باران های سنگین همچنان در کرالا, وضعیت زرد در 11 منطقه

Category: کیمیا | No comments

کوچی: اکثر نقاط کرالا پرداخته شده است بارش باران های سنگین پس از شنبه شب و هواشناسی بخش صدا زرد هشدار برای 11 منطقه برای چند روز آینده.

Alappuzha Kottayam, Pathanamthitta, Ernakulam, ایدوککی, Thrissur, شرنور آب Kannur و Kasargod انتظار می رود به بارش باران های سنگین. این مناطق خواهد شد بارش باران های سنگین از 64.5 میلیمتر به 115.5 میلیمتر است.

در پی آی پیش بینی ادامه بارندگی دولت و مدیریت بحران سازمان صادر کرده است هشدار به ساکنان بالا-محدوده مناطق و مردم را به زندگی نزدیک رودخانه مناطق ساحلی و رانش زمین و سیل در مناطق مستعد. آنها خواسته شده است به ماندن هشدار و لازم است اقدامات احتیاطی.

محلی بدن و روستا افسران خواسته شده است برای باز کردن امداد اردوگاه در مناطق آسیب پذیر ، کنترل اتاق در taluk سطح به طور مداوم نظارت بر وضعیت.

در ضمن فرسایش دریا است ravaging مناطق ساحلی در Ernakulam. وحشی امواج وارد چند خانه در Chellanam, Nayarambalam و Edavanakkad. بزرگ لاروب آورده برای ساخت و ساز موقت دریا دیوار با استفاده از ژئو لوله نابود شد توانا امواج. دیوار یا سد دریایی ساخت و ساز تا به حال به متوقف شود پس از لایروب کردم آسیب دیده و غرق شدند.

“اگر ساخت و ساز موقت دریا دیوار به اتمام است, بلافاصله, پرجمعیت ساحلی در منطقه خواهد بود چیزی از گذشته” گفت: فعالان در غرب کوچی حفاظت ساحلی شورا.

موارد ریشه کنی درختان, برق, پست, جاری شدن سیل در مناطق کم ارتفاع و آسیب به محصولات کشاورزی گزارش شده از چند منطقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>