دهلی نو: در سالانه بین المللی یوگا روز زمین نارندرا نخست وزیر در ارتباط یوگا با سراسر جهان COVID-19 بیماری همه گیر. او گفت: جهان نیاز به یوگا بیش از چون هند باستان تمرین کمک COVID-19 بيمار در سراسر جهان در شکست دادن این بیماری است.

Coronavirus به طور خاص حملات تنفسی و پرانایاما یا تمرین تنفس کمک می کند تا در تقویت ریه ها مودی گفت: در پیام خود را.

مودی پیام نیز موجود اشاره ای به بین المللی اعتراض به نژادپرستی. او گفت که یوگا به عنوان یک نیروی وحدت به عنوان آن می رود فراتر از نژاد و رنگ و جنسیت و دین و ملت.

“یوگا باعث افزایش تلاش ما برای یک سیاره سالم. آن را به عنوان یک نیروی وحدت و عمیق تر از اوراق قرضه بشریت است. آن قائل است. آن را فراتر از نژاد و رنگ و جنسیت و دین و ملت” نخست وزیر گفت.

در حدود 15 دقیقه آدرس اوایل صبح روز یکشنبه مودی گفت که با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر جهانی است که احساس نیاز برای یوگا بیشتر از همیشه.

زیر سایه COVID-19 روز بین المللی یوگا است که مشخص شده در رسانه های دیجیتال, سیستم عامل, sans تجمع جرم. موضوع امسال این است که “یوگا در خانه و یوگا با خانواده’.

یوگا روز می گذرد دیجیتال برای اولین بار پس از ماه ژوئن 21, 2015, هنگامی که آن را شروع به جشن سالانه در سراسر جهان همزمان با انقلاب تابستانی در هر سال.

وزارت آیورودا و یوگا & Naturopathy (Ayush) در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد بزرگ در له اما لغو آن با توجه به همه گیر.

یوگا برنامه های سازماندهی شده در سراسر جهان توسط ماموریت های هند هر سال اما در این سال متفاوت خواهد بود. ماموریت های مختلفی در حال سازماندهی دیجیتال حوادث به مناسبت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de