوست دارم بیش از حد, با توجه به کمر من. من هم لذت بردن از پخت و پز بسیار شروع کردم به غذا instaو پودینگ موز—چیزی من فقط انجام دو بار در بیش از یک دهه پیش است—مورد علاقه دوم من, دسر, درست پشت هلو پینه دوز. آنها هر دو دسر من هرگز تایر از و می تواند به معنای واقعی کلمه بعد از خوردن هر وعده غذا تا مرگ من, از, امیدوارم, سن.

برای Juneteenth این سال من تصمیم من برای رفتن به یک پودینگ موز. متاسفانه من مادر دوست داشتنی بود که یک متخصص در موز پودینگ شد مبتلا به زوال عقل در سراسر 2013 و درگذشت دسامبر 2018 بنابراین من هیچ کس واقعا به من اشاره در مسیر درست است. پدر من یک آشپز عالی در سمت راست خود شد کمی کمک کند که من از او پرسید که آیا او می دانست که مامان موز پودینگ دستور بود.

تبلیغات

“فقط گوگل آن را,” او گفت:.

سپس او به این توصیه: “تا زمانی که شما برخی از خوب موز شما همه حق است.”

تبلیغات

بنابراین از آنجا که من هنوز هم ترس از گرفتن COVID-19 من دستور داد برخی از موز برای تحویل. در حال حاضر برای خوب پودینگ موز است که طول می کشد شما باید موز که شرکت هستند و فقط تازه زرد تبدیل شده چرا که آنها شروع به بد خیلی سریع حتی اگر آنها در یخچال اگر آنها بیش از حد رسیده. Buuuuut اگر شما باید یک کار بسیار موز سبز ممکن است به بد قبل از آن تا کنون زرد می شود و آن را بی فایده است. هر دو مواد غذایی خدمات تحویل من فرستاده تا کنون سبزترین موز من تا کنون دیده ام در زندگی است. مانند موز سبز تا آنها نگاه مانند آنها هنوز هم باید بر روی درخت. معنی در برخی از نقطه من قصد دارم برای قرار دادن در یک ماسک و در واقع راه رفتن در اطراف گوشه به فروشگاه مواد غذایی در خط دریافت کنید و آنها را خرید در فرد است.

که در من هراس!

اما من قصد دارم به آن را انجام دهد زیرا روح من و اجداد تقاضا که من را پودینگ موز به آنها افتخار (و من حلقه) برای Juneteenth.

تبلیغات

بنابراین اگر شما می خواهید به احتمالا پیچ یکی از ساده ترین دسر را با سرقت کردن, در خانه, کاستارد وانیلی با من در اینجا من قصد دارم به سعی کنید به عنوان پدر من است نه علاقه مند به حفاری را از طریق دستور العمل های مختلف کتاب و آشفته کارت های دستور غذا را در خانه او گذاشته است. من قول می دهم به روز رسانی این پست با پیشرفت من که آیا من موفق شوند یا نه.

چرا که در پخت و پز, ماجراجویی از آن است که نیمی از سرگرم کننده—مگر اینکه شما مادر من. سپس آن را فقط مانند قید مردسالاری را نگه داشتن شما را از تحقق رویاهای خود را از داشتن کسی هر کس دیگری طبخ.

تبلیغات

به روز رسانی: 10:22 a. m. EDT, ژوئن 20, 2020: موفقیت! این پودینگ موز ساخته شده بود و آن را…خوشمزه!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله