چگونه روسی ورزشی افسانه ولادیسلاو Tretiak تا پایان در دیترویت لیکز?

BUFFALO, MINN. – این پیشنهاد که هر کس می داند که هر کس در جهان از هاکی ممکن است اغراق باشد. تغییر که به هر کس در جهان هاکی می داند که کسی به آنها را در ارتباط با هر کس و شما در حال صحبت کردن حقیقت است.

این امر بویژه در سال 1988 زمانی که جان و Lyn اریکسون از فارگو خریداری شده بین المللی هاکی مدرسه در دیترویت لیکز. یک سال بعد همسر جان با استفاده از دوستی خود با Fargo اسکات خداحافظ یک مشاور مالی برای NHLers برای دیدار با Blackhawks دروازه بان اد Belfour که مشغول به کار بود با ولادیسلاو Tretiak یک دروازه بان تیم ملی در شیکاگو و Belfour گفت اریکسون که او ممکن است قادر به استخدام افسانه ای روسیه به عنوان ستاره جاذبه خود را برای دروازه بان اردوگاه در دیترویت لیکز.

و در ژوئن سال 1991 Tretiak و همسرش تاتیانا بودند اقامت در کشور پریان کلبه (مدل پس از آن دیده می شود در فیلم “سفید برفی و هفت کوتوله”) در ساحل شمالی دیترویت دریاچه و گرفتن آماده برای او اولین روز در اردوگاه مینه سوتا.

لایحه مانوئل سابق دروازه بان در ویسکانسین استوت و Lyn اریکسون برادر به یاد می آورد اولین جلسه که Tretiak رله پیام خود را از طریق آنا Goruven کسب و کار خود را نماینده و مترجم و سپس موافقت کردند به پرسش از اعضای کمپ.

“ما تا به حال پنج یا شش دروازه بان مدرسان و شده بود گفت:” خوب است که برای اولین بار بپرسید؟’ “مانوئل گفت. “به این معنی که در میان ما خواهد بود برای اولین بار به درخواست Tretiak در مورد کشیده شدن به عنوان دروازه بان شوروی در از دست دادن به آمریکا در Lake Placid در سال 1980 ؟

“و سپس این بچه تا به حال به یکی از ما 9 ساله مطرح شده و سوال اول خواسته بود که:” چه شد آن مانند کشیده شدن توسط مربی خود را در بازی مقابل آمریکا در سال 1980 با بازی های المپیک؟’

“بقیه از ما در حال رفتن, ‘بچه نبود حتی زنده پس از آن.’ “

Goruven رله سوال و Tretiak به سهام پاسخ: به او داده بود بد هدف (تساوی نتیجه 2-2) و این مربی تصمیم و Tretiak کرده بود عذرخواهی کرد به کشور خود و دیگر شوروی قهرمانی را دنبال کرده بود.

چند سال بعد اریکسون کشف یکی دیگر از پیچ و تاب و در مربی ویکتور Tikhonov تصمیم به جلو و Tretiak پس از Mark Johnson دوربرد هدف با یک دوم سمت چپ در دوره اول.

“من در گرفتن تیم به روسیه در 1990s و بوریس Mikhailov شد و مربیگری را با تیم ملی” اریکسون گفت. “من او را ملاقات نمود در عرصه در سن پترزبورگ در سال 1995 و گفت:” شما باید به عنوان یک مربی در ما تیراندازی شد.’ من به او این رقم یک هزار و چشمان او کردم و او گفت: “یک هفته؟’

“او گلهای مرد و هیجان زده به مینه سوتا است. وقتی که من پشت کردم من در صحبت کردن به آنا [Goruven] و به او گفت: ‘بوریس در حال آمدن است به اردوگاه به ما تیراندازی مربی است.’

“و او گفت:” Mikhailov? من آرزو می کنم شما تا به حال انجام داده است.’ “

اریکسون متوقف شد و گفت: “من در بر داشت در خارج وجود دارد یک داستان پشت در Tretiak کشیده. وجود دارد سه کاپیتان در اولین خط اما Mikhailov شد ‘،’ و او رفت و به مربیان پس از 2-2 هدف و گفت: “ولادیسلاو نیست در بازی امشب. شما باید جایگزین او شود.’ “

با توجه به این داستان خط Tretiak و Mikhailov صحبت کرد و تنها زمانی که آن را یک ضرورت مطلق برای سال پس از آن. در Detroit Lakes اریکسون گفت: دو هاکی ستاره شد “حرفه ای و نه اجتماعی است.”

مانوئل و دیگر مربیان در یک قایق بزرگ در شب اردوگاه ها به پایان رسید برای یکی دیگر از تابستان است. “ولادیسلاو یک فرد بزرگ و او نمی نوشند که بسیار” مانوئل گفت. “آن شب او به ارمغان آورد دو کوزه بزرگ ودکا و یک دسته از لیوان های کاغذی و شروع به انجام toasts:

“به هاکی … نوشیدن یک فنجان. به مینه سوتا … نوشیدن یک فنجان. به روسیه … نوشیدن یک فنجان. زمان آن بود که ما سکندری کردن قایق و او در ما, مانند, ‘چه’ اشتباه با این بچه ها؟’

“که او نیز شب او نگاه کرد همه ما با 100 درصد جدیت و گفت:” اگر آنها من را در برابر ایالات متحده و روسیه و از دست دادن نیست که بازی.’ “

وجود دارد, توییتر, توجه داشته باشید در آوریل 25 بود که Tretiak را 68 تولد و وجود دارد یک زن و شوهر از پاسخ از Minnesotans بود که با حضور خود دروازه بان اردوگاه. Tretiak مربیگری goalies در دیترویت لیکز? واقعا ؟

بله و استار تریبیون بود و در بالای آن با یک قطعه توسط استیو Aschburner که به نظر می رسد در جولای 18, 1993.

جان و Lyn اریکسون در حال حاضر زندگی می کنند در بوفالو, Minn. جان بسیار موفق بود homebuilder در فارگو اجازه می دهد Ericksons به خود هاکی اردوگاه از سال 1988 تا 2006 و برای تحقق رؤیای یوحنا پس از کلاس پنجم:

برای دیدن و صعود کوه اورست.

“من چهار بار و آن را به کمپ 2 در ارتفاع 21000 فوتی,” او گفت:. “Lyn بود با من دو بار و در طولانی صعود به 17,600 پا در کمپ. شما باید برای آموزش برای ماه جلوتر از زمان و وضعیت خود را به ارتفاع هنگامی که شما وجود دارد. اولین بار من رفت و من برگشتم یک ماه بعد از آن و من می خواهم از دست داد 50 پوند است.”

هاکی ماجراهای در روسیه شامل در نظر گرفتن دو عضو ارشد تیم به بسته شهر ساراتوف برای Kharlamov مسابقات است.

“آن را در نزدیکی این فضا راه اندازی” اریکسون گفت. “ما برای اولین بار غربی ها وجود دارد … همیشه از آن اعلام شده بود یک بسته بزرگ شهر.”

دانستن Tretiak به خوبی رتبه بالا در هر هاکی را لیست.

“ولادیسلاو روسیه است محمد علی” اریکسون گفت. “او است که این کشور بیشترین ورزشکار مشهور از تمام وقت.”

و سپس Lyn به خاطر این:

“شما می دانید چه ولادیسلاو واقعا دوست داشت ؟ تخریب دربی در fairgrounds در دیترویت لیکز در چهارم جولای. فوق العاده ای از این خودرو شگفت زده او را. او نمی خواهد آن را از دست.”

نوشتن به پاتریک Reusse توسط e-پستی [email protected] و از جمله نام خود را در خط موضوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de