هشت اقلیت Ramsey County اصلاحات افسران را در پرونده اتهامات تبعیض با دولت و وزارت حقوق بشر پس از آنها محروم از امنیت و یا داشتن هر گونه تماس با سابق, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین ماه گذشته.

چوین رزرو شده بود در زندان شهرستان همان روز او به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در مرگ جورج فلوید.

به عنوان چوین وارد تمام افسران رنگ دستور داده شد به یک جداگانه طبقه و یک سرپرست گفت: یکی از آنها که به دلیل نژاد آنها خواهد بود پتانسیل “مسئولیت” در اطراف چوین طبق یک کپی از تبعیض نژادی و اتهام به دست آمده توسط استار تریبیون.

“من درک که تصمیم به جداسازی ما تا به حال ساخته شده چون ما نمی تواند مورد اعتماد برای انجام کار ما مسئولیت های حرفه ای در اطراف با مشخصات بالا اهل بیت — صرفا به دلیل رنگ پوست ما” نوشت: در یک اقدام گروهبان که سیاه و سفید است. “من آگاه هستم از یک وضعیت مشابه که در آن سفید افسران جدا شده از یک زندانی.”

بانی اسمیت یک مینیاپولیس وکیل به نمایندگی از هشت کارکنان گفت: به منظور چپ و تاثیر بر روی روحیه.

“من فکر می کنم آنها سزاوار به اشتغال تصمیمات اتخاذ شده بر اساس عملکرد و رفتار” او گفت:. “هدف اصلی خود را برای اطمینان از این هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

در توضیح اقدامات خود را در زندان سرپرست استیو Lydon بعد گفت که مافوق او مطلع شد چوین خواهد بود پس از رسیدن در 10 دقیقه و ساخته شده یک تماس “برای محافظت و حمایت از” اقلیت کارکنان توسط محافظ آنها از چوین.

“از مراقبت و نگرانی و بدون آسایش در زمان من ساخته شده تصمیم به محدود کردن قرار گرفتن در معرض به کارکنان رنگ به یک قتل مشکوک که به طور بالقوه می تواند باعث بدتر شدن آن احساسات” Lydon این گزارش گفت: در بیانیه ای داده شده در طول تحقیقات داخلی و ارائه شده توسط کلانتر, به استار تریبیون. او شده است از آنجایی که تنزل مقام.

اتهام رسمی ظ جمعه شب انتظار می رود به طور خودکار ماشه یک دولت بررسی است. این امر علامت دوم بخش حقوق بشر نژادپرستی کاوشگر به یک سازمان اجرای قانون در هفته های اخیر. آژانس راه اندازی یک فراگیر, تحقیق در مینیاپولیس اداره پلیس فلوید پس از مرگ است. که تحقیق و تفحص را بررسی خواهد کرد MPD سیاست ها و روش بیش از 10 سال گذشته برای تعیین اینکه آیا این بخش درگیر در شیوه های تبعیض آمیز.

کمیشنر حقوق بشر ربکا Lucero کاهش یافته است به نظر در حال بررسی موردی در شهرستان رمزی.

‘تبعیض نژادی سفارش’

در مه 29, گسترش کلمه که چوین دستگیر شده بود و خواهد بود رزرو در شهرستان رمزی ، یک اقدام گروهبان که به طور معمول نظارت بر حمل و نقل با مشخصات بالا زندانیان آغاز شده روال پت-پایین در چوین. Lydon دستور گروهبان را متوقف و به جای او با افسران, اتهام می گویند.

یک همکار گروهبان که او را مطلع Lydon دستور داده بود تمام اقلیت کارکنان از طبقه پنجم که در آن چوین برگزار می شد در انزوا و ممنوع شده آنها را از داشتن هر گونه تماس با چوین. در هر صورت سفید همکاران بودند تعویض در خود را به انجام وظایف عادی.

بعد که بعد از ظهر افسران رنگ جمع آوری شده در طبقه سوم به کنسول یکدیگر در مورد آنچه آنها تلقی یک “تبعیض نژادی ، بعضی از آنها گریه, اتهام می گویند در حالی که دیگران بودند آشکارا در نظر بگیرد که آیا باید آنها را ترک کنید. افرادی که شکایت کرده بودند گفت: آن را با Lydon.

در بیانیه نوشته شده است, همه هشت کارکنان بازشماری دیدار با Lydon که در آن او اعتراف کرد به ممنوعیت افسران رنگ از طبقه پنجم اما محروم بودن نژادپرست است. او در دفاع از این تصمیم اتهام می گویند و در عین حال معکوس سفارش در عرض 45 دقیقه.

اتحادیه مباشر شکایت به بالا برنج باعث تحقیقات داخلی. در طول مصاحبه خود Lydon توضیح داد که او به رسمیت شناخته شده فلوید مرگ خواهد بود “احتمال ایجاد حاد racialized تروما” برای اقلیت کارکنان و احساس او تا به حال یک وظیفه برای محافظت از آنها را از چوین. Lydon ادعا کرد این تصمیم بود نه مربوط به خود کارگران حرفه ای و یا نگرانی بیش از چوین ایمنی.

“من متوجه شدم که من تا به حال اشتباه در قضاوت و صدور یک عذرخواهی به تحت تاثیر قرار, کارکنان,” او گفت:.

اما پس از آن حداقل یک افسر چت روم در حال حاضر تغییر برای آخر هفته.

اعتماد به نفس از دست رفته

در مه 30, چند, افسران گزارش دیدن فیلم های نظارت سفید ستوان بود که اعطا دسترسی ویژه به چوین سلول که در آن او نشسته در تختخواب سفری خود را و به او اجازه استفاده از تلفن همراه — قابل توجه سیاست نقض.

کلانتر را کاهش یافته است به نظر که اتهام. چوین منتقل شد به Hennepin County jail on May 31 و به دلایل امنیتی منتقل شده و دوباره به Oak Park Heights حداکثر امنیت زندان جایی که او باقی مانده است.

تقریبا یک هفته پس از اولیه حادثه ده ها تن از زندانبانان ملاقات با کلانتر باب فلچر و انتخاب یک اقدام گروهبان به خواندن دو صفحه نامه را از طرف اقلیت کارکنان. توجه داشته باشید به یاد می آورد خود را در رویارویی با Lydon شوک او احساس بر اینکه “مسئولیت” در اطراف چوین و فرمان به اطلاع سایر افسران رنگ که آنها در حال reassigned به یک طبقه متفاوت است.

“من بلافاصله به سمت چپ احساس بیمار به معده من” در این نامه آمده. “صدمه دیده است و خشم این افسران نمایش داده شد آشکار نه تنها در زبان بدن خود را, اما در صدای خود را.”

گروهبان رفت و به توضیح است که به منظور ایجاد اختلاف میان صفوف و تردید در حرفه ای بودن حتی کهنه افسران. او درخواست Lydon را فسخ اما گفت: قضاوت خود را به “ما باعث افسران به از دست دادن ایمان در توانایی خود را برای اجرای این مرکز است.”

در پاسخ فلچر وعده داده شده برای جابهجا Lydon از زندان و پیگیری با یک e-mail در مورد چگونه این سازمان می تواند به جلو حرکت می کند, اتهام می گویند. کارکنان ادعا کرد او هرگز.

فلچر کاهش درخواست های متعدد برای نظر. کلانتر, سخنگوی روی Magnuson در ابتدا حاضر به نام Lydon موقعیت فعلی و یا فاش کردن که آیا او می خواهم منتقل شده است. در شنبه Magnuson گفت Lydon حذف شده بود از نقش خود به عنوان سرپرست زندان. او در حال حاضر خواهد شد به گزارش Undersheriff لایحه فینی که شنود گذاشته شده است برای اجرای بازداشت تقسیم موقت. فلچر “بررسی موضوع را به تعیین اگر هیچ عمل اضافی لازم است” Magnuson نوشت: در بیانیه ای.

بخش پذیرش که چندین افسران reassigned از پست های خود را که بعد اما به طور خلاصه می ایستد در تضاد کامل با اصل آن روایت را فشار دهید.

زمانی که رادیو فردا پرسید در مورد تبعیض نژادی سفارش Magnuson پاسخ از طریق e-mail است که وجود دارد “هیچ حقیقت به گزارش” که چوین “تحت درمان قرار گرفت با توجه به روش.”

آشکار انکار تنها عمیق تر زخم برای افسران از رنگ.

“آنها خواستار همه ما دروغگو” گفت: یک اقدام گروهبان که خواسته بود به نام به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. “من نمی توانم به کار و نگه داشتن سر من تا که دانستن آنها می توانید فقط با قلم مو این زیر فرش.”

گروهبان گفت: او خیلی ناراحت تصمیم به جداسازی کارکنان است که او در سمت چپ کار در اوایل اشک. او بعد از تبدیل کردن ارتقاء و اضافه پرداخت که آمد با آن.

زمانی که فشار در مورد آژانس اولیه بیانیه Magnuson ادعا کرد: “وقتی که من پرسید که چه به من گفته شد.”

تمام هشت کارکنان tenures محدوده از دو تا 10 سال مشخص می شود منظور به عنوان “ترین آشکارا تبعیض آمیز عمل می کنند” آنها را تجربه کرده ام کار برای شهرستان رمزی.

یکی اشاره کرد که اگر انسان رزرو داخلی برای حمله به اتهامات مربوط به ضرب و شتم همسرش, زن افسران نیست و دستور به اجتناب از آنها را — بدون در نظر گرفتن چگونه است که جرم و جنایت ممکن است آنها را احساس می کنید.

“همکار من در افسران رنگ و من بودند و همچنان به تحقیر عمیقا مضطرب و منفی نهفته تفکیک نظم” اتهامات می گویند که توصیف یک “دشمن محیط کار” در این بازداشتگاه پس از مقامات عدم رسیدگی به حادثه است.

“آسیب انجام شده بود. این شغل فوق العاده حساس و بسیار خطرناک در زمان و شامل مقدار بسیار زیاد از اعتماد” گفت: اسمیت, وکیل خود را. “مبارزه در راه رفتن به یک ساختمان که در آن سرپرست است که هنوز هم وابسته.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de