نسکار راه اندازی تحقیقات پس از طناب دار موجود در بابا والاس گاراژ غرفه: ‘این نمی خواهد شکست من’


Bubba Wallace, driver of the #43 McDonald’s Chevrolet, wears a “I Can’t Breathe - Black Lives Matter” T-shirt under his fire suit in solidarity with protesters around the world taking to the streets after the death of George Floyd on May 25.

بابا والاس راننده #43 مک دونالد Chevrolet می پوشد “من نمی توانم نفس بکشم – Black Lives Matter” T-پیراهن زیر آتش کت و شلوار در همبستگی با معترضان در سراسر جهان به خیابان ها پس از مرگ جورج فلوید در مه 25.
عکس: کریس Graythen (گتی ایماژ)

روز یکشنبه به عنوان Juneteenth جشن درو به طناب دار داشت در گاراژ غرفه بابا والاس در آلاباما Superspeedway در لینکلن علا.

تبلیغات

ESPN گزارش که Wallace, تنها, سیاه, راننده نسکار جام سری را دیدم هرگز طناب دار—کشف آن توسط یک عضو از تیم خود—اما روشن بود که یک پیام است که فرستاده شده و پس از والاس با موفقیت تحت فشار قرار دادند ورزشی به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از حوادث آن در حال حرکت رو به جلو است.

تبلیغات

“امروز نفرت عمل نژادپرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژادپرستی” والاس در توییتر نوشت. “این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین. من ادامه خواهد داد به افتخار ایستادن برای آنچه که من به آن معتقدم.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

در پاسخ به این اخلال کشف نسکار صادر شده خود را در بیانیه ای:

“این اواخر بعد از ظهر نسکار ساخته شده بود آگاه باشید که طناب دار داشت در گاراژ غرفه از 43 تیم. ما عصبانی و خشمگین شده و نمی تواند دولت به شدت به اندازه کافی جدی ما این عمل شنیع. ما باید راه اندازی تحقیقات فوری و همه چیز را ما می توانیم برای شناسایی فرد(ع) مسئول و از بین بردن آنها را از این ورزش است. به ما اعلام کرده اند unequivolcally وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در نسکار و این عمل تنها باعث تقویت عزم ما را از ورزش باز و استقبال و….

تبلیغات

نسکار است اقدام به جدا کردن خود از مؤتلفه پرچم در سال های اخیر اما نتایج حاصل شده است قابل اغماض است. در سال 2015 که بلافاصله پس از چارلستون کلیسا قتل عامنسکار خواسته طرفداران خود را به ترک نمادهای نفرت و ظلم و ستم جایی که تعلق دارند: در گذشته است. اما هواداران مطمئن باشند که پرچم های خود را هنوز هم بر روی صفحه نمایش کامل در نزدیکی کمپ و کمپ زمین زیر کشت. نه بسیار انجام شده است پس برای رسیدگی به این موضوع تا مرگ جورج فلوید در نهایت تحت فشار قرار دادند نسکار به ممنوعیت آنها آشکار است.

تبلیغات

جای تعجب نیست, این ورزش دریافت کرده است واکنش فوق العاده ای از خود fanbase به عنوان یک نتیجه از این تصمیم. روز یکشنبه مؤتلفه پرچم اجازه نداشتند در مسیر اما “وسایل نقلیه تکان دادن و پرواز مؤتلفه پرچم صف بلوار” خارج با توجه به ESPN “و یک هواپیما به پرواز در آمد بالا مسیر بکسل یک بنر مؤتلفه پرچم که خواندن ‘پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.'”

تبلیغات

پس از یادگیری در مورد وضعیت, LeBron James ارائه شده والاس برخی از کلمات تشویق در توییتر.

“مشمئز کننده! @BubbaWallace برادر من!” او در توئیتر خود نوشت. “می دانم که شما نمی به تنهایی! من در اینجا با شما به عنوان به خوبی به عنوان هر ورزشکار دیگر.”

تبلیغات

من نمی توانم تصور آنچه والاس باید احساس تنها بودن در ورزش خود و زمان سفر به 1950s هر بار که او مراحل پا در مسیر مسابقه. اما اگر نسکار است که جدی در مورد تمیز کردن تصویر خود و سوزاننده محیط زیست و مجازات این طناب دار بهتر بود هر دو سریع و شدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de