The upper section of the arena is seen partially empty as US President Donald Trump speaks during a campaign rally at the BOK Center on June 20, 2020 in Tulsa, Oklahoma

بخش فوقانی این عرصه دیده می شود تا حدی خالی به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در BOK مرکز در ژوئن 20, 2020 در Tulsa, اوکلاهما,
عکس: نیکلاس Kamm (گتی ایماژ)

شما می خواهم فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را شخصی مجریان—نام دیگر پلیس را جشن می گیرند و هر گونه مشروع بلیط دارنده به دنبال حضور خود را محزون می خوانی underwhelming تجمع در Tulsa, اوکلاهما, دیروز.

تبلیغات

افسوس که چنین نیست. دیروز, MSNBC, اخبار, دوربین, خارج از BOK مرکز در تولسا دستگیر افسران از تولسا اداره پلیس جوراب توری, جوراب شیلا باک یک معلم مهد کودک با پوشیدن یک پیراهن با کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” که بوده است خودداری کنند و در اخیر Black Lives Matter تظاهرات:

تبلیغات

“من احاطه شده بود و گفته بود من نمی توانستم به هر بیشتر و که من خاطی در یک رویداد خصوصی و من می خواستم وجود دارد” باک بازگو دستگیری او به Tulsa Worldتکرار است که او تا به حال یک بلیط برای این رویداد.

اما این مهم نیست کمی به پلیس در این منطقه که به نظر می رسید به طور کامل در آغوش آن به عنوان کار خود را به انجام هر چه تهمت کمپین کارگردانی آنها را به.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“این است که رویداد خود را و آنها درخواست آن را” یک سخنگوی پلیس جین پیرس گفت: Tulsa World وقتی پرسیده شد که چرا باک دستگیر شد.

“آیا او تا به حال یک بلیط یا نه برای این رویداد است نه عاملی برای تولسا پلیس در دستگیری” پیرس اضافه شده است. “ماموران در محل به ویژه در “استریل” منطقه حذف خواهد شد افراد تنها در جهت مبارزات انتخاباتی کارکنان.”

تبلیغات

باک بود و بعد از آن رزرو شده به یک تولسا زندان در شکایت از مانع افسران.

در ضمن جمع MAGA پیروان کاهش یافت و بسیار پایین تر از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین انتظارات. با وجود این رئیس جمهور به tweeting پیش از این تجمع که حدود یک میلیون نفر تا به حال ثبت نام برای حضور در, اعزام از رسانه ها در BOK مرکز در روز شنبه نشان داد که نمایش بود…scraggly:

تبلیغات

کمتر چشمگیر مشارکت مردم در حال حاضر نسبت به برخی از حماسه چرخش از در Tik Tok با توجه به یک گزارش از سی ان ان:

یک تلاش هماهنگ شده بود و در جریان Infinite در روزهای منتهی به مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه تجمع مردم را تشویق به ثبت نام آنلاین به صورت رایگان رویداد و نشان نمی دهد تا. Infinite است که به طور معمول از فکر به عنوان یک پلت فرم برای رقص نوجوانان و نه لزوما سیاسی عمل است.

تبلیغات

آن را سخت به تصور کنید که Gen Z پیشدستی گروه احمق ها در حال اجرا مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هر چند دومی است که در حال حاضر انکار است که هماهنگ عمل (یا من نمی دانم این واقعیت است که وجود دارد یک بیماری همه گیر در حال حاضر اتفاق می افتد!) حساب برای احساساتی نشان در این تجمع در تولسا.

“ما تا به حال مشروع 300k ثبت نام از جمهوری خواهان که رای در آخرین انتخابات. کسانی هستند [Infinite] بچه ها” یک کمپین رسمی سی ان ان گفت. “این ترس از خشونت.”

تبلیغات

خدا را شکر پلیس کردم شیلا باک ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de