دهلی نو: این مستند اعلام شده توسط دولت با توجه به COVID-19 است و نه شبیه به اعلام اورژانس دیوان عالی کشور گفت: برگزاری است که به طور پیش فرض با قرار وثیقه یک indefeasible راست بر عدم ارسال شارژ ورق در زمان مقرر.

دادگاه راس ساخته شده را مشاهده و در حالی که کنار گذاشتن یک مدرس بالا دستور دادگاه انکار قرار وثیقه برای متهم با وجود عدم تشکیل پرونده از اتهام ورق در در زمان مقرر.

یک نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان گفت: از نظر دادگاه عالی است که محدودیت های اعمال شده در طول این مستند باید به حق یک متهم به صورت پیش فرض با قرار وثیقه حتی اگر اتهام ورق شده است واصل نشده است در زمان مقرر شده در بخش 167(2) از آیین دادرسی کیفری است “به وضوح اشتباه است و نه مطابق با قانون”.

تشریح قضاوت خود را در ADM جبلپر مورد در طول اضطراری به عنوان “رتروگراد” بالا دادگاه گفت که حق زندگی و آزادی را نمی توان دور گرفته شده بدون تشریفات قانونی.

در ADM جبلپر مورد 1976 پنج قاضی نیمکت توسط اکثریت حکم 4:1 تا به حال وارد این نتیجه رسیدند که ماده 21 تنها مخزن تمام حقوق مربوط به زندگی شخصی و آزادی و زمانی که به حالت تعلیق طول می کشد دور آن حقوق در دسترس نباشد.

نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان گفت که “رتروگراد اقدامات انجام شده در رابطه با حق حفاظت شده تحت ماده 21” در ADM جبال پور قضاوت رفع شد توسط مجلس شورای اسلامی از طریق اصلاح قانون اساسی.

آن را گفت که هر گونه محدودیت بر حقوق متهم و حفاظت شده توسط بخش 167(2) در مورد indefeasible راست به طور پیش فرض با قرار وثیقه در عدم ارسال شارژ ورق در زمان مقرر شده است که نمی تواند اجازه داده می شود نا امید دادستان است.

“ما پس از روشن شدن نظر است که تنها قاضی (HC) در impugned قضاوت اشتباه در برگزاری این که مستند اعلام شده توسط دولت هند شبیه به اعلام اورژانس.

“از نظر قاضی است که محدودیت هایی که اعمال شده در طول دوره از مستند توسط دولت هند باید به حق یک متهم به دعا برای اعطای طور پیش فرض با قرار وثیقه حتی اگر اتهام ورق شده است واصل نشده است در زمان مقرر شده در بخش 167(2) از آیین دادرسی کیفری” است که به وضوح اشتباه است و نه مطابق با قانون دادگاه راس گفت.

نیمکت نیز متشکل از قضات M R شاه و V Ramasubramanian اعطا وثیقه برای متهم در ارسال پیوند شخصی از 10 ، 000 تومان با دو نفر ضامن و روشن است که آن مه منظور گسترش محدودیت اعمال نمی شود به CrPC مقررات.

سفارش به تاریخ مارس 23, 2020 (در محدودیت) را نمی توان به عنوان خوانده شده به این معنی است که آن را تا به حال در نظر گرفته شده برای تمدید دوره از تشکیل پرونده اتهام ورق توسط پلیس به فکر زیر بخش 167(2) از آیین دادرسی کیفری نیمکت گفت.

“بررسی افسر می تواند فرستاده شده/ثبت اتهام ورق قبل از (Incharge) دادرس. حتی در طول مستند و به عنوان انجام شده است در بسیاری از موارد اتهام-ورق می توانست ظ/قبل از اینکه دادرس (Incharge) و بررسی افسر بود و نه مانع از تشکیل پرونده/ارسال شارژ-ورق حتی در مدت مقرر قبل از دادرس (Incharge),” نیمکت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de