Sen. Cory Booker, (D-NJ) asks a question during a Judiciary Committee hearing in the Dirksen Senate Office Building on June 16, 2020 in Washington, D.C.

سناتور. Cory Booker, (D-نیوجرسی) می پرسد یک سوال در طول قضائیه کمیته شنوایی در Dirksen سنا ساختمان اداری در 16 ژوئن 2020 در واشنگتن ،
عکس: تام ویلیامز-استخر/گتی ایماژ

به گزارش ایسنا ، کوری بوکر را برای حمایت از پایان واجد شرایط ایمنی برای افسران پلیس یکی از قوی ترین تماس ها برای مقابله با خشونت پلیس با مشخصات بالا انتخاب رسمی نشده است و او ملحق خواهد شد که ریشه در Instagram live جمعه, ژوئن 19, 2 p. m. و برای توضیح موضع خود را در جزئیات.

تبلیغات

واجد شرایط ایمنی سپر خدمتگزاران مردم از مدنی و حقوقی برای رسیدگی به اقدامات انجام شده در این کار است. شما می توانید خواندن و نوشتن بر روی آن در اینجا.

ملی و قیام ناشی در واکنش به افغانستان از مردم در سراسر آمریکا را تحت فشار قرار دادند قانونگذاران به تهیه پیش نویس سیاست های واقعی دندان و دوباره تخصیص منابع به دور از ادارات پلیس و به خدمات اجتماعی برنامه های است که در واقع می تواند کمک به نشانی ایمنی عمومی. Booker (D-N. J.) خواهد شد به اشتراک گذاری افکار خود را در پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, جنبش, قدرت پلیس اتحادیه های کارگری و اگر اجرای قانون در واقع می توان از آن نژادپرستی پایه و اساس است.

تبلیغات

من نیز درخواست سناتور مورد تصدی و هنگامی که آن را مناسب برای اولیه کسی یا نه.

بوکر را مورد بحث COVID-19 بازیابی تلاش خصوص قوانین جاری در سنا خواهد بود که با ارائه گسترده اقتصادی امداد برای آمریکایی ها فراتر از اولین $1,200 محرک چک که توزیع شد در اوایل این سال است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

ده ها تن از نیوجرسی شهرها که بسیاری از آنها عمدتا سیاه و سفید, برخی از بدترین نوشیدن آب در کشورپس از بوکر بحث خواهد شد که چگونه او را از پرداختن به این. ما گفتگو را کشف آنچه در انتخابات حمایت به نظر می رسد در ماه نوامبر و خیلی بیشتر طول ما 50 دقیقه مصاحبه.

تنظیم در 2 p. m. ET, جمعه Juneteenth در ریشه را Instagram (@the.root) زندگی می کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله