در حال حاضر ما نیز متوقف می شود هیدروکسی کلروکین دادگاه در COVID-19 بيمار

Category: کیمیا | No comments

ایالات متحده موسسه ملی سلامت گفت: در روز شنبه آن را متوقف یک کارآزمایی بالینی برای ارزیابی ایمنی و اثربخشی مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار.

این مطالعه نشان داد که هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب تبلیغ ممکن است درمان نمی ارائه هر گونه سود به بیماران حتی اگر آن را بدون آسیب NIH در بیانیه ای گفت.

در اوایل این هفته سازمان بهداشت جهانی گفت: تست هیدروکسی کلروکین در آن بزرگ چند کشور محاکمه درمان COVID-19 بيمار شده بود متوقف و پس از داده های جدید و مطالعات نشان داد که هیچ بهره مند شوند.

سازمان غذا و دارو لغو آن اورژانس با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان بالقوه و گفت در ماه مارس آن را می تواند تبدیل به “یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی” استفاده می شود که در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

ماه گذشته در تعجب اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او یک دوره هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیرانه پس از دو مجلس مشاوران آزمایش مثبت برای رمان کروناویروس که باعث COVID-19.

NIH خود را اعلام کرد محاکمه هیدروکسی کلروکین استفاده شده است که برای درمان مالاریا و روماتوئید شرایط مانند آرتروز در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>