ST. پترزبورگ فلوریدا. — تایسون مواد غذایی است که به دنبال گزارش می دهد که چین آداب و رسوم آژانس به حالت تعلیق مرغ-واردات از یک تایسون تسهیلات در ایالات متحده پس از coronavirus موارد تایید شده در میان کارکنان آن است.

یک تایسون سخنگوی گفت: این کارخانه در سوال این است که در اسپرینگدیل, Arkansas.

“در تایسون, اولویت ما این است که سلامت و ایمنی از اعضای تیم ما و ما به همکاری نزدیک با وزارت کشاورزی و مواد غذایی ایمنی و بازرسی خدمات برای اطمینان حاصل شود که ما تولید تمام مواد غذایی ما در انطباق کامل با دولت الزامات ایمنی” نوشت: سخنگوی گری مایکلسون در یک ایمیل به آسوشیتد پرس.

او اضافه کرد که تمام جهانی و ایالات متحده در سازمان بهداشت و درمان معتقدند که هیچ مدرکی برای حمایت از انتقال COVID-19 همراه با غذا.

اعلام کردن چین روز یکشنبه به هیچ جزئیات این مقدار گوشت را تحت تاثیر قرار.

روز جمعه Tyson Foods اعلام نتایج coronavirus تست در امکانات خود را در بنتون و واشنگتن شهرستانهای آرکانزاس و گفت که حدود 95 درصد از کارکنان که در نهایت آزمایش مثبت برای این ویروس را نشان نمی دهد هر گونه علائم. از 3,748 کارکنان آزمایش 481 آزمایش مثبت برای COVID-19 و 455 بدون علامت بودند.

شده اند وجود دارد چند دیگر COVID-19 شیوع بیماری در تایسون گیاهان در سراسر ایالات متحده از جمله در کارولینای شمالی نبراسکا و آیوا است.

در ماه نوامبر چین برداشته پنج سال ممنوعیت ایالات متحده مرغ. چین مسدود شده بود ایالات متحده مرغ واردات یک ماه پس از شیوع آنفولانزای مرغی در ماه دسامبر 2014 بسته کردن یک بازار آورده است که بیش از 500 میلیون دلار ارزش از آمریکا و مرغ و بوقلمون و دیگر محصولات طیور در سال 2013.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله