مینه سوتا پزشکان سعی توقف ناراحتی با COVID-19 آزمون

دن هاو انتظار خود را COVID-19 تست خواهد از ویژگی های سریع اما نامطلوب بهم زدن عمیق در داخل حفره بینی.

هنگامی که یک دکتر swabbed پشت گلو خود را به جای هاو مبهوت شدم — نه با مجموعه خود را, اما این ایده از آن است.

“من در انتظار یک بینی گرد و خاک” گفت: Howe, 60, Anoka که مورد آزمایش قرار گرفت که در این ماه توسط Allina Health System در مینیاپولیس. “هر کسی که تا به حال گلو, فرهنگ, گرفته, آنها نوع دانم آنچه در آن است. آن را نه در همه.”

پزشکان در حال تلاش روش های جدید برای جمع آوری نمونه ها برای COVID-19 آزمون به عنوان رشد به معنی آزمایش بیشتر بیماران باید تحمل نازوفارنکس سواب که به طور گسترده ای استفاده می شود به جمع آوری نمونه. این سواب بلند در جهت رسیدن به جایی که حفره بینی در دیدار گلو بنابراین این روش می تواند ناراحت کننده باشد.

“این احساس بیشتر شبیه به یک بیوپسی مغز که در گرد و خاک می رود بسیار عمیق گفت:” دکتر اریک روبین, editor-in-chief of the New England Journal of Medicine, در یک پادکست این ماه است. روبین نظرات همراه نتایج مطالعه در مجله از محققان در میننتنکا مبتنی بر UnitedHealth Group است که نشان می دهد بیماران می تواند با استفاده از کوتاه سواب برای جمع آوری نمونه از قسمتهای مختلف بینی.

در روز یکشنبه, مینه سوتا, وزارت بهداشت, گزارش یک روز شمارش از 12,289 تکمیل COVID-19 آزمون پنجمین روز متوالی است که بیش از 10,000 نتایج. خالص تایید موارد رشد 461 روز یکشنبه از جمله 13 بیشتر در چمن شهرستان است.

سازمان های بزرگ تست رویداد این آخر هفته گذشته در چمن شهرستان تصمیم گرفتند برای کوتاه تر سواب پس از برخی افراد دور مانده از یک رویداد قبلی به دلیل نگرانی در مورد ناراحتی گفت: Pam کلاگ بخش مدیریت بهداشت و خدمات انسانی. ماشین چمن زنی شهرستان است که در حدود 100 مایلی جنوب از شهرهای دوقلو دیده است موارد سنبله در هفته های اخیر با توجه به شیوع بیماری در گوشت-بسته بندی گیاهان است.

“باید آن را بسیار راحت تر” کلاگ گفت: در هفته گذشته.

وزارت بهداشت و درمان روز یکشنبه گزارش داد هشت مرگ و میر بیشتر آوردن ایالت تلفات به 1,380. همه به تازگی گزارش شده مرگ و میر در میان مراقبت دراز مدت ساکنان. آخرین عدد ادامه روند در هفته های اخیر از کاهش روزانه شمارش جدید مرگ و میر و موارد در مینه سوتا است.

در اوایل سال جاری یک گروه پزشکی در نزدیکی سیاتل گزارش موفقیت در تشخیص ویروس است که باعث COVID-19 زمانی که بیماران با استفاده از دو نوع مختلف از کوتاه سواب به جمع آوری خود بینی نمونه. این گروه پزشکی متعلق به UnitedHealth که بسیج منابع برای کمک به پزشکان در اورت کلینیک تست روش های جایگزین در صدها نفر از بیماران.

در پژوهش مراقبت های بهداشتی کارگران هدایت بیماران به عنوان آنها استفاده می شود کوتاه تر سواب. کارگران سپس با استفاده نازوفارنکس سواب برای جمع آوری نمونه بنابراین محققان می تواند مقایسه نتایج با روش های مختلف. آنها به این نتیجه رسیدند که روش های جایگزین حساس بودند به اندازه کافی برای ارائه به پزشکان با یک “رویکرد مفید” با توجه به نتایج منتشر شده در این ماه در مجله پزشکی نیوانگلند.

“این شبیه نسبتا تجدید نسبتا حساس راه آزمایش است که بسیار راحت تر و ارزان تر از روش ما با استفاده از در حال حاضر,” روبین گفت: در یک پادکست در مورد مطالعه است. “این نوع از رویکرد واقعا می تواند تغییر نحوه تست در دسترس است و چگونه ما را تست به هر الگوریتم برای بازگشایی.”

سردبیران توجه داشت که هیچ روش تست شده است 100 ٪ دقیق است. این UnitedHealth Group مطالعه نشان داد self-administered سواب آزمون به دقت شناسایی COVID-19 در بیش از 90 درصد از مبتلايان.

نازوفارنکس سواب در نظر گرفته شده استاندارد طلا وقتی که می آید به تست برای COVID-19 دلیل که ویروس است که باعث بیماری است که به فکر آلوده کردن سلول های پشت بینی گفت: دکتر تیموتی Schacker معاون دین پژوهش در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا.

سواب که نمی رسیدن به عنوان دور برگشت نتیجه در آزمون است که احتمالا به عنوان حساس Schacker گفت که بدان معنی است که این احتمال وجود دارد برخی ممکن است تشخیص عفونت. اما روش های جایگزین مزایای گفت: از نظر راحتی بیمار و خود دولت. به علاوه کارکنان مراقبت های بهداشتی با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که با استفاده از نازوفارنکس سواب Schacker گفت.

“هدف بعدی است که برای دریافت یک آزمون که به عنوان حساس به عنوان می شود اما می تواند انجام شود در چیزی است که به راحتی جمع آوری می کند و نیازی نیست PPE,” او گفت:. “که شما آن را آسان تر برای جمع آوری و شما پایین آوردن هزینه شاید که تغییرات تعادل معادله چگونه اغلب شما انجام آزمون و چه اقتصادی ترین حس برای قرار دادن این آزمون در بازی.”

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی. پس اولین مورد گزارش شده در مینه سوتا در ماه مارس 32,920 مردم در دولت باید آزمایش مثبت است.

پس از UnitedHealth Group منتشر شد نتایج اولیه از مطالعه خود را در این بهار غذا و دارو خود را به روز رسانی راهنمایی در مجموعه روشهای مبتنی بر پژوهش است. در بلومینگتون مبتنی بر HealthPartners بسیاری از بیماران هنوز در حال آزمایش با نازوفارنکس سواب اما کوتاه بینی سواب در حال حاضر در مخلوط گفت: دکتر مارک Sannes, یک متخصص بیماری های عفونی.

“به عنوان هر چیز دیگری می رود با COVID علم همچنان به تکامل” Sannes گفت.

نازوفارنکس سواب هنوز هم ترجیح داده در کلینیک مایو اما این درمانگاه است به خصوص علاقه مند در یک نوع از سواب به نام “اواسط شاخک” که آن نیز مورد بررسی قرار گرفت در UnitedHealth Group مطالعه است. خاص که گرد و خاک است ساخته شده توسط تنها یک شرکت به طوری مراکز در حال آزمایش این که آیا آنها می توانید استفاده کنید 3-D پرینتر برای ایجاد یک منبع گفت: دکتر بابی Pritt استاد آزمایشگاه پزشکی و آسیب شناسی در کلینیک مایو.

تست درمانگاه در Allina Health سیستم باید به طور کلی با تکیه بر نازوفارنکس سواب اما به تازگی شروع به جمع آوری نمونه از پشت گلو گفت: هدر Dawson, معاون رئیس جمهور برای خدمات آزمایشگاهی در Allina. که رویکرد ارزیابی نشده در UnitedHealth Group مطالعه است.

تغییر روش برای swabbing بیماران ممکن است آسان به نظر برسد اما بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی چوب با سواب که در تست کیت توسط تولید کنندگان داوسون گفت. علاوه بر این آزمایشگاه مانند یک در Allina اجرای آزمون به طور مستقل اعتبار است که هر نمونه, مجموعه, روش کار با ماشین آلات.

Allina تمام نشده است و تمام تست های جدید پشت-of-the-گلو روش داوسون گفت: اما نتایج تا کنون نشان می دهد قابل مقایسه نتایج به نازوفارنکس سواب.

“هنگامی که ما به پایان رسید و ما با استفاده از هر دو و آن را نمی خواهد چرا که یکی بهتر از دیگری است — از آن خواهد شد به دلیل آنچه که ما می توانیم دست ما در واقع انجام تست” او گفت:. “همه ما در حال مبارزه با [منابع] رسانه ها و سواب و بنابراین دسترسی بیشتر به چیزهایی که ارائه نتایج دقیق بهتر است ما هستند.”

افراد در معرض بیشترین خطر از COVID-19 شامل افراد 65 ساله و مسن تر ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی. شرایط پزشکی از محدوده ریه بیماری های جدی قلبی و سرطان به چاقی مفرط و دیابت و بیماران کلیوی که نیاز به دیالیز.

اکثر موارد نمی در نتیجه بیماری جدی است. تعداد Minnesotans بستری با COVID-19 به کاهش خود ادامه داد و در روز یکشنبه با 322 بیماران در بیمارستان از جمله 160 در بخش مراقبت های ویژه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de