فراموش پلیس تعلق در مینه سوتا مدارس ؟ جورج فلوید مرگ سه مظنون بحث

Category: کیمیا | No comments

اگر مینیاپولیس مدارس دولتی دانش آموزان قادر به بازگشت به کلاس های درس خود را در این پاییز راهرو آنها پرسه زدن رایگان خواهد بود و از پلیس برای اولین بار در بیش از 50 سال است.

به زودی همین را می توان گفت برای یک رشد تعداد مدارس در سراسر کشور است که با توجه به زیر مینیاپولیس’ سرب در لگد زدن افسران از مدارس بعد از پلیس با قتل جورج فلوید.

فقط به عنوان فلوید مرگ در مینیاپولیس موجب یک جنبش در سراسر کشور علیه خشونت پلیس بنابراین بیش از حد آن است پرسیده بحث بر سر حضور ماموران در مدارس. شهری مدارس در پورتلند دنور و میلواکی باید پس از قطع روابط با ادارات پلیس برای مدرسه منابع افسران یا SROs و مناطق در دیگر شهرهای بزرگ با توجه به آن است. آن را قابل توجه turnabout برای مدارس آمریکا که shored تا امنیت خود را در طول سال در پاسخ به تهدید از مدرسه تیراندازی.

“ما در حال دیدن یک لحظه تاریخی در اینجا گفت:” پیتر Demerath یک دانشگاه مینه سوتا که استاد مطالعات فرهنگ مدرسه و بهبود است. “این است که یک لحظه از فرصت ها برای ایجاد تغییر معنی دار نه تنها در پلیس اما در … آموزش و پرورش به عنوان به خوبی.”

مناطق در سراسر مینه سوتا باید بازبینی قرارداد خود را با پلیس در هفته های اخیر اما هیچ کدام به جز مینیاپولیس گرفته اند اقدام است. دانشجویان و فعالان در سراسر کشور خواستار تغییر دهید.

در طول یک جلسه هیئت مدیره مدرسه در هفته گذشته, St. Paul مدارس دولتی سرپرست جو Gothard گفت: دریافت بیش از 1000 ایمیل فلوید پس از مرگ بسیاری از مردم خواست در این منطقه به حذف SROs از مدارس. بودجه در بودجه تا $775,000 در 2019-20 باید به جای صرف در پشتیبانی از منتقدان می گویند.

در Duluth یک دانشجو به رهبری, درخواست تماس در این شهر مدرسه منطقه برای پایان دادن به رابطه آن با پلیس و جلوگیری از “مدرسه-به-زندان خط لوله” تا به حال به دست آورد 800 امضا از شب جمعه.

“ما اعتقاد داریم از بین بردن حضور پلیس در مدارس ما بهبود محیط یادگیری برای همه دانش آموزان” دلوت هیئت مدیره مدرسه, دانشجو, نماینده Nabiha Imtiaz گفت: اعضای هفته گذشته است.

منتقدان از مدرسه افسران بلند ابراز نگرانی از چگونه آنها را درمان دانش آموزان از رنگ گفت: حضور خود را جرم رفتار دانش آموزان است. حامیان مبارزه است که زمانی که مدرسه پلیس انجام شده است حق افسران در خدمت به عنوان مربی و حتی مشاوران به دانش آموزان در علاوه بر این به اولین خط دفاعی در شرایط اضطراری.

“این یک تعامل فعال در جامعه مبتنی بر پلیس و واقعا اتصال با … آنچه خواهد بود که نسل بعدی از بزرگسالان” گفت: Mo canady را از دست مدیر اجرایی انجمن ملی دانشکده منابع افسران.

برخی از مناطق استیک با پلیس

سنت پل می تواند تصمیم می گیرید که آیا برای ادامه استقرار SROs در مدارس در روز سه شنبه. بر خلاف در مینیاپولیس که در آن یک عضو هیئت مدیره متهم به اداره پلیس از یک “اعتنایی آشکار برای زندگی” سنت پل اعضای هیئت مدیره مدرسه ارائه کلمات تقدیر در هفته گذشته برای منطقه هفت SROs.

در این منطقه مشغول به کار سخت برای تغییر یک افسر نقش از آن مجری به مربی و به کاهش تعداد دانشجو بازداشت. در 2018-19 سال گذشته که تعداد آنها در دسترس SROs ساخته 41 دستگیری پایین از 180 در 2013-14 اما از پنج در 2016-17 — سال منطقه و پلیس مجموعه آگاهانه اجتناب از قرار دادن دانش آموزان به سیستم عدالت کیفری.

“سنت پل واقعا چیز متفاوت” لورا اولسون منطقه را امنیت و مدیریت اضطراری مدیر گفت: اعضای هیئت مدیره هفته گذشته است. “ما یک رهبر ملی تا کنون.”

اما کشتار فلوید را برانگیخته خواستار تغییر و مقابله با نظام نژاد پرستی در منطقه احساسات و پخش توسط برخی از اعضای هیئت مدیره در هفته گذشته.

“انفعال خواهد ما را در هر نقطه” معاون رئیس Jeanelle پرورش گفت. “وقت آن است که برای مردمی به کشف کردن آنچه شما ارزش.”

در صورت عدم وجود یک طرح جایگزین برای زندگی پس از SROs, Gothard گفت: او دوست داشت این ایده داشتن یک مشاوره نیروی کار ایجاد آنچه که مدل می تواند مانند نگاه.

برخی از مینه سوتا را بزرگ دیگر مناطق را انتخاب کرده اند به ادامه SROs در 2020-21 اما در حال برداشتن گام برای اطمینان از افسران درک بهتر نیازهای دانش آموزان.

Anoka-Hennepin دولت بزرگترین مدرسه منطقه قرارداد با چندین حومه ادارات پلیس. ماموران پلیس مستقر در پنج دبیرستان, شش, مدارس و آموزش و پرورش ویژه مرکز. سخنگوی جیم Skelly گفت: این منطقه در نظر دارد برای حفظ روابط خود با پلیس محلی.

“به نظر می رسد مانند سیستم که در محل خدمت هر دو پلیس در ادارات و مدارس خوب,” او گفت:.

Osseo که با بودجه $516,938 برای 10 افسران از بروکلین پارک و افرا گراو در 2019-20 تایید شده جدید قرارداد سه ساله که به تازگی خواستار سالانه برنامه مشترک بررسی به همراه آموزش در مناطق از جمله اجتماعی-عاطفی یادگیری و رویکردهای رفتاری که بر روابط بیش از اقدام تنبیهی.

در جنوب شهرستان واشنگتن که بودجه حدود 400.000 دلار برای پنج افسران از کلبه گراو و Woodbury, سرپرست کیت Jacobus اخیرا ملاقات با روسای هر دو بخش و همه موافقت کردند که SROs به تمرکز بر ایجاد ارتباط و ارتباط با کارکنان و دانش آموزان منطقه سخنگوی په په بارتون گفت.

روچستر که با بودجه $334,956 برای پنج شهرستان افسران پلیس در 2019-20 زمان به Facebook به تازگی به توضیح در بخشی که SROs انجام بیش از ارائه ایمنی و امنیت و آموزش در مشاوره و مهارت های دیگر به طوری که آنها می تواند موثر باشد هر دو در مدرسه و تنظیمات در بحران.

“من فکر می کنم چشم انداز … و سیاست منطقه تعریف خواهد شد که نقش و ارتباط با SRO” گفت: Kirk Schneidawind, مدیر اجرایی, مینه سوتا انجمن ها انجمن.

برخی از ضجه و زاری Mpls. تصمیم

در مینیاپولیس بسیاری از ستایش هیئت مدیره مدرسه را به اتفاق آرا تصمیم به قطع روابط با پلیس است.

ناتانیل Genene, دانشجو, نماینده به اوباما: هیئت مدیره گفت: در ژوئن 2 جلسه است که او مورد بررسی بیش از 1000 دانشجویان در تصمیم گیری است. اکثریت قریب به اتفاق پشتیبانی منطقه divestment از مینیاپولیس ،

اما در شمال, دبیرستان, دانش آموزان و مدیران باید اظهار تاسف از این تصمیم. مدرسه SRO, چارلز آدامز III ثابت و یک پدر برای بسیاری از دانش آموزان است. او همچنین مدرسه فوتبال.

در هفته گذشته حدود 30 شمالی بازیکنان فوتبال جمع آوری شده در یک گاراژ به سبک ورزشگاه برای تیم اول گروه تمرین از مارس. سرنوشت Adams وزن در آنها.

“او مانند دیگر پدر به من. او واقعا در مورد مراقبت ما و او آن را نشان می دهد مقدار زیادی” گفت: junior گیرنده ریو Sanders. “در مدرسه چیزهایی اتفاق می افتد. او یکی متوقف می شود که همه چیز از گرفتن از دست و نه اجازه آن را دریافت بیش از حد.”

آدامز باقی مانده است این مربی, اما او هنوز هم در حال انتظار برای دیدن آنچه که جدید پلیس واگذاری خواهد بود و این که آیا آن را در تضاد با مربیگری وظایف.

در اخیر Facebook, پست, شمالی بالا اصلی Mauri Friestleben ابراز ناامیدی او با منطقه تصمیم. Adams, او گفت:, “مخفف چه خوب است در مدرسه چه خوب است در اداره پلیس و چه خوب است در مینیاپولیس.”

“… این است که در زمان مانند این است که من آرزو می کنم من نیست در خواهد نه مقامات منتخب خواهد کرد که تصمیم گیری برای همه است که عمیقا ما تاثیر یک” Friestleben گفت.

تحریریه جیم Paulsen کمک به این گزارش.

 

توییتر: @ryanfaircloth

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>