COVID-19 مورد رشد قطره در مینه سوتا با وجود اعتراض ترس

افزایش COVID-19 موارد زیر جرم تظاهرات و شورش پلیس به قتل جورج فلوید هنوز محقق با وجود تهاجمی تست در طول هفته گذشته از مردم درگیر در تظاهرات.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز دوشنبه گزارش داد 4 مرگ و میر بیشتر و 308 بیشتر آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 یک بیماری عفونی ناشی از یک رمان coronavirus. است که کمترین تعداد از مینه سوتا مرگ و میر گزارش شده در یک روز در این بیماری همه گیر از آوریل 13.

همه گیر تا کنون موجب شده است تا 1,384 مرگ و میر و 33,227 موارد شناخته شده در دولت است. دولت همچنین گزارش داد که 332 بیماران با COVID-19 بیمارستان بستری شد روز دوشنبه و 156 مورد نیاز مراقبت های ویژه. تعدادی از بیماران بستری و افزایش 10 نسبت به ارقام گزارش روز شنبه اما همچنان پایینتر از اوج 606 بیماران در آوریل 28.

یکی از مینه سوتا موارد شامل 92 ساله جیم Klobuchar سابق استار تریبیون مقاله نویس و پدر وزیر بهداشت ، ctq.

سناتور شوهر در بیمارستان بستری شده بود در ماه مارس به دلیل COVID-19 به عنوان به خوبی. Klobuchar روز دوشنبه گفت که او صحبت می کرد با پدرش در خارج از پنجره به اتاق خود را در یک مرکز کمک زندگی می کنند و که او انجام OK با وجود عفونت است که سخت است به خصوص در افراد مسن.

دو تا از چهار مرگ و میر گزارش روز دوشنبه درگیر ساکنان مراقبت دراز مدت و امکانات زندگی کمک آوردن ایالت مجموع به 1,095 یا نزدیک به هشت نفر از 10 مرگ و میر به تاریخ. اکثر مرگ و میر را درگیر افراد مسن یا افراد با شرایط بهداشتی اساسی از جمله دیابت و آسم و بیماری های ریه ها و قلب و کلیه و سیستم ایمنی بدن است.

آخرین آمار و ارقام آمده بیش از سه هفته پس از برخی از سنگین ترین تظاهرات بیش از فلوید مرگ و بیش از دو هفته پس از ژوئن 4 یادبود رویداد به خود جلب کرد که صدها نفر از عزاداران است. بسیاری از معترضان نمی پوشیدن ماسک و تصور می شد که این عمل از فریاد در محله های نزدیک را در نتیجه موجی از سرایت.

مقامات بهداشتی دولت گفت: هر گونه افزایش خواهد احتمال زیاد نشان می دهد تا در عرض 21 روز داده می شود که این ویروس در دوره کمون دو به 14 روز است که مردم اغلب دریغ قبل از رفتن به دکتر که مریض است.

نگرانی در مورد خطرات ناشی از انتقال بیماری در میان اعتراض باعث شد دولت در بخش بهداشت و درمان به توصیه تست برای هر کسی که درگیر در تظاهرات توده ای — صرف نظر از اینکه آیا آنها تا به حال هر گونه علائم تنفسی.

روزانه تست اعداد در نتیجه باید رسید به بیش از 12000 در پنج شش روز. تنها 8,664 تست شد به گزارش روز یکشنبه اما روزانه تست اعداد به طور معمول شده است پایین تر در آن روز در هفته در طول بیماری همه گیر.

مقامات بهداشت در ادامه به نگرانی در مورد در مورد رشد در چمن شهرستان است که به شیوع بیماری در مواد غذایی-گیاهان پردازش. دولت گزارش 802 آزمایشگاه تایید موارد در آن شهرستان و دو, مرگ و میر, از شنبه.

دولت در حال حاضر سه هفته از حذف محدود سرگیری در ژوئن 1 در فضای ناهارخوری, سالن مو, کلیسا, خدمات و فعالیت های دیگر. نزدیک به دو هفته گذشته از دولت مجاز داخل سالن ناهار خوری و محدود بازگشایی باشگاه تناسب اندام و مکانهای تفریحی مانند سینما و البته با محدودیت.

مقامات بهداشتی دولت در روز جمعه همچنین اعلام کرد راهنمایی های جدید برای بازگشت رقابتی ورزشی جوانان. راهنمایی تلفنی برای تیم scrimmages به عنوان چهارشنبه و بازی های محلی در برابر مخالفان دو هفته پس از آن. داخل سالن ورزشی سر می تواند به عنوان از 1 ژوئیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de