مبارزه دو جنگ با چین در برابر ویروس ها و در مرز ما را برنده هر دو: Kejriwal

Category: کیمیا | No comments

دهلی: دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز دوشنبه اظهار داشت که این کشور در حال مبارزه با دو “جنگ” علیه چین یکی در سوریه و دیگری با کروناویروس که نشات گرفته از کشور همسایه و ابراز اطمینان کرد که هند را برنده هر دو جنگ.

“امروز ما در حال مبارزه با دو جنگ مقابل چین یکی در سوریه و دیگری در برابر ویروس از چین است. ما 20 سربازان شجاع بود نه پایین ما نیز عقب نشینی نمی کند تا زمانی که ما پیروزی در هر دو جنگ” Kejriwal گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

سخن گفتن می آید پس از 20 هندی پرسنل ارتش از دست داده و جان خود را در خشونت آمیز چهره با سربازان چینی در Ladakh را Galwan ولی در مداخله شب از ماه ژوئن 15 و 16.

“ما پزشکان و پرستاران و سربازان همه مبارزه و مردم این کشور در حال ایستاده در کنار آنها است. کل کشور به مبارزه در هر دو جبهه متحد. این نباید سیاسی. ما باید برای مبارزه با چین و coronavirus” Kejriwal گفت.

صحبت در مورد COVID-19 وضعیت وزیر گفت که در اطراف وجود دارد 25,000 فعال موارد در سرمایه های ملی.

“نسبت به هفته گذشته تنها یک هزار و فعال موارد افزایش یافته است. به عنوان بسیاری از 33,000 COVID-19 بيمار مرخص شده پس از درمان و بازگشت به خانه های خود. در حال حاضر 6,000 COVID بیماران در حال درمان در بیمارستان ها و 12000 در خانه های خود را,” او اضافه شده است.

دهلی نو سانتی متر و گفت که این وضعیت به نظر می رسد با ثبات برای هم بودن.

“ما افزایش یافته است آزمایش تا سه برابر نسبت به قبل از. قبلا حدود 5000 تست هایی که انجام شده در هر روز در حال حاضر حدود 18,000 آزمایش های در حال انجام در هر روز. در حال حاضر مردم نمی خواهد در صورت هر گونه مسائل در گرفتن آزمایش” Kejriwal گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>