کنگره تسلیم زمین به چین: BJP retorts پس از Manmohan تطبیق بیش از لاداخ

دهلی نو: در یک داغدار ضد حمله در Manmohan Singh, BJP جمهور J P Nadda روز دوشنبه گفت که او به عنوان نخست وزیر “abjectly تسلیم” صدها کیلومتر مربع از هند زمین به چین و ریاست بیش از 600 تاخت و تاز شده توسط کشور همسایه در بین سال های 2010 و 2013.

در یک سری از توییت پس از سینگ در زمان هدف نخست وزیر نارندرا مودی بیش از او دست زدن مداوم ایستاده با چین Nadda گفت: ارشد کنگره رهبر و حزب او باید متوقف شود “توهین” نیروهای ما بارها و بارها و سوال خود را بگیریم.

آنها این پست هوایی و فولاد اعتصاب BJP رئیس جمهور گفت: درخواست از کنگره برای درک معنای واقعی وحدت ملی به خصوص در برابر چنین است.

“دکتر مانموهان سینگ متعلق به همان حزب که: بی اراده تسلیم بیش از 43,000 کیلومتر از خاک هند, به چینی ها! در طول UPA سال دیدم مطلق استراتژیک و ارضی تسلیم بدون مبارزه. زمان و دوباره belittles نیروهای ما.

“تنها خواسته که دکتر سینگ بود که نگران چینی طرح که به عنوان PM او abjectly تسلیم صدها کیلومتر مربع از هند زمین به چین است. او ریاست بیش از 600 تاخت و تاز شده توسط چین بین سال های 2010 تا 2013!” Nadda توییتی.

در اولین سخنان در Ladakh face-off, نخست وزیر سابق گفت: مودی باید متوجه پیامدهای کلمات و نمی تواند اجازه می دهد چین به استفاده از آنها به عنوان دفاع از موقعیت خود را.

و اشاره کرد که دروغ است و هیچ جایگزینی برای دیپلماسی یا قاطع رهبری سینگ به نام بر نخست وزیر برای اطمینان از عدالت برای سربازان که فوت دفاع از هند تمامیت ارضی.

ضربه پشت Nadda گفت سینگ بیانیه صرف “دو طرفه”. متاسفانه رفتار و اعمال رهبران حزب کنگره را ندارد هر هندی بر این باورند چنین اظهارات او اضافه شده است.

به یاد داشته باشید این است که همان کنگره است که همیشه سوالات و demoralises نیروهای مسلح ما, او گفت:.

“هند به طور کامل اعتماد و پشتیبانی PM نارندرا. 130 کرور سرخپوستان اش را دیده اند اداری تجربه در برخی از زمان تست به خصوص که او چگونه خود قرار داده است که به خوبی از این کشور بیش و پیش از هر چیز” او گفت:.

Nadda گفت سینگ به درستی خواستار وحدت است. او سپس افزود که این کلمات قوی بر روی کاغذ سقوط تخت زمانی که مردم دقیقا همان است که در vitiating فضای وحدت. ‘امید دکتر سینگ است که قادر به غلبه بر خود حداقل,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de