مینه سوتا اصلاحات افسران فایل طرح دعوی در دادگاه ادعا غیر سفید افسران محروم از امنیت Derek چوین

Category: کیمیا | No comments


A view outside the Ramsey County Law Enforcement Center on June 20, 2020, in St. Paul, Minn. Minneapolis Police officer Derek Chauvin was taken to the Ramsey County Jail when he was first arrested after being charged with the death of George Floyd on May 25.

یک دیدگاه در خارج از شهرستان رمزی اجرای قانون مرکز در ژوئن 20, 2020, در St. Paul, Minn. مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین گرفته شد به Ramsey County Jail زمانی که او برای اولین بار دستگیر شده پس از شارژ شدن با مرگ جورج فلوید در مه 25.
عکس: استفان Maturen (گتی ایماژ)

اقلیت اصلاحات ماموران در شهرستان رمزی زندان با طرح دعوی در دادگاه مینه سوتا وزارت حقوق بشر روز شنبه ادعا که آنها منع از انجام وظایف خود را در هر نقطه در نزدیکی مجاورت درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل جورج فلوید. هشت افسران می گویند سرپرست خود را تا به حال هیچ confidence که آنها می تواند انجام دهد شغل خود را بدون مسابقه هدایت تصمیم گیری های خود و در حال حاضر آنها نمی باید اعتماد به نفس است که خود را سفید کارفرمایان احترام آنها را به عنوان حرفه ای.

تبلیغات

از مینیاپولیس استار تریبیون:

چوین رزرو شده بود در زندان شهرستان همان روز او به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در مرگ جورج فلوید.

به عنوان چوین وارد تمام افسران رنگ دستور داده شد به یک جداگانه طبقه و یک سرپرست گفت: یکی از آنها که به دلیل نژاد آنها خواهد بود پتانسیل “مسئولیت” در اطراف چوین طبق یک کپی از تبعیض نژادی و اتهام به دست آمده توسط استار تریبیون.

“من درک که تصمیم به جداسازی ما تا به حال ساخته شده چون ما نمی تواند مورد اعتماد برای انجام کار ما مسئولیت های حرفه ای در اطراف با مشخصات بالا اهل بیت — صرفا به دلیل رنگ پوست ما” نوشت: در یک اقدام گروهبان که سیاه و سفید است. “من آگاه هستم از یک وضعیت مشابه که در آن سفید افسران جدا شده از یک زندانی.”

تبلیغات

رمزی شهرستان کلانتر دفتر در اصل رد اتهامات اما زندان سرپرست استیو Lydon در نهایت copped به آن است.

InNewsWeekly.com در اصل گزارش اتهام تبعیض نژادی در زندان در 30 مه—روز بعد از چوین رزرو شده بود. رادیو فردا پرسید که سخنگوی کلانتر را در مورد اصلاحات افسران ادعاهای ساخته شده در این مقاله و این سخنگو گفت: آنها از طریق ایمیل بود که “هیچ حقیقت به گزارش” که چوین “تحت درمان قرار گرفت با توجه به روش.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این سخنگو همچنین اشاره کرد که اصلاحات افسران “اختصاص داده شده برای محافظت او را به عنوان بخشی از روال عادی” اما که ادعا می کنند به طور مستقیم رد توسط یکی از هشت افسران—یک مرد سیاه و سفید بود که در یک اقدام گروهبان و معمولا نظارت بر حمل و نقل با مشخصات بالا زندانیان—چه کسی گفت که او متوقف شد در وسط اجرای یک روال frisking از چوین و جایگزین با یک افسر با توجه به تریبون. او در این گزارش گفته شده توسط یکی دیگر از گروهبان که همه اقلیت اصلاحات ماموران دستور داده شد از طبقه که در چوین برگزار می شد و همه آنها با جایگزین سفید افسران.

در نهایت Lydon بستری به مافوق خود که او را نگه داشته تمام افسران رنگ به دور از چوین این ادعا که او آن را “حمایت و پشتیبانی” آنها را.

تبلیغات

“از مراقبت و نگرانی و بدون آسایش در زمان من ساخته شده تصمیم به محدود کردن قرار گرفتن در معرض به کارکنان رنگ به یک قتل مشکوک که به طور بالقوه می تواند باعث بدتر شدن آن احساسات” Lydon گفت: تریبون گزارش. Lydon را کارفرمایان ظاهرا نمی خرید خود را توضیح و او تنزل مقام برای جرم. اما این هیچ چیز را به هشت افسران احساس بهتری در مورد خود را در محیط کار.

از تریبون:

تقریبا یک هفته پس از اولیه حادثه ده ها تن از زندانبانان ملاقات با کلانتر باب فلچر و انتخاب یک اقدام گروهبان به خواندن دو صفحه نامه را از طرف اقلیت کارکنان. توجه داشته باشید به یاد می آورد خود را در رویارویی با Lydon شوک او احساس بر اینکه “مسئولیت” در اطراف چوین و فرمان به اطلاع سایر افسران رنگ که آنها در حال reassigned به یک طبقه متفاوت است.

“من بلافاصله به سمت چپ احساس بیمار به معده من” در این نامه آمده. “صدمه دیده است و خشم این افسران نمایش داده شد آشکار نه تنها در زبان بدن خود را, اما در صدای خود را.”

گروهبان رفت و به توضیح است که به منظور ایجاد اختلاف میان صفوف و تردید در حرفه ای بودن حتی کهنه افسران. او درخواست Lydon را فسخ اما گفت: قضاوت خود را به “ما باعث افسران به از دست دادن ایمان در توانایی خود را برای اجرای این مرکز است.”

تبلیغات

تعدادی از افسران در زندان نیز گزارش شده دیدن چوین دریافت درمان خاص. آنها ادعا می کنند که دیده می شود فیلم های نظارت از 30 مه نشان می دهد که یک ستوان بود که اعطا دسترسی ویژه به چوین را همراه اجازه می دهد افسر سابق به استفاده از تلفن همراه خود را در حالی که در قفل تریبون گزارش.

همانطور که برای افسران که گفته می شود محروم از کار در نزدیکی چوین خود طرح دعوی در دادگاه توصیف یک “دشمن محیط کار” که در آن آنها “بودند و همچنان به تحقیر عمیقا مضطرب و منفی نهفته تفکیک شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>