ادیلبد: وجود قریب به اتفاق نگرانی وجود دارد که می تواند ملخ حملات در زمینه های کشاورزی بین 27 ژوئن و ژوئیه 15.

دولت نگران است که این حمله توسط ملخ swarms می تواند اثر نامطلوب بر جایگاه محصولات در طول kharif فصل و در نتیجه از دست دادن عظیم به محصولات کشاورزی و کشاورزان است. این است که بیشتر به طوری که در این زمان دولت تشویق تجاری محصولات کشاورزی مانند پنبه ، سویا برنج قرمز گرم و تحت کنترل خود کشاورزی ابتکار. گفته شده است که از دست دادن خواهد بود بالاتر اگر ملخ swarms را وارد کنید هنگامی که ایستاده محصولات رشد کرده و به سطح قابل توجهی.

در ادیلبد دولت های منطقه و تلاش برای چهره ملخ تهدید از طریق روش های مختلف. در نظر گرفتن جدی توجه داشته باشید از خطر قریب الوقوع دولت به هشدار مقامات ولسوالی های مرزی با ماهاراشترا.

وزیر جنگل و وقف یک Indrakaran ردی گفت: آنها از ترس که ملخ ممکن است حمله پس از ورود از ماهاراشترا از سراسر ژوئن 27. او گفت: مقامات خواسته شده است به ترتیبات برای مقابله با این وضعیت به خصوص در ادیلبد, کریمنگر, Nizamabad, واراناگل و خممم مناطق.

Indrakaran ردی گفت که به عنوان ملخ swarms حرکت باد از جهت مقامات در حال بررسی جهت خود را اغلب و هشدار به مقامات مربوطه. یادآوری یک حافظه دوران کودکی او صحبت در مورد چگونه ملخ swarms وارد مادری خود ایجاد کرد Yellapalli در نیرمل و چگونه روستاییان آنها را تعقیب دور با ضربه طبل و با صدای بلند برای تلفن های موبایل.

او گفت که وزیر K. چاندراسکار رائو راه اندازی خواهد شد Hairtha ان در ژوئن 25 و نهال آماده در مهد کودک تحت Telanganaku Haritha ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله