Coronavirus عمدتا تعطیل ایالات متحده بانک ورزشگاه برای سال 2020 مگر ممکن است وایکینگ ها بازی

Category: کیمیا | No comments

COVID-19 اساسا shutdown آمریکا بانک ورزشگاه برای بقیه سال 2020 به استثنای مینه سوتا وایکینگ ها, دبیرستان بازی های لیگ و تعطیلات بازار.

همانطور که از روز دوشنبه چهار ساله ورزشگاه هیچ رویدادهای مهم در سقوط برنامه. حتی اگر فصل NFL پیش می رود بعید است که شامل یک خانه بسته بندی شده از طرفداران.

آمریکا بانک ورزشگاه به طور معمول میزبان صدها نفر از گردهمایی یک سال از کسب و کار کوچک در جلسات و مراسم به دبیرستان رویدادهای ورزشی و کنوانسیون. برخی از کسانی که هنوز هم ممکن است رخ دهد بعد از آن در پاییز, اما آنها قطعی نیست.

جان درام موقت مدیر کل برای ASM جهانی در ایالات متحده بانک ورزشگاه مطلع مینه سوتا امکانات ورزشی سازمان (MSFA) اعضای خالی تقویم در طول خود را به طور منظم و ماهانه جلسه برگزار شد و از طریق کنفرانس تلفنی روز شنبه.

این Def Leppard — Motley Crue کنسرت برنامه ریزی شده برای این شنبه آینده به تعویق افتاده است تا ژوئیه 2021. دیگر عمده 2020 کنسرت بودند شامل سنگ نورد Kenny Chesney, Rammstein و جورج تنگه. سنگ و Rammstein هنوز برای تعیین تاریخ جدید.

وایکینگ ها انتظار می رود برای باز کردن فصل در خانه هفت. 13 برابر Green Bay Packers. اولین بازی پیش فصل تنظیم شده است برای Aug. 14 در خانه برابر هوستون تگزاس.

وایکینگ ها معاون اجرایی رئیس جمهور Lester بیگلی گفت: این تیم باقی مانده است و خوش بینانه است. “ما ماندن نزدیک به NFL خود را افسر ارشد پزشکی و وایکینگ ها مربیان و پزشکان. این پزشکی و آموزش حرفه ای خوشبین هستند ما در بازی فوتبال در این فصل” بیگلی گفت.

با وجود خاموش شدن ورزشگاه نیست در مورد ریسک مالی. ASM و وایکینگ ها پرداخت ورزشگاه. دولت همچنین باعث می شود سالانه عامل پرداخت.

وایکینگ ها برای مثال پرداخت اجاره بها و همچنین هزینه های چنین به عنوان امنیت و آب و برق در روز بازی. اگر طرفداران نیست و در ساختمان این تیم از دست می دهد و امتیازات درآمد.

به عنوان بخشی از قرارداد خود را به کار ساختمان ASM باید با اهداف مالی برای رزرو. ASM دریافت سهم از درآمد بالاتر از رزرو. اگر چه آن را یک شرکت خصوصی درام قبلا گفته کارکنان مواجه شده اند هزینه-برش furloughs.

اما دان گفت: ASM دارای اب و هوای همه گیر نسبتا خوبی از آنجا که بسیاری از رویدادهای مهم در سال مالی جاری رخ داده است قبل از مارس shutdown. سال مالی در 30 ژوئن به پایان می رسد. به طور مشابه دان گفت که او انتظار دارد ASM باید قادر به گزاف گویی در سال آینده با حوادث rescheduled از این سال است.

با تمام حوادث بزرگ قطعا خاموش دان گفت: رویدادهای کوچکتر هستند در برزخ است. او گفت: ASM در انتظار کلمه از دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ در دبستان فوتبال و بازی فوتبال. همچنین هنوز هم در تقویم تعطیلات بوتیک.

برخی از شرکت های بزرگ اجتماعات نیز باقی می ماند در تقویم برای بعد در پاییز, اما آنها باقی می ماند “مایع” دان گفت: “این یک چالش برای برنامه ریزان رویداد.”

مینه سوتا در حال حاضر عامل تحت فاز 3 از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را “ایمن ماندن” طرح. اگر چه رستوران ها سالن ها و فروشگاه ها را آغاز کرده اند بازگشایی تجمعات بزرگتر از 250 ممنوع است. عظیم رویدادهای عمومی باقی می ماند هفته اگر نه ماه ،

دان و MSFA رئیس Michael Vekich گفت: ASM که در عمل سالن در سراسر جهان در حال توسعه “در محل سپر,” پروتکل ها و برنامه ها برای حفظ امکانات تمیز و امن زمانی که آنها بازگشایی شده است.

از 1.1 میلیارد دلار در ورزشگاه افتتاح شد در ماه اوت سال 2016 شد و سایت از سال 2018 سوپر باول و 2019 NCAA بسکتبال مردان چهار نهایی.

 

توییتر: @rochelleolson

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>