ارتش می شود به باز کردن آتش سوزی در لاک

Category: کیمیا | No comments

ارتش هند اتحادش را تغییر قوانین خود را از نامزدی در خط کنترل واقعی با چین که اجازه خواهد داد که زمینه فرماندهان به منظور سربازان به استفاده از سلاح گرم تحت عنوان “فوق العاده” شرایط. این به پیروی از برخورد خشونت آمیز بین هندی و چینی سربازان در ژوئن 15, زمانی که 20 سربازان از جمله 16 بحار را افسر فرمانده سرهنگ Santosh ببو کشته شدند.

منابع گفته بودند در مورد تغییر در قوانین از تعامل و هند در پاسخ به زور به هر گونه خشونت است. زودتر تحت 1996 هند-چین توافق ارتش و ITBP jawans نکردند لود اسلحه در حین گشت زنی و تفنگ بشکه بود اشاره کرد و به سمت پایین بکشید. در حال حاضر فرماندهان می توانید با استفاده از هر گونه سلاح به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب در طول هر گونه تجاوز توسط سربازان چینی.

وزیر دفاع Rajnath Singh روز یکشنبه ملاقات سی دی Gen. Bipin Rawat و ارتش

نیروی هوایی و نیروی دریایی ستاد برای بررسی وضعیت در طول لاک به عنوان وضعیت در Ladakh باقی مانده اند ، سخت شدن موضع هند داده است نیروهای مسلح مستقر در لاک آزادی کامل گفت: منابع. نیروهای مسلح خواسته شده است برای حفظ دقیق افروزی در تمام فعالیت های چینی اطراف زمین مرز حریم هوایی و استراتژیک در دریای خطوط و به اتخاذ یک خط سخت در مقابله با هر گونه چینی حادثه ناگوار.

آقای سینگ که را ترک خواهد کرد مسکو روز دوشنبه همچنین در مورد اسلحه و
مهمات مورد نیاز نیروهای هند. آقای سینگ خواهد شد شرکت در رژه پیروزی در 24 ژوئن به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی متفقین در جنگ جهانی دوم است. چینی دفاع تیم نیز دیدار روسیه و هر دو هندی و چینی سربازان ملحق خواهد شد رژه. آقای سینگ همچنین انتظار می رود به بحث دفاع خرید با روسیه است.

یک PTI گزارش در عین حال گفت: معاون ستاد از سه خدمات داده شده است اختیارات مالی تا حد Rs 500 کرور در هر پروژه به دست آوردن بحرانی مهمات و سلاح هایی که مورد نیاز خواهد بود اگر تمام یا محدود تعارض می شکند.

این Ladakh وضعیت زمان باقی مانده پس از 15 ژوئن برخورد. اتحادیه وزیر و
سابق فرمانده ارتش ژنرال V. K. Singh گفت: بیش از دو چینی
سربازان نیز کشته شدند. او همچنین گفت: هند هم تا به حال بازگشت سربازان چینی که عبور بیش از به سمت هند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>