جدید مینه سوتا داده ها نشان می دهد حتی گسترده تر شکاف نژادی در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان, مرگ و میر,

تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد که شکاف گسترده تر در مینه سوتا بین نرخ که در آن سفید ساکنان و کسانی که در نژادی و اقلیت های قومی رنج می برد از COVID-19.

برای بیش از یک ماه, دولت, داده اند نشان داده است که سیاه و آسیایی و اسپانیایی ساکنان اجرای نامتناسب خطرات مرتبط با COVID-19. شماره های منتشر شده در هفته گذشته توسط مینه سوتا وزارت بهداشت بهتر نشان دادن این مشکل مقامات دولتی می گویند با تنظیم برای سن کسانی که بدست بیمار است.

تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد که سیاه Minnesotans بالاترین سن-تنظیم میزان مرگ و میر در میان تمام نژادها و اقوام در 70 در هر 100 ، 000 نفر. سن-تنظیم میزان سفیدی است که حدود 20 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است.

فراتر از تفاوت در نرخ مرگ و میر این گزارش در بر داشت حتی بزرگتر شکاف در نرخ که در آن COVID-19 بيمار از گروه های مختلف هستند و در بیمارستان بستری شده و یا قرار داده شده در بخش مراقبت های ویژه.

“ما می دانیم که ما باید اختلافات و آن را به یک مشکل واقعی” کریس Ehresmann مدیر بیماری های عفونی در بخش بهداشت و درمان گفت: روز شنبه. “اما این به ما کمک کرد متوجه بود که بیشتر مشکل از ما بود و حتی گزارش شده است.”

نابرابری باید چیزی برای انجام با های مختلف زیست شناسی و یا بیماری روند Ehresmann گفت: در تماس با خبرنگاران در هفته گذشته. “این شرایط در جامعه” گفت: کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم.

دولت اضافه کردن اعداد به یک سری از گزارشات نشان می دهد که چگونه نژادی و اقلیت های قومی باید ضربه سخت شده توسط COVID-19.

هفته گذشته مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شده مطالعه ای در مراقبت در یک سیستم مراقبت های بهداشتی در آتلانتا و در بر داشت که سیاه و سفید بود در میان عواملی که در افزایش احتمال بستری برای COVID-19. آن را در بر داشت که در حالی که سیاه پوستان اختصاص 79% بيماران مبتلا به ویروس آنها اختصاص فقط 45 درصد از nonhospitalized بیماران.

“انجمن مستقل بین نژاد سیاه و بستری در این تحقیق باقی ماند و حتی زمانی که تجزیه و تحلیل کنترل شده برای ویژگی های دیگر (از جمله تشخیص شرایط اساسی),” محققان نوشت. که نشان می دهد “شرایط اساسی به تنهایی ممکن است حساب کاربری برای نرخ بالاتر از بستری شدن در میان سیاه و سفید نفر است.”

در اوایل این ماه جدید مجله پزشکی انگلستان منتشر شده مطالعه COVID-19 بیماران تحت درمان در نظام سلامت در لوئیزیانا و دریافتند که حدود 77 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری با COVID-19 سیاه پوست بودند در حالی که سیاه پوستان ساخته شده تنها 31 درصد از نظام سلامت کلی بیمار جمعیت.

بدتر از مشکلات اساسی

مجله پزشکی ارسال شده در پادکست بحث در این مطالعه که در آن دکتر اریک روبین سردبیر ارشد گفت: نتایج نشان می دهد سیاه بيماران فقط به عنوان به احتمال زیاد به دیگران به خوبی مراقبت های پس از آنها در بیمارستان است. مشکل این بود که سیاه بیماران وارد با خیلی بیشتر مشکلات سلامتی جدی روبین گفت که می تواند نشان دهنده نابرابر دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

بالاتر خطر جدی COVID-19 بیماری همچنان یک موضوع که در آن عوامل اجتماعی اعم از وضعيت اشتغال و مسکونی تفکیک به نابرابری اقتصادی منجر به تعدادی از مشکلات سلامتی برای آفریقایی-آمریکایی گفت: دکتر میشل اندروز یک محقق ارشد و معاون علمی و مدیر در موسسه ملی پیری است.

“بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت های اشغال مشاغل است که طبقه بندی به عنوان کارگران ضروری است که فراهم نیست و امتیاز کار از خانه” ایوانز گفت: در طول پادکست. او افزود: “نابرابری درآمد یک مشکل شدید و است که همواره مردم را به کاهش توانایی خود را برای محافظت از خود از, در این مورد, ویروس.”

در Minn. 12 بیشتر می میرند

در مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش روز شنبه 12 مطلب که مردم از COVID-19 آوردن همه گیری را در سراسر ایالت تلفات به 1,372 مرگ و میر.

ساکنان مراقبت طولانی مدت و کمک امکانات زندگی برای اختصاص نه از 12 به تازگی اعلام کرد که مرگ و میر. دولت گزارش اول آن مربوط به مرگ کسی که اقامت به عنوان بی خانمان/پناه — یک دسته که شامل کسانی که در پناهگاه های حمایتی مسکن و encampments به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که بی خانمان بدون سرپناه.

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی. کسانی که در معرض بیشترین خطر شامل افراد 65 ساله و مسن تر ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی. شرایط پزشکی از محدوده ریه بیماری های جدی قلبی و سرطان به چاقی مفرط و دیابت و کلیه ها شکست.

بسیاری از بیماران مبتلا به COVID-19 لازم نیست در بیمارستان بستری شود. این بیماری معمولا باعث خفیف تا متوسط بیماری و برخی از کسانی که آلوده ندارد و علائم.

جدید وزارت بهداشت گزارش نشان می دهد که ساکنان سفید در مینه سوتا حساب برای بیشتر COVID-19 موارد بستری در بیمارستان و مرگ و میر است اما سهم خود را پایین تر از خود را 83 درصد از جمعیت این ایالت.

برای تنظیم, برای جمعیت, وزارت بهداشت محاسبه نرخ هر 100 ، 000 ساکنان دولت.

توسط این اساس در اواخر ماه مه سفید پوستان در حال مرگ بودند از COVID-19 در نرخ 13 در هر 100000 نفر Ehresmann گفت: در حالی که سیاه پوستان در حال مرگ بودند به میزان 15 در هر 100 ، 000 نفر است. سفیده تمایل به بزرگتر و بنابراین سن تنظیم کاهش نرخ سفید ساکنان و افزایش آن برای ساکنان سیاه.

“با این سن و سال تنظیم روش به ما اجازه می دهد برای دیدن کامل تاثیر نابرابری,” مالکوم پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

تنظیم برای سن نیز نشان می دهد که آسیایی ها و اسپانیایی ها در بیمارستان بستری شده COVID-19 در یک نرخ بالاتر از مقامات دولتی قبلا درک.

گزارش جدید می گوید که آسیایی ها در بیمارستان بستری هستند و در سن و سال-تعدیل نرخ 146 در هر 100 ، 000 در حالی که این نرخ برای اسپانیایی است که 247 نفر از هر 100,000; سفیده در بیمارستان بستری هستند و در یک رای از 19 به ازای هر 100,000 نفر است. آسیایی ها و اسپانیایی ها در باد مراقبت های ويژه در سن بالاتر-تنظیم رای دادن به عنوان به خوبی.

سلامت اختلافات پیچیده

در حالی که عوامل اجتماعی منجر به نابرابری های سلامت و بیمارستان در حال کار سخت را به مطمئن شوید که آنها را تقویت مراقبت از آنها ارائه با COVID-19 بيمار گفت: Syl جونز, سهام و ورود مدیر در Hennepin بهداشت و درمان. جونز با این نسخهها کار در یک کمیته است که کمک می کند تا مطمئن شوید که بیماران دریافت دسترسی عادلانه به درمان های پیشرفته.

سلامت اختلافات پیچیده هستند چرا که آنها چند factoral.

“این واقعا روشن است که مردم از رنگ باید بسیاری از شرکت morbidities برای شروع با” جونز گفت. “همه از این می تواند chalked به نژادپرستی نظاممند در برخی از راه. ژنتیک و انتخاب شیوه زندگی نیز از عوامل مهم به عنوان به خوبی.”

خالص تعداد مثبت نتایج آزمون رشد 436 موارد تایید شده در روز گذشته, آوردن مجموع به 32,467 موارد کلی. با 16,815 آزمون تکمیل آن یکی از این ایالت روز توسط آزمایش حجم تا کنون.

اخیر روند نزولی در تعدادی از بیماران بستری و ادامه داد: روز شنبه با 324 در بیمارستان از جمله 161 نفر در بخش مراقبت های ویژه.

بیش از 3,700 مردم باید در بیمارستان بستری شده است در مینه سوتا پس از دولت گزارش خود اولین مورد در اوایل ماه مارس.

شماره شنبه منتشر شد نشان می دهد مراقبت های بهداشتی کارگران اختصاص 3,348 موارد در سطح ایالت. در مجموع 28,205 Minnesotans بودند که با آلوده رمان coronavirus دیگر نیازی به در انزوا از 27,709 مردم در روز جمعه انتشار داده.

تایید موارد گزارش شده در 86 دولت 87 شهرستانهای بدون موارد در دریاچه جنگل شهرستان در دور شمال مینه سوتا است.

وزارت بهداشت و درمان اضافه شده به لیست خود را از جمع امکانات مراقبت های عمومی با شناسایی حداقل یک COVID-19 مورد در میان ساکنان و یا کارکنان و بالا بردن مجموع دو به 317 امکانات. مقامات دولتی در حال انتشار نام تنها برای امکانات با حداقل 10 مورد در میان ساکنان.

در این هفته وزارت بهداشت آغاز شده اجازه می دهد آزاد و پنجره بازدید برای ساکنان در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی تحت سخت دستورالعمل جدید.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de