صرفه جویی در طبقه خود را از خاک و دوده با 130 دلار در یک Dyson V10 جارو شارژی از Newegg

Category: کیمیا | No comments


بهترین صفحه اصلی معاملاتخانه بهترین معاملاتبهترین صفحه اصلی, آشپزخانه, خانه هوشمند و خودرو معاملات از سراسر وب, به روز شده در روزانه.

Dyson V10 جارو شارژی (مرمت) | $270 | Newegg

جارو راه خوب برای تمیز کردن خود را به طبقه چوب جنگلی, اما این هیچ سرگرم کننده و آن را نمی خواهد شما هر گونه خوب است وقتی که می آید زمان برای تمیز کردن فرش خود را. با گرفتن یک خوب جارو شارژی شما کاهش نیاز به لکنت زبان پیدا کردن یک طناب از یک اتاق به اتاق و شما احتمالا نمی خواهد که به وحشت گسترده در تعطیلات آخر هفته دیگر. Dyson V10 جارو شارژی نور است آسان به رسیدگی خلاء است که می خواهید این کار انجام می شود بدون سر و صدا بسیار و شما می توانید مرمت مدل 130 دلار خاموش آوردن آن پایین 270 $در حال حاضر در Newegg.

تبلیغات

آن را می تواند اجرا تا 60 دقیقه در هر شارژ بنابراین شما باید قادر به پوشش بسیاری از آپارتمان خود را. شما همچنین می توانید آن را تبدیل به یک handheld vacuum اگر نیاز بود به سختی برای رسیدن به نقاط و یا حتی ماشین خود را سریع تمیز کردن پس از یک آخر هفته رانندگی با kiddos.


تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>