‘غم انگیز و بی معنی اواخر شب تیراندازی در مینیاپولیس جان 1 اردیبهشت 11

Category: کیمیا | No comments

افراد مسلح به راه انداخته تورنت گلوله در شلوغ بلوک اوایل یکشنبه در مینیاپولیس’, بالای شهر, منطقه, کشته شدن یک نفر و زخمی شدن 11 نفر دیگر در یکی از شهرستان خشن ترین تیراندازی در حافظه اخیر است.

پلیس گفت: 11 بازماندگان پراکنده بودند در بيمارستان منطقه با “مختلف سطح شدت جراحات.” قربانی که فوت شد از یک مرد گفتند. همه قربانیان و بزرگسالان است.

در اواخر صبح روز یکشنبه رئیس پلیس Medaria Arradondo به نام ضرب وشتم “غم انگیز و خشونت بی معنی.”

Arradondo گفت او شده است در تماس با مقامات FBI در شهرهای دوقلو که خواهد شد کمک به بخش خود را در تلاش برای خنثی کردن افزایش در تیراندازی در اطراف شهرستان. او افزود که کمک از سازمان های دولتی نیز مورد نیاز است.

“ما دیده می شود متاسفانه در گذشته چند ماه یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت خشونت آمیز در مینیاپولیس و ما قطعا انجام بهترین های ما به آدرس که” رئیس گفت. “این است که به بیش از مینیاپولیس اداره پلیس.

“شماره ما شاهد هستند واقعا … بهداشت عمومی بحران است.”

Arradondo گفت: “ما کاملا انجام چندین آگهی” در گمان که ممکن است پشت این تیراندازی, اما بازداشت شده اند اعلام کرد از ظهر یکشنبه. او گفت: صبح روز یکشنبه خشونت تا به حال هیچ اتصال به مارس 25 مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

فرمانده گفت: شهردار یعقوب فری این است که به دنبال نیاز به reimpose یک حکومت نظامی به امید امن نگه داشتن مردم در خیابان های شهر. حکومت مورد استفاده قرار گرفت در پی فلوید مرگ برای کمک به اجرای قانون و پاسخ به خشونت در تظاهرات. اما Arradondo قرار داده و کمی وزن در یک حرکت داشتن موفقیت های زیادی.

“حکومت نظامی متوقف نمی شود یک فرد از تمایل به جای یک تفنگ را در دست خود را و باعث آسیب به جامعه” او گفت:.

خشونت شروع شد و حدود 12:37 صبح یکشنبه در یک گردهمایی بزرگ در 2900 بلوک, Hennepin, خیابان, به گفته سخنگوی پلیس جان سالمند. او گفت: ماموران در بر داشت متعدد قربانیان و آموخته است که دیگران تا به حال سمت چپ صحنه در “وسایل نقلیه خصوصی.”

چندین آمبولانس احضار شدند برای مراقبت از زخمی ها.

یک Facebook Live تصویری ارسال شده توسط K. G. Wilson, دیرین فعال صلح از خود نشان داد تیراندازی را پر هرج و مرج پس با تماشاگران رسیدگی به چندین قربانیان نشسته در یک محدود در سرگرمی های مردمی منطقه در این شهر را به سمت جنوب. در آن صحنه غرق در آبی چشمک زن و چراغ قرمز. در یک نقطه در این فیلم یک افسر پلیس و اطرافیان دیده می شود حمل فرد مصدوم به آمبولانس انتظار.

ساعت پس از تیراندازی از صحنه بیشتر روشن است. مرد و زن نشسته با هم somberly کوه در می رم از طریق تلفن های خود را. یک گروه از کارکنان و ماموران امنیتی از Hoban, کره ای, BBQ نشسته اند خارج از رستوران جارو کردن شیشه شکسته از دو شات از ویندوز.

منطقه شناخته شده برای آن میله و خشن و بی ادب شبانه شده بود شلوغ گذشته چند شب به چند ساعت بعد لکه های بازگشایی درهای خود را پس از ماه از بودن در زیر یک COVID-19 مستند. Hennepin خیابان شده بود تا حدودی مسدود شده به جای جمعیت زیادی.

ساعت پس از تیراندازی روز شنبه, Alyssa تایسون بود به قدم زدن عصبی خارج HCMC در حالی که او 23 سال دختر قدیمی, اسب سواري, بود داخل برای درمان پس از اصابت گلوله. یک گلوله پاره پاره تا به حال از طریق پا قابل توجه او استخوان ران, استخوان, در حالی که دیگر به حال قرق بازوی او به گفته او ،

الهام تایسون گفت که او دختر که با این نسخهها کار به عنوان یک مراقبت شخصی دستیار رفته بود بالای شهر با یک مرد همراه شده بود که او نیز به ضرب گلوله با گلوله گذراندن نزدیک به ستون فقرات خود را.

تایسون گفت که او تا به حال شده است به سرعت به خواب پس از جشن تولد خود را روز قبل از زمانی که پسرش به نام به می گویند که اسب سواري ضرب گلوله کشته شده بود, او گفت:. لحظاتی بعد دیگر نگران تماس آمد و سپس یکی دیگر. پس از پرتاب در برخی از لباس او شتافت را به مرکز شهر بیمارستان از او حومه, خانه, او گفت:.

“بانوی جوان بود که با دختر من گفت: آن را مانند 80 عکس,” او گفت:.

او گفت که او شوکه شده بود به شنیدن چگونه بسیاری از مردم به ضرب گلوله کشته شدند.

“من فقط تقریبا لال,” او گفت:. “که بسیاری از مردم زندگی می کند که در مورد تغییر و برای یک نفر که بدون بیشتر کریسمس بیشتر تولدها.”

خشونت بالا; دلایل نامشخص

تیراندازی یکی از چندین سراسر شهرستان از بعد از ظهر شنبه — در همه 19 نفر بوده است اصابت گلوله در آن span پلیس می گویند.

حوادث ادامه داد: راش از خشونت اسلحه پس از ناآرامی ها بیش از پلیس با قتل فلوید ماه گذشته با بیش از 90 نفر به ضرب گلوله در مینیاپولیس پس مارس 26.

Criminologists اشاره کرده اند که الگوهای مشابه در دیگر شهرستانها — اخیرا بالتیمور که شاهد افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در پی یک بحث برانگیز پلیس به قتل — ارائه انواع ممکن است توضیحات از فرسایش پلیس مشروعیت به افسران عقب کشیدن بر روی وظایف خود را به دلیل واکنش شدید عمومی.

پس از قتل پیش از آن در هفته سالمند از MPD سخنگوی تمسخر در این پیشنهاد که ماموران نشان شد کمتر ابتکار.

“است که مطلقا غلط است.” “افسران ما هنوز هم در پاسخ به تماس های آنها هنوز هم پرداختن تماس, و این واقعیت که هر کسی فکر می کنم که وجود دارد این است که یک موضع پایین سفارش و یا نوعی از توقف کار است که آشکارا نادرست است.”

او گفت: این افزایش در تیراندازی همزمان با شروع به جرم سنگین ماه های تابستان.

یکشنبه جرم تیراندازی شد و یکی از مهمترین خشونت های اخیر در شهر تاریخ است. در اوایل این ماه هفت نفر به ضرب گلوله کشته شد یک ضرب هنگامی که یک نزاع و جدال در جنوب مینیاپولیس نوار ریخته و سپس تشدید کرد به تیراندازی.

در سال 2014 نه نفر به ضرب گلوله کشته شدند در داخل پس-توقیف 400 Soundbar کلوپ شبانه در مرکز شهر. یکی از قربانیان 27 سال بعد از درگذشت در یک جنایت است که باقی می ماند به طور رسمی حل نشده. دو سال بعد از آن هفت نفر مجروح شدند و یکی کشته شد, وقتی کسی اسپری تیراندازی در یک سمت شمال بلوک که در آن یک باند افروزی در حال وقوع بود.

در شهر مرگبارترین جرم تیراندازی یک فرد مسلح پشت سر هم به لهجه علامت های سیستم در سال 2012 به ضرب گلوله شش نفر را قبل از تبدیل به تفنگ خود را.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>