آنها لازم نیست به اندازه کافی ماسک. آنها لازم نیست به اندازه کافی لباس. آنها لازم نیست به اندازه کافی کمک کند.

اما در باز شهرستانها مرکز بهداشت آنها با استفاده از آنچه آنها را به کمک به عنوان بسیاری از آنها می توانند.

در روز روشن و در صبح روز جمعه دکتر ونسا Ng ایستاده بود در خارج از میدتاون, St. Paul درمانگاه تماشای اتومبیل های خط تا در تنسی خیابان برای درایو کردن COVID-19 تست.

“این هرگز پایان دادن به,” او گفت: او لبخند پشت یک ماسک پنهان و چهره سپر. “اما من هرگز به خودم بپرسید چرا این کار را انجام دهم.”

باز شهرستانها’ شبکه ای از سازمان های غیر انتفاعی و مراکز بهداشت در خدمت برخی از فقیرترین و آسیب پذیرترین افراد در شهرهای دوقلو در وسط یک بیماری همه گیر در وسط یک فروپاشی اقتصادی در وسط محله بودند که در آتش چند هفته پیش. آنها این کار را در بودجه بند کفش با 15 سال از کامپیوتر و scavenged تجهیزات حفاظت شخصی.

“با تشکر از شما.” تقریبا هر کس در خط طول می کشد زمان به می گویند با تشکر از شما به Ng و دیگر داوطلبان سوزان در ماه ژوئن تحت خفقان لایه محافظ دنده. “با تشکر از شما. از شما بسیار سپاسگزارم.”

سال پیش زمانی که آنها برای اولین بار شروع به تست یک سوم یا بیشتر از افرادی است که برای باز کردن شهرستانها با علائم آزمایش مثبت برای کوروناویروس. در حال حاضر دولت توصیه است که هر کسی که به شب زنده داری توده جمع شلوغ و یا رویداد در طول جورج فلوید تظاهرات باید آزمایش به عنوان یک احتیاط.

بسیاری از مردم در خط خوب خواهد شد. فقط 1% از اولین 1,300 معترضان آزمایش مثبت است.

که تغییر نمی کند نیاز به ماسک و دنده برای محافظت از مردم swabbing تمام کسانی که گلو و بینی.

هر درمانگاه و مطب در کشور مواجه با کمبود همانطور که در امریکا پزشکی زنجیره تامین buckled تحت همه گیر تقاضا است.

ماه به بحران هر قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی می آید که برای باز کردن شهرهای کوچک است ،

پزشکان و پرستاران در اینجا خالی از سکنه فروشگاه سخت افزار محلی تلاش برای محور دور چند ماسک گرد و غبار یا نقاش coveralls.

ماسک Ng عینک آمد از او عموزاده در ماکائو که scoured داروخانه های محلی چینی-ماسک ساخته شده و حمل آنها را به صورت فله و بسته های مراقبتی به سنت پل.

باز شهرستانها مدیر پزشکی دکتر سینتیا جنگل عینک محافظ صورت ساخته شده توسط Chippewa مدرسه رباتیک باشگاه در شمال اوکس. دانش آموزان در PPE در 3-D پرینتر در آزمایشگاه و اهدا 100 نفر از آنها را به باز کردن شهرستانها.

ماسک می شود و مورد استفاده مجدد قرار. لباس اسپری کنید با سفید کننده یا الکل و آویزان برای خشک برای یک روز دیگر.

وجود یک مصداق واقعی N95 ماسک در کلینیک قفل شده دور مانند گنج است. آنها صرفه جویی در آنها را برای کلینیک دندانپزشکی زمانی که آن را بازگشایی از آن coronavirus وقفه.

همه گیر مجبور درمانگاه به مقیاس و خدمات خود را اخراج کارکنان و به نوبه خود به پزشکی از راه دور. چند خدمات خواهد بود ریسک از دندانپزشکی قرار می دهد که دندانپزشکان و تکنسین های بیماران و چهره به چهره در یک aerosolized ابر لگد کردن با مته.

اگر آنها جیره N95 ماسک فقط برای کلینیک دندانپزشکی, باز, شهرهای مورد نیاز 2,300 از آنها آن را از طریق دسامبر. در گذشته تعداد آنها تا به حال 101.

“این نوع از مسخره ما هنوز scrounging” برای پایه پزشکی ضروریات ماه به همه گیر Ng گفت.

اما 101 خوب ماسک ها بهتر از هیچ است و باز شهرستانها استفاده می شود برای ساخت بهترین از کمتر است.

کلینیک باز در یک زیرزمین کلیسا در سال 1967 با کارکنان داوطلب مصمم به ارائه مراقبت های بهداشتی و آموزش بهداشت به Rondo محله در خیابان. “از همه اشکال نابرابری” این کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور یک بار گفت: “بی عدالتی در بهداشت و درمان مراقبت از تکان دهنده ترین و غیر انسانی است.”

آنها در خدمت بیمه و underinsured مهاجران و فقیر محله. آنها تقریبا مجبور به بستن درهای خود را در سال جاری تا ترکیبی از کمک های مالی اخراج و شیب کاهش بودجه نگهداری چراغ در.

بنابراین اگر شما هر گونه یدکی, N95 ماسک باز شهرستانها واقعا می تواند استفاده از آنها را. اگر شما یک منبع برای لباسهای محافظ یا سپر یا ضد عفونی کننده دست یا دستمال مرطوب ضد عفونی کننده اجازه دهید آنها را می دانیم.

اگر شما چند ساعت در هفته آنها واقعا می تواند استفاده از برخی از داوطلبان. تقاضا برای COVID تست به حدی زیاد بود که جمعه باز شهرستانها به حال یک جراح ارتوپدی انجام می دهند مصرف کاغذ بازی یک عینک ساز پاسخ دادن به تلفن و یک روانشناس کیسه نمونه.

برای کمک به باز کردن شهرستانها و یا برای اطلاعات بیشتر opencitieshealth.org

 

jennifer.brooks@startribune.com 612-673-4008

دنبال جنیفر در توییتر: @stribrooks

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de