Coronavirus تعطیل شده آمریکا, بانک ورزشگاه برای سال 2020 مگر ممکن است وایکینگ ها بازی

COVID-19 اساسا shutdown آمریکا بانک ورزشگاه برای بقیه سال 2020 به استثنای مینه سوتا وایکینگ ها بازی ها.

همانطور که از روز دوشنبه چهار ساله ورزشگاه اتحاد چیزی جز فوتبال در برنامه. حتی اگر فصل NFL پیش می رود بعید است که شامل استادیوم پر از طرفداران.

آمریکا بانک ورزشگاه به طور معمول میزبان صدها نفر از گردهمایی یک سال از کسب و کار کوچک در جلسات و مراسم به دبیرستان رویدادهای ورزشی و کنوانسیون.

جان درام موقت مدیر کل برای ASM جهانی در ایالات متحده بانک ورزشگاه مطلع مینه سوتا امکانات ورزشی سازمان (MSFA) اعضای خالی تقویم در طول خود را به طور منظم و ماهانه جلسه برگزار شد و از طریق کنفرانس تلفنی روز شنبه.

این Def Leppard — Motley Crue کنسرت برنامه ریزی شده برای این شنبه آینده به تعویق افتاده است تا ژوئیه 2021. دیگر عمده 2020 کنسرت بودند شامل سنگ نورد Kenny Chesney و جورج تنگه. سنگ و تنگه هنوز برای تعیین تاریخ جدید.

وایکینگ ها انتظار می رود برای باز کردن فصل در خانه هفت. 13 برابر Green Bay Packers. اولین بازی پیش فصل تنظیم شده است برای Aug. 14 در خانه برابر هوستون تگزاس.

وایکینگ ها معاون اجرایی رئیس جمهور Lester بیگلی گفت: این تیم باقی مانده است و خوش بینانه است. “ما ماندن نزدیک به NFL خود را افسر ارشد پزشکی و وایکینگ ها مربیان و پزشکان. این پزشکی و آموزش حرفه ای خوشبین هستند ما در بازی فوتبال در این فصل” بیگلی گفت.

از 1.1 میلیارد دلار در ورزشگاه افتتاح شد در ماه اوت سال 2016 شد و سایت از سال 2018 سوپر باول و 2019 NCAA بسکتبال مردان چهار نهایی.

 

توییتر: @rochelleolson

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de