هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن? کوچک اما گروه آوازی داخل ایران ریشه کن برای بایدن

Category: کیمیا | No comments

دیو ٹھل است که هیچ یک از این ایده از یک دموکرات است.

48 ساله از اوواتانا یک جنگ عراق کهنه که سازمان حزب چای تظاهرات در استیل شهرستان از یک دهه پیش. یک مدیر انبار در فریبلت او در ادامه به نانامی به بازی به عنوان رئیس حزب جمهوریخواه واحد در کنگره و شهرستان سطح.

در حال حاضر ٹھل می یابد خود را در بعید موقعیت ریشه جو بایدن برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری. “من فکر می کنم این کشور کمتر نتیجه بدتر” اگر دموکرات سابق معاون رئیس جمهور, برنده, او گفت:.

کویته است “هرگز Trumper” یکی از کوچک اما آوازی کلاس از مخالفان جمهوری خواه در ایالت مینه سوتا و در سراسر کشور بر این باورند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ربوده محافظه کار شود. اخراج به عنوان استقرار sellouts با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و عربستان وفاداران این فعالین در یک ماموریت به حرکت افکار عمومی پیش از تاریخی خود محوری انتخابات ریاست جمهوری.

با وجود حمایت قاطع برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حزب جمهوریخواه تعدادی از سراسر کشور برجسته و سابق عربستان خودی صرف و پیام رسانی برای جلوگیری از تهمت انتخابات. یک عمل سیاسی کمیته لینکلن پروژه شمارش در میان رهبران آن دادستان نیویورک جورج کانوی شوهر از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کلیان کانوی.

هرگز Trumpers ممکن است عدم رای به نوسان حتی نزدیک انتخابات ریاست جمهوری, اما آنها به خوبی با استفاده از بودجه کمپین های تبلیغاتی و رسانه های اجتماعی در نظر گرفته شده برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت جمهوری خواهان و محافظه کاران هنوز در حصار.

“هدف من و من بهترین سناریو این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و نه فقط از دست دادن این انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به رد به طور کامل در این انتخابات گفت:” سارا Longwell یک واشنگتن-بر اساس محافظه کار استراتژیست که “رای دهندگان جمهوری خواه در برابر تهمت” ابتکار عمل است که نصب یک مبلغ 10 میلیون نفر در سراسر کشور کمپین تبلیغاتی ساخته شده در اطراف ویدئوها از سال 2016 تهمت رای دهندگان توضیح داد که چرا آنها نمی خواهند به عقب او را دوباره.

“ما آن را بیشتر قانع کننده برای کسانی که در حصار در مورد تهمت به شنیدن از مردم مانند خودشان از آن است که به شنیدن از یک دسته از جمهوریخواهان نخبگان” Longwell گفت.

در مینه سوتا بالقوه 2020 میدان نبرد دو استار تریبیون مینه سوتا نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در بالای 90% در میان خود شناسایی خواهان. اما در یک مسابقه نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان توافق هدف محافظه کار از purists مانند ٹھل.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است نه یک محافظه کار است. مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد هر آنچه که او می تواند دور با آن روز گفت:” کویته که حساب توییتر چهار سال گذشته بوده است مناجات روزانه از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام ها و الگوهای رفتاری.

با تعصب و قطبش در حال حاضر به طور پیش فرض در ملی, سیاست, ٹھل گفت: بسیاری از فعالان او را به می دانم که بیش از شش سال در محلی ایران, سیاست دیگر صحبت می کنند به او.

“اجازه ندهید که درب ضربه به شما در راه رسیدن” Jason Lewis سابق کنگره در حال اجرا برای آمریکا در سال جاری گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه شک. جنیفر Carnahan, معاون سوتا حزب جمهوریخواه آنها را به نام “کوچک چند که از حقوق خود محروم و ناراضی است.”

جمهوری خواهان نه تنها در خود نیاز به سرکوب interparty اختلاف. بایدن افزایش نقش برآب امید بسیاری در دموکراتیک چپ بالا بردن نگرانی که 77 ساله با نامزد نخواهد شد درخواست تجدید نظر به جوان تر پیشرفته تر از رای دهندگان.

“آنها در حال رفتن همان مسیر آنها با هیلاری کلینتون” Carnahan گفت.

اما شدت حملات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن از برخی از منتقدان محافظه کار است و بدون موازی در سال های اخیر تاریخ سیاسی.

“شماره یک او صالح نیست. او را در حال اجرا نیست یک دولت صالح گفت:” کن کاب یک بمیجی نماینده بیمه که Beltrami County جمهوری خواه رئیس تا بهار 2016. “شماره دو او یک اصولی محافظه کار است. شماره سه, او یک فرد از شخصیت.”

اندی Brehm بود که مدیر ارتباطات سابق جمهوریخواه ایالت نورم کلمن گفت: تهمت “نیست رشد در هر رابطه است.” لوقا Hellier یک Lakeville عضو شورای شهر و یک استراتژیست ایران گفت که “این کشور نیاز به وحدت رقم در حال حاضر و رئیس جمهور تهمت است.”

ملی اخیر و نوسان-دولت نظرسنجی ها نشان داده اند بایدن باز باریک اما مداوم سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. در پایان هفته گذشته وب سایت FiveThirtyEight.com’s در حال اجرا به طور متوسط از نظر سنجی های ملی تا به حال بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با 9.2 درصد است.

اما نامزدها باید نظرسنجی تنگ تر در نوسان کلید متحده بالا بردن چشم انداز است که تهمت می تواند هنوز هم کشش یک کالج انتخاباتی به نفع خود. ماه گذشته مینه سوتا نظرسنجی به حال بایدن در 49% و مغلوب ساختن پیشی جستن در 44٪.

تعدادی از مینه سوتا و جمهوری خواهان و حتی چند که نمی خواهم تهمت و گفت: آنها بر این باورند که رییس جمهور “قانون و نظم” پیام طنین انداز می تواند با چرخش رای دهندگان و تهمت و شک به خصوص اگر دموکراتیک مقامات منتخب در مکان هایی مانند مینیاپولیس, از بین بردن ادارات پلیس و یا بزرگ را به کاهش بودجه پلیس.

“خلاص شدن از پلیس — که فقط جنون” گفت: Brehm در حال حاضر یک مینیاپولیس وکیل.

سیاستمداران جمهوری خواه های رای گیری با مغلوب ساختن پیشی جستن این سقوط چیزی جز ستایش برای مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست ها و عملکرد خود را به عنوان رئیس جمهور. در علاوه بر این به بیش از بحث های عمومی ایمنی آنها سیاسی علوفه در ایالت مینه سوتا را COVID محور محدودیت در کسب و کار و اجتماعات.

“نگاهی به دستاوردهای رئيس جمهور ما” گفت: کنگره ایالات متحده پیت Stauber. “قبل از این بیماری همه گیر ما تا به حال یک یقه آبی بوم ما تا به حال تاریخی بیکاری پایین تاریخی کم, سیاه, بیکاری است. این رئیس جمهور پشتیبانی ساخت و او با حمایت معدن. و من معتقدم که زیر این رئیس جمهور ما در حال رفتن به یک جهش اقتصادی در کوتاه مدت.”

Stauber یک دانشجوی سال اول جمهوری خواه از شمال شرقی مینه سوتا که موفقیت در سال 2018 به کمک بود مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت خود را تا حد زیادی روستایی, working-class منطقه. در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن ساینده سیاسی سبک Stauber کار کرده است که به کشت دو حزبی مشترک, تصویر گفت: “بله احتمالا وجود دارد برخی از نظرات یا توییتهایی که در آن برخی از مردم گفت: او باید این کار را نکنید.”

دولت سابق بهداشت ، میشل Fischbach جمهوریخواه نامزد کنگره در شمال غربی ایالت مینه سوتا ساخته شده است مبارزات انتخاباتی او را پیام اطراف برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک خانه در منطقه او انجام شده توسط بیش از 30 امتیاز در سال 2016.

“او محبوب و بسیار محبوب در این منطقه گفت:” Fischbach که قرار است برای بهره مندی از یک روستایی مشارکت مردم برای مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او پایین در شهرهای دوقلو و از دست می دهد دولت به بایدن.

لوئیس سابق کنگره و مجری رادیویی در حال حاضر در حال اجرا در برابر دموکرات ایالت تینا اسمیت برنده جنوب شرقی مینه سوتا دوم منطقه زمانی که او به اشتراک گذاشته انتخابات با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. اما لوئیس از دست داد و دو سال بعد در یک دورۀ مسابقه بود که به عنوان تفسیر ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن توسط حومه رای دهندگان.

لوئیس گفت: او را سرزنش نیست تهمت خود را برای سال 2018 از دست دادن. “شما همیشه یک دورۀ دو قلاب برای حزب در کاخ سفید,” او گفت:. در اولین ایالتی پیشنهاد لوئیس همچنان به شدت تراز خود را با رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن موفقیت با اکثر جمهوری خواهان لوئیس گفت این است که او سوار واقعی سیاسی حمله به مسائلی که محافظه کاران مراقبت عمیقا در مورد, مانند سقط جنین و مهاجرت; و در نهاد آنها بی اعتمادی مانند رسانه و واشنگتن ایجاد.

“چه تهمت بود کشیدن حزب جمهوریخواه و بسیاری از عناصر در بسیاری از موارد لگد زدن و جیغ به دعوا که آنها می شده است قرار دادن کردن به معنای واقعی کلمه برای دهه” لوئیس گفت. “شما نمی توانید تجزیه این یکی. شما باید برای انتخاب یک طرف.”

ٹھل میدارد هیچ یک از موارد فوق است. او نمی خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او فکر نمی کند که او می تواند خود را به رای بایدن و او معتقد است که یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن موج در ماه نوامبر خواهد رفت و برگشت دموکرات ها به طور کامل به قدرت در واشنگتن است.

در سال 2016 ٹھل رای دادند محافظه کار مستقل اوان McMullin آیا به عنوان بسیاری از دیگر مینه سوتا هرگز Trumpers. McMullin یک افسر سابق سازمان سیا رو بیش از 50000 رای در مینه سوتا که در آن سال در مجموع بزرگتر از حاشیه های که دموکرات هیلاری کلینتون لبه برگ برنده برای دولت 10 انتخاباتی رای.

کاب به بمیجی بیمه مرد رای دادند McMullin چهار سال پیش. در این سال او را به فکر کردن در مورد آنچه که یک بار به نظر می رسید غیر قابل تصور است.

“بایدن? آره من با توجه به آن” کاب گفت. “من اساسا مخالف با بسیاری از پلت فرم خود را. اما چیزهای بزرگتر در معرض خطر در اینجا است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>