مشغول زندگی حرفه ای او و دوستان آخر هفته سفر و پیاده روی دریاچه, Aditi Jariwala نمی نیاز به مقدار زیادی از یک آپارتمان — فقط یک محل به خواب دوش و چسبیدن به لباس های خود را قبل از او نقش برآب کردن دوباره.

“من مینیمالیستی. من نمی خواهم یک مقدار زیادی از فضای به خاطر من لازم نیست که مقدار زیادی از آشغال” گفت: Jariwala, 24. “نگه داشتن همه چیز تمیز و بدون درهم و برهمی به من می دهد ذهن واضح تر.”

زمانی که سوتا اقامت در خانه سفارش صادر شد به جای در نظر گرفتن اتوبوس در مرکز شهر برای کار خود را در بانکداری Jariwala پیوست سپاه از کارگران که در سمت چپ دفتر کار در خانه.

برای او هیچ اتاق خواب یدکی دن یا زیرزمین آلاچیق. Jariwala آپارتمان مجموع 374 متر مربع است.

“من نقل مکان کرد و من مانیتور روی میز من بنابراین من استفاده از آن را مانند یک میز. اگر من یک تماس با من نشستن روی صندلی مجلل,” او گفت:. “در حال حاضر من غذا خوردن در قهوه من میز است.”

Jariwala زندگی در طبقه چهارم در تولا دو-سال-ساختمان قدیمی در بالای شهر, مینیاپولیس, که در آن او اجاره اجرا می شود $1,250 یک ماه به علاوه 100 دلار برای آب و برق و اینترنت. او را در میان نمرات از مستاجران از یک سبک جدید از ریزه-کوچک آپارتمان که در ظاهر مانند بسیاری از مینیاتور قارچ.

اغلب به نام میکرو واحد آنها کوچک شده استودیو آپارتمان واقع در ساختمان های مجلل در مطلوب قابل پیاده محلات — بالای شهر Dinkytown شمالی, حلقه, شمال شرقی و در امتداد خط سبز در خیابان. مستاجران تقویت خود در محله های تنگ طریق فضاهای مشترک مانند snazzy همکاری فضاهای مراکز تناسب اندام, حزب, اتاق, سگ اجرا می شود و باغ پشت بام جایی که آنها می توانید معاشرت و استراحت و کار.

“به طور کلی ما می بینیم که همه جدیدتر واحد آپارتمان را بدست کوچکتر از یک و دو اتاق خواب و همچنین این استودیو گفت:” برنت ویتنبرگ معاون رئیس جمهور از شهرهای دوقلو از مارکت مشاوران که آهنگ روند در بازار نرخ آپارتمان موجودی در شهرهای دوقلو منطقه است.

هیچ تعریف دقیق برای میکرو واحدهای اما به عنوان یک قاعده کلی آنها در آپارتمان است که اندازه گیری 500 متر مربع و یا کوچکتر و طبقه بندی شده به عنوان استودیو واحد است.

Marquette مشاوران یافت که در حالی که 7.5 درصد از 200,000 آپارتمان در هفت کشور, مترو, منطقه, استودیو سهم یک اتاق واحد در حال تیر اندازی است. تحقیقات خود را در کيش در سه ماهه اول سال 2020 اشاره کرد 33 درصد افزایش در تعداد از استودیو جدید در طول پنج سال گذشته.

“میکرو واحد آغاز شده و در مینیاپولیس و در حال حاضر آنها در حال انشعاب. ما در حال شروع به دیدن واحد های زیر 500 متر مربع از آمدن به حومه بیش از حد” ویتنبرگ گفت.

کوچکترین کوچک

کوچکترین آپارتمان های کوچک وارد حدود یک دهه پیش در شهرستانها ایالات متحده مدت طولانی شناخته شده برای تراکم بالا و افزایش هزینه های اجاره. گاهی محدودتر هم به صرف 220 متر مربع در اوایل میکرو واحد به دست آورد کشش میان مستاجرها در سیاتل و سان فرانسیسکو و نیویورک و بوستون.

به عنوان مسکن در دسترس بودن سخت تر در سراسر کشور, میکرو واحد شد یک جایگزین محبوب در بسیاری از دیگر مناطق مترو. کاهش اندازه خانه در حال حاضر در حال مطالعه به عنوان یک راه حل برای مسکن رشد تعداد افراد بی خانمان.

در شهرهای دوقلو به جهانیان فضاهای درخواست تجدید نظر به یک حرفه ای 40 و جوان.

“آپارتمان های کوچک مناسب با هزاره ذهن مجموعه ای است که همه در مورد به حداکثر رساندن تجربی اجزای زندگی است. آن چیزهایی نیست که شما تعریف; آن را در تجارب خود گفت:” لیزا Walden محل کار و نسل مشاور با مینیاپولیس مبتنی بر خوب شرکت.

میکرو واحد “باک فرزندان نوزاد ایده که خانه شما وضعیت. وای نمی خواهید به پایین بود که” او گفت:.

Walden, 34, یک هزاره خودش فکر می کند سبز جنبه های یک رد پای کوچک نیز درخواست تجدید نظر به مستاجران.

“از نظر زیست محیطی با استفاده از کمتر جذاب از ساخت و ساز مواد به هزینه صورتحساب ابزار خود را.”

تنگ یا کارآمد ؟

یک نفر تنگ و بسته هراسی است که فرد دیگری جمع و جور و کارآمد است.

میکرو واحدهای ارتش سوئیس چاقو آپارتمان هوشمندانه طراحی شده برای به حداکثر رساندن یک طرح طبقه را در هر اینچ مربع با کف به سقف و یا اندازه پنجره ها و سقف بالاتر است که به توهم فضا. حتی مبلمان محوری; برخی از خانه ها از 350 به 450 متر مربع باید مخفی گاه تخت مورفی و تبدیل جداول که برابر برای اضافه کردن به فضای زندگی است.

“بالکن در نظر گرفته شد غیر عملی در شهرهای دوقلو به دلیل آب و هوا ، ما شروع به اضافه کردن آنها را. هر کس می خواهد که داخل سالن/فضای باز عنصر به گسترش فضای خود قرار داده و از خود گیاه گلدان” گفت: توسعه دهنده کورت Gunsbury که کسب و کار Solhem شرکت در دهه گذشته توسعه یافته بیش از یک دوجین شهرهای دوقلو های آپارتمانی شامل میکرو واحد است.

او می سازد خود میکرو واحد با راه رفتن در جعبه کامل حمام و سرویس بهداشتی — کد نیاز به آنها را به در دسترس خواهد بود به این معنی به اندازه کافی بزرگ به جای یک صندلی چرخدار و یک آشپزخانه مجهز به اجاق گاز و یخچال و ماشین ظرفشویی.

“اتاق ناهار خوري بزرگ فضایی است و دیگر ارزش; جوان مردم آنها را نمی خواهیم. آنها کار بر روی رایانه های خود را به طوری که آنها به دنبال یک محل برای قرار گرفتن,” او گفت:. “تلویزیون استفاده می شود به درایو فضا اما به دلیل صفحه نمایش مسطح هستند, سوالات, شما می توانید کوچک 2 پا از منطقه زندگی می کنند.”

در طول همه گیر این Solhem ساختمان اضافه شده قوانین و دستورالعمل ها برای نگه داشتن بسیار باارزش جامعه فضاهای باز برای مستاجران و قطعات یدکی آنها را از cabin fever.

در دوران اجتماعی فاصله گروه ها ممنوع شد از جمع آوری در مناطق رایج است. مبلمان در سالن لابی و کتابخانه ها شد و بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به تضعیف بسیار coziness مناطق هنگامی که به ترویج. فاصله بین دستگاه ورزش در ساختمان ورزشگاه گسترده تر بود. تمیز کردن خدمه آمده در اغلب مسلح با بیمارستان درجه ضد عفونی کننده.

نه ترس دور

و شکی نیست که بسیاری از محدودیت در آورده با این بیماری همه گیر معطل خواهد شد. این دوره از coronavirus ثابت کرده غیر قابل پیش بینی و برخی از مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند که یک دوم منحنی در حال آمدن است و ممکن است مختل محل کار روال دوباره بعد از این سال.

اما خطر ابتلا به دوباره بجای اول برگشتن به نظر نمی رسد موجب ترس مستاجرها دور از خود پاینت اندازه آپارتمان های شهری.

“آن را دور. ما هنوز صعودی در میکرو روند و زندگی شهری” گفت: ویتنبرگ. “پس از 9/11 بزرگ مهاجرت به حومه پیش بینی شده بود. معکوس اتفاق افتاده است.”

با پنج ساختمان جدید در حال حاضر تحت ساخت و ساز و یا بر روی تخته رسم Gunsbury است نه حمایت از تعدادی از میکرو واحد خواهد شد که شامل ترکیبی از گزینه های اجاره همراه با یک-دو و سه خوابه آپارتمان. او اذعان می کند که او “کمی تعجب” که تا چند مستاجران تصمیم گرفتند از میکرو واحد پس از خاموش کردن.

“ما تا به حال بیشتر مردم گسترش اجاره از ما انتظار می رود. نه تنها یکی است گفت: آنها در حال ترک آنجا که محل احساس می کند بیش از حد کوچک است.” “به طور معمول انتقال مستاجران چرا که آنها آماده به خرید یک خانه و یا آنها را انتقال دهید. در حال حاضر افرادی که دارای شغل هستند چسبیده با آنها.”

اما Aditi Jariwala خواهد شد در حال حرکت از 374 فوت مربع واحد زمانی که او اجاره شده است تا بعد از این تابستان. او تصمیم گرفت به در انتظار ماندن و بازگشت به خانه خانواده اش در یک, St. Paul حومه.

“در جهان قبل از همه گیر من را تمدید کرد. اما اجاره بود و آن حس را ندارد به ثبت نام در در قیمت بالاتر برای بالای شهر زندگی بدون همه کافه ها و رستوران ها و فروشگاه” او آهی کشید.

“شاید این امر می تواند سرگرم کننده های مختلف را امتحان کنید محله زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت. اما من هنوز هم نمی خواهید یک محل بزرگ.”

Kevyn برگر مینیاپولیس نویسنده مستقل و پخش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله