TULSA, Okla. —

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده جلوتر شنبه با گشت رالی در میان یک بیماری همه گیر اعلام “اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از” اما آنچه که بود نشان می دهد از نیروی سیاسی بود که به جای دیدار با هزاران نفر از صندلی های خالی و جدید کروناویروس موارد در مبارزات انتخاباتی خود کارکنان است.

نادیده گرفتن هشدارهای بهداشتی تهمت برنامه ریزی این تجمع در Tulsa, Oklahoma. آن در نظر گرفته شده بود بزرگترین داخل سالن گردهمایی در جهان در طول شیوع است که به کشته شدن بیش از 120 ، 000 آمریکایی قرار دادن 40 میلیون بیشتر از کار و طرح میتوانست مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیشنهاد. اما در ساعت قبل از رویداد جمعیت به نظر می رسید به طور قابل توجهی سبک تر از انتظار می رود. کمپین مقامات اوراق قصد دارد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به اول آدرس یک سرریز فضا.

تهمت سعی در توضیح جمعیت اندازه سرزنش آن در رسانه ها برای اعلام “نمی رویم نمی آمد هیچ چیز را نمی” در حالی که اصرار وجود دارد معترضان در خارج “انجام چیزهای بد” هر چند کوچک جمعیت prerally تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز.

“ما شروع ما کمپین” مغلوب ساختن پیشی جستن thundered. “اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از.”

اما بزرگ ردیف هایی از صندلی های خالی باقی مانده در مرکز شهر آرنا قبل از تهمت بود را به مرحله. و که آمد بر روی پاشنه از کمپین آشکار است که شش عضو هیات بودند که کمک به راه اندازی برای این رویداد تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت که “قرنطینه روش بلافاصله اجرا” است و نه تحت تاثیر کارکنان و نه هر کسی که در تماس نزدیک با آنها خواهد حضور در این رویداد.

اخبار عفونت آمد فقط یک زمان کوتاه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتگان برای اوکلاهما و رئیس جمهور خروشان به مشاوران است که آن را ساخته شده در مکان های عمومی, با توجه به کاخ سفید و کمپین مقامات صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد مکالمات خصوصی.

اجتماعات بزرگ در ایالات متحده تعطیل شد, در ماه مارس به دلیل coronavirus. این تجمع برنامه ریزی شده بود بیش از اعتراضات محلی مقامات بهداشت به عنوان COVID-19 موارد سنبله در بسیاری از ایالات در حالی که انتخاب شهر میزبان و تاریخ — آن را در اصل مجموعه ای از برای جمعه Juneteenth تنها به نقل مکان کرد و یک روز باعث خشم در میان ملی موج اعتراضات نژادی و بی عدالتی است.

اما تهمت و مشاوران او جعلی رو به جلو اعتقاد داشتند که بازگشت به رالی مرحله خواهد reenergize کرد که خشمگین است که او کاهش یافته است در پشت دموکرات جو بایدن در انتخابات و اطمینان خواهان رشد نگران وضعیت انتخابات ریاست جمهوری و توانایی خود را به نگه داشتن بر روی سنا. اما کوچکتر از حد انتظار جمعیت ممکن است تنها افزایش جولان نگرانی.

رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی سعی کردم به انگشت اشاره در جای دیگر اما تظاهرات در خارج از عرصه آن نیز کوچکتر از حد انتظار باقی می ماند تا حد زیادی مسالمت آمیز در ساعت قبل از رویداد.

“متاسفانه معترضین با دخالت حامیان و حتی مسدود کردن دسترسی به آشکارسازهای فلزی که مانع مردم از ورود این تجمع” Murtaugh در بیانیه ای گفت. “رادیکال معترضین همراه با یک یورش بی امان از رسانه ها اقدام به ترساندن خاموش رییس جمهور, حامیان. ما مفتخریم از هزاران نفر که در آن گیر کرده است.”

در این دقیقه قبل رئیس جمهور وارد مرکز شهر میدان جنگ مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران که برای امضا بلیط دریافت متن ترغیب آنها به نشان می دهد تا اعلام “هنوز هم وجود دارد فضا!”

آن بوده است بیش از سه ماه از ملت گذشته شاهد یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی. نرخ بیکاری بود در حدود 3.5 درصد است که 2 مارس. تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده تخمین زده می شد 91.

در حال حاضر نرخ بیکاری می ایستد در 13.3% بر اساس تازه ترین گزارش ماهانه. تعداد تایید coronavirus موارد افزایش یافت و به حدود 2.2 میلیون. تعداد مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده پیشی گرفته است 119,000. خشم بیش از سیستم عدالت کیفری را درمان اقلیت پس از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار باعث شده است تظاهرات در سراسر کشور. تنها حدود یک چهارم از آمریکایی ها می گویند این کشور به رهبری در مسیر درست.

تهمت بود مصمم به بازگشت به امضای کمپین حوادث. او را رد شکایت که با گرد هم آوردن جمعیت کثیری به صورت سرپوشیده تجمع در معرض خطر گسترش coronavirus به عنوان چیزی بیش از سیاست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید همچنین نگرانی از درگیری بین معترضان و تهمت هواداران وجود دارد و کوتاه از درگیری روز شنبه بعد از ظهر. اما جمعیت نمی شد با وجود تحقق رئیس جمهور پهلوانان.

“جمعیت بزرگ و خطوط در حال حاضر در حال تشکیل در تولسا. کمپین من هنوز شروع نشده است. این شروع می شود در روز شنبه شب در اوکلاهما!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه.

مقامات شهرستان به حال انتظار می رود جمعیت 100000 نفر یا بیشتر در مرکز شهر تولسا. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را اعلام کرد که آن را دریافت کرده بود بیش از یک میلیون بلیط درخواست. جمعیت که جمع شده بود به مراتب کمتر از آن است که هر چند این تجمع در حال پخش در کابل نیز هدف رای دهندگان در میدان نبرد متحده مانند پنسیلوانیا کارولینای شمالی و فلوریدا.

این کمپین گفت: دست از ماسک و ضد عفونی کننده دست با این وجود نیاز است که شرکت کنندگان از آنها استفاده کنید. شرکت کنندگان همچنین به تحت دما را بررسی کنید.

“من فکر نمی کنم آن چیزی بدتر از آنفولانزا گفت:” برایان Bernard 54 بازنشسته آن کارگر از Baton Rouge, لوئیزیانا که sported یک برگ برنده 2020 کلاه. “من گرفتار یک سرماخوردگی یا آنفولانزا در احتمالا 15 سال و اگر من گرفتار یک سرماخوردگی یا آنفولانزا در عین حال من فکر نمی کنم من میخوام گرفتن COVID.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور کلی خود را برگزار تجمعات انتخاباتی در نوسان متحده و یا در دموکراتیک متمایل متحده مانند کلرادو یا نیومکزیکو که او امیدوار است برای تلنگر در ماه نوامبر. اوکلاهما متناسب با هیچ کدام از این دسته بندی ها. آخرین نامزد حزب دموکرات برای پیروز وجود دارد در انتخابات ریاست جمهوری بود و لیندون جانسون در سال 1964. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دولت با بیش از 65 درصد آرا در انتخابات 2016. خواه سنگر می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن اطمینان بیشتر است که او به صورت کمی مقاومت به تلاش های خود را از بالا و مقامات دولتی.

این تجمع در اصل برای جمعه برنامه ریزی شده بود اما نقل مکان کرد و یک روز پس از داد و بیداد که در غیر این صورت می توانست اتفاق افتاده در Juneteenth و در یک شهرستان که در آن یک سال 1921 سفید روی سیاه حمله کشته شدند به عنوان بسیاری از 300 نفر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله