یاش راج فیلم تسلیم کپی از SSR قرارداد به پلیس

Category: کیمیا | No comments

بمبئی: یک روز پس از پلیس بمبئی فرستاده توجه به Yash Raj Films (YRF) به دنبال نسخه از قرارداد خود را با مرحوم, بازیگر, Sushant Singh Rajput, تولید خانه ارائه اسناد و مدارک لازم به Bandra ایستگاه پلیس در روز شنبه.

قرارداد موافقت نامه امضا از بازیگر و نمایندگان که در حال حاضر می تواند مورد تجزیه و تحلیل برای تعیین اگر آن را شامل هر بند است که می تواند به reined بر فشار روانی منجر به بازیگر نابهنگام.

راجپوت (34) آویزان خود را به مرگ در Bandra اقامت در ژوئن 14, در حالی که برخی از دوستان خود در حال حاضر در یک اتاق دیگر. بازیگر سعی کرده بود در تماس با دوستان خود و بازیگر Rhea Chakraborty و Mukesh Chhabra قبل از پایان دادن به زندگی خود را. پلیس باید ضمن اینکه با ثبت اظهارات این دو و برخی از دیگران است.

“ما ثبت اظهارات از 15 نفر تا به حال نیز به دنبال قراردادهای امضا شده توسط Rajput. ما سوال خواهد شد که نگران افراد از خانه های تولید که با آن مرحوم بازیگر حرفه ای در ارتباط با گفت:” یک افسر پلیس است.

این مقامات در عین حال گفت که چاکرابورتی ادعا کرد که Rajput تا به حال به پایان رسید و قرارداد خود را با YRF و گفته می شود نیز خواسته او را به جدا کردن خودش با بنر.

Rajput شد بخشی از YRF را Shuddh Desi Romance (2013) و Detective Byomkesh Bakshy (2015) فیلم که کارگردانی توسط افراد مختلف. او میله میله برای اجرای فیلم سوم خود را با YRF مدیر Shekhar Kapur را — Paani اما YRF گزارش حمایت از این پروژه است.

این Bandra پلیس ثبت کرده است به یک مرگ تصادفی گزارش در ارتباط با Rajput خودکشی و در حال ضبط اظهارات خود دوستان هنرمند و تولید خانه های’ نمایندگان. مقامات گفته اند که آنها را بیشتر آغاز عمل بر اساس يافته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>