اتوبوس در مرکز قرنطینه افریقایی دانشجو گفت: برای پرداخت هزینه محل جایگزین

Category: کیمیا | No comments

بنگلور: در زمانی که کارناتاکا را از دست زدن به COVID-19 وضعیت است که مورد تحسین قرار گرفته توسط دولت مرکزی, اخبار نگران کننده این است که بیرون آمدن از نهادی قرنطینه مراکز برای افرادی که نمی توانیم به پرداخت هزینه برای هتل ها.

30-سال-جوان دانشجو که به بنگالور از بمبئی قرار داده شد در یک مرکز قرنطینه در HSR Layout. در صبح روز جمعه هنگامی که او از رفتن به سرویس بهداشتی مشترک یک مرد Jaishankar (30) همچنین از بمبئی به طور ناگهانی سینه او برداشت. زن منگنه او را در چهره و او عذر خواهی کرد. اما بعد او barged به اتاق او و اتهام تلاش برای تجاوز به یک زن هندی.

آنها مطرح شده زنگ هشدار و اطلاع پلیس. مرد بازداشت شده است. مرد بازداشت شده است و در حال سیلی با اتهام outraging عفت یک زن و با استفاده از نیروی جنایی در یک زن است.

اما به عنوان یک نتیجه از این رویداد زنان در حال نقل مکان کرد به قرنطینه محل اقامت برای آنها که در حال خواسته به پرداخت.

“من آمد به بنگالور به خواهرم گفت:” زن یک دانشجوی حقوق در بمبئی.

“پس از من به پلیس شکایت من منتقل شد به یک هتل. اما من گفته شده به پرداخت 1,800 تومان در هر روز وجود دارد. من به آنها گفتم من نمی قادر خواهد بود به پرداخت. اجازه دهید دولت یا پلیس که مرا اینجا آورده پرداخت پول است. من رفته بود به یک مرکز قرنطینه به من پول ندارد. دولت باید بهتر ساخته ترتیبات حداقل برای زنان,” او گفت:.

قربانی توضیح داد که او دوستان آفریقایی کمک شد به ترتیب غذا برای او. “اما زمانی که آنها را روشن نکنید تا من پرداخت کنم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>